Piec CO gdzie kupic

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 lis 2012, o 11:03

a gazowe jaka cena
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2012, o 18:34

???
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2012, o 18:49

///
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2012, o 17:50

od 2 tys
Na górę

Postautor: LKS » 25 lis 2012, o 21:17

DO GOSCIA JESTES BALWAN Hmmm wg. mnie to wszystkie ktoły na paliwo stałe naszych ukochanych rzemieślników nie są dobre uwierzcie... Zamontowałem sporo kotłów tomaszowskich i faktycznie nie są one dobre... Zacząłem montowac kotły te lepsze fakt faktem jest różnica w cenie, ale praca kotła na paliwo stałe od SŁAWIŃSKIEGO, BUCIORA, BAŁKI czy BEDNARZA to wogóle nie ma porównania do SASa, ELEKTROMETa czy nawet ZĘBCA. Sama estetyka wykonania kotła w Tomaszowie czy Łaszczowie nie widzi mi się wogóle w nowej kotłowni.
:lol: RÓZNICE TAR JAK SURENA A NERCEDES I SPRAWNOSCI WAGI I NIE MAC I NIE OSZUKUJ LUDZI JAK PRODUCENCI WYPOWIEDZ SIE JESLI ZOBACZYSZ PRODUKT I JAKOSC
:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2012, o 21:19

LKS pisze:DO GOSCIA JESTES BALWAN Hmmm wg. mnie to wszystkie ktoły na paliwo stałe naszych ukochanych rzemieślników nie są dobre uwierzcie... Zamontowałem sporo kotłów tomaszowskich i faktycznie nie są one dobre... Zacząłem montowac kotły te lepsze fakt faktem jest różnica w cenie, ale praca kotła na paliwo stałe od SŁAWIŃSKIEGO, BUCIORA, BAŁKI czy BEDNARZA to wogóle nie ma porównania do SASa, ELEKTROMETa czy nawet ZĘBCA. Sama estetyka wykonania kotła w Tomaszowie czy Łaszczowie nie widzi mi się wogóle w nowej kotłowni.
:lol: RÓZNICE TAR JAK SYRENA A MERCEDES I SPRAWNOSCI WAGI I NIE MAC I NIE OSZUKUJ LUDZI JAK PRODUCENCI WYPOWIEDZ SIE JESLI ZOBACZYSZ PRODUKT I JAKOSC
:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2012, o 17:11

w Tomaszowie
Na górę

Postautor: adex » 8 gru 2012, o 20:19

LKS pisze:DO GOSCIA JESTES BALWAN Hmmm wg. mnie to wszystkie ktoły na paliwo stałe naszych ukochanych rzemieślników nie są dobre uwierzcie... Zamontowałem sporo kotłów tomaszowskich i faktycznie nie są one dobre... Zacząłem montowac kotły te lepsze fakt faktem jest różnica w cenie, ale praca kotła na paliwo stałe od SŁAWIŃSKIEGO, BUCIORA, BAŁKI czy BEDNARZA to wogóle nie ma porównania do SASa, ELEKTROMETa czy nawet ZĘBCA. Sama estetyka wykonania kotła w Tomaszowie czy Łaszczowie nie widzi mi się wogóle w nowej kotłowni.
:lol: RÓZNICE TAR JAK SURENA A NERCEDES I SPRAWNOSCI WAGI I NIE MAC I NIE OSZUKUJ LUDZI JAK PRODUCENCI WYPOWIEDZ SIE JESLI ZOBACZYSZ PRODUKT I JAKOSC
:lol:


Może estetyka i wykonanie to tak,właśnie wyrzuciłem Zębca komin gorący do strychu no nie wspomnę ze i spękany
niestety po 6 latach użytkowania musiałem murować od nowa ,w tej chwili kupiłem sławexowski i niestety ale komin jest chłodny ,gdzie palę praktycznie 24 godz na dobę ,niestety cenowo tez jest różnica w Sławexie mogę kupic 2 za 1 zębca a sprawność kotła 75% badania przeprowadzone w instytucie ,nie wiem gdzie ale mam kumpla który tam spawa i mi mówił. .Pozdrawiam i
Na górę

Postautor: lks » 11 gru 2012, o 19:15

Do Goscia Zamontowałem sporo kotłów tomaszowskich i faktycznie nie są one dobre... Zacząłem montowac kotły te lepsze fakt faktem jest różnica w cenie, ale praca kotła na paliwo stałe od SŁAWIŃSKIEGO, BUCIORA, BAŁKI czy BEDNARZA to wogóle nie ma porównania do SASa, ELEKTROMETa czy nawet ZĘBCA. Sama estetyka wykonania kotła w Tomaszowie czy Łaszczowie nie widzi mi się wogóle w nowej kotłowni.


:lol: różnice pomiedzy Tomaszowem a Łaszczowem kolosalna Tomaszów wszystcy na jedno kopyto izolacje inne budowa ta sama Łaszczów sam sobie i własne konstrukcje dadania sami patenty dobra robota a nie masówka ja stawiam na jakosc polecam Instalco Pana Bałki solidni i zawsze pomocni w KRASNYMSTAWIE i okolicach sporo ich jest i kazdy chwali ze sa duzo lepsze od wczesniejszych konkurencji Zeby sie wypowiadac trzeba samemu zobaczyc a nie pisac bzdury pozdrawiam Krasnystaw
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2012, o 19:26

BUCIORA, BAŁKI czy BEDNARZA
Na górę

Postautor: xxxxxxxx » 9 sie 2016, o 10:37

Czy to prawda że jakąś partię pieców ze Sławexu wycofano z niemiec? ponoć jakość blachy była do d...
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2016, o 10:06

Przed zimą muszę kupić piec co na węgiel , jaki wybrać , aby posłużył wiele lat i miał przystępną cenę?
Na górę

Postautor: Adi » 31 mar 2017, o 17:47

Witam uwierzcie mi ze znam goscia co na piecach juz zeby zjadl i niemcow zaklada izotermy budynkow i szklarni i jak zobaczyl te jak on to nazwal "wynalazki" szczegolnie te rodem z łaszczowa to sie za glowe zlapal takze ja kierujac sie jego opinia kupilem sasa i nie narzekam
Na górę

Postautor: Gosc55 » 3 lip 2018, o 16:15

Witam co myślicie o kotle INSTALCO Standard ? Najwyższa pora wymienić zębca wytrzymał 37 lat ! Ale zaczyna cieknać na kroccach
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2018, o 19:46

Ja już od nich nie kupię...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”