Budowlanka

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: AdrianB » 28 lis 2005, o 12:00

chyba cie w rowie rwie
Na górę

Postautor: bekas » 28 lis 2005, o 12:05

AdrianB pisze:chyba cie w rowie rwie
to chyba owsiki
Na górę

Postautor: AdrianB » 28 lis 2005, o 12:07

najwyraźniej...
Na górę

Postautor: bekas » 28 lis 2005, o 12:08

AdrianB pisze:najwyraźniej...
chyba czas umyc
Na górę

Postautor: Tofik » 12 sty 2006, o 08:31

budowlanka jest spoko tylko nauczyciele troche zryci........czepieją się za drmo i lubia stawiać banie...lepiej omijać tę szkołę szerokim łukiem :x
Na górę

Postautor: Tomaszowianin » 17 sty 2006, o 22:09

Tofik ! Człowieku w jaki świecie żyjesz ? wirtualnym ,czy realnym. To,że chodzisz do szkoły to nie robisz łaski nauczycielom, ani też rodzicom . Traktuj to chodzenie do szkoły i naukę jako obowiązek wobec Siebie ,a sprawdziany i odpytywanie jako test - jaki jesteś sprawny umysłowo /a nie tępy myślowo /. I wtedy jest satysfakcja . Pomyśl co będziesz robił dalej w życiu i co możesz osiągnąć. Nie zawsze będziesz na "garnuszku " u rodziców .
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2006, o 11:55

A co sądzicie o kandydacie na dyrektora szkoły - byłym burmistrzu TL ? Czy to w ogóle prawda, że kandyduje?
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 3 cze 2006, o 18:00

Startować może ,bo po likwidacji w ubiegłym roku Wyższego Studium Językowego stracił posadkę dyrektora i pracował jako nauczyciel. A przez te pare lat przyzwyczaił się do pracy na kierowniczych stołkach .Jako były Burmistrz oceniony został przez wielu mieszkańców jako " cienki " w zakresie jego rozwoju i realizacji inwestycji .Za to dobry sportowiec, zdobywca wielu pucharów i nagród,dobry organizator imprez sportowych , itp. Ale czy do kierowania szkołą to są najlepsze atuty i predyspozycje ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2006, o 19:04

Był to chyba jedyny w Polsce dyrektor kolegium języków obcych, który nie posługiwał sie żadnym jezykiem obcym nauczanym w swojej uczelni.
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2006, o 13:39

Jak tam konkurs? Podobno miał sie dziś odbyć. Czy cos juz wiadomo?
Na górę

Postautor: Kibic » 15 cze 2006, o 13:32

Wygrał zdecydowanie urzedujący dyrektor I. Romaszko, b. przyzwoity człowiek. Gratuluję.
Na górę

Postautor: terah » 15 cze 2006, o 20:43

Ehhh...szkola jak szkola ...no ale wiekszosc osob uczeszczajacych wstydzi sie jej...wiec co tu duzo pisac....Jak dla mnie to jest zgromadzenie mlotow i panienek ze wsi:pozdro dla Ewelinki Buczak z IIc...mowila ze jest z ekonomca
Na górę

Postautor: Moniś » 19 cze 2006, o 07:58

Skąd wiesz że wszyscy? ja chodziłam do tej szkoły i wcale sie jej nie wstydziłam a jestem z tomaszowa...tak sie właśnie składa ze najgorsi co się dostają do budowlanki w pierwszych miesiącach nauki przenosza sie do ekonomca i LO i tam maja dobre wyniki chociaz w budowlance nie bylo mowy zeby zdali to tylko świadczy o wysokim poziomie tej szkoły..ale z jednym sie zgadam niektórzy sie wstydza i to są łachy tylko nie wiem czego sie wstydzą ...nazwy???
Na górę

Postautor: kezzlock » 19 cze 2006, o 09:13

ludzie zastanówcie się co piszecie! wysoki poziom? co przez to rozumiecie?
bo wysoki poziom to ja miałem w III LO w Lublinie!


regards
Na górę

Postautor: Puma » 19 cze 2006, o 11:19

Sama chodziłam do liceum do budowlanki i bez problemu zdałam maturę choć musze przyznać że naprawde trzeba się uczyć bo nauczyciele są wymagający.Zauważcie że w budowlance są klasy o różnych profilach po których zdobywa się zawód więc nie mówcie że tam same bałwany chodzą bo jak mi wiadomo to też muszą być osoby którę mają jakich fach w ręku a nie sami po liceum.W innych szkołach to lubią udupuiać w klase a w budowlance do samego końca nauczyciel pomaga jak się da by tylko zdać do nastepnej klasy.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”