Piec CO gdzie kupic

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 cze 2011, o 09:13

AnTonik pisze:SAS powiadasz? A w czym on niby lepszy od Zębca?


SAS przy podobnej jakości jest zdecydowanie tańszy.
Ale trzeba przyznać, że widać poprawę w stylistyce ZĘBCA - nowa linia kotłów SuerNova robi wrażenie.
SAS jest u nas kotłem popularniejszym (można go kupić praktycznie w większości sklepów hydraulicznych i u instalatorów).
ZĘBCA w Tomaszowie można zobaczyć i kupić "od ręki" chyba tylko w dwóch punktach.
Na górę

Postautor: zeb » 2 lip 2011, o 07:43

A ja mam piec z Rzemieślniczej.Nie wiem z czego oni go wyspawali bo palę w nim już 20 lat.Palę drewnem z niewielką domieszką węgla,dom 180metrów ocieplony-koszt opału na sezon wynosi ok 1600 zł(12 metry drewna i 0,5 t węgla)
Na górę

Postautor: obserwator.susiec » 3 lip 2011, o 10:27

A od Buciora albo od Wojtasa?
Na górę

Postautor: cichy » 3 lip 2011, o 11:44

Wojtas? Gdzie to?
Na górę

Postautor: Darek777 » 27 wrz 2012, o 10:44

Witam,
chciałem odświeżyć temat, planuję wymianę kotła CO, chciałbym kocioł z podajnikiem (chyba ślimakowym), sterownikiem, sporym zasobnikiem, z opcją CWU.
Zainteresował mnie kocioł KMB-RP PLUS z Tomic, powiedzcie czy ktoś go ma/używa ?
czy 15 kW na ok 130 m2 będzie ok ?

Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2012, o 13:14

Ja mam SAS MI ( miałowy, ale palisz w nim wszystkim co się spala :panzielony: miał, groszek, orzech kostka, drewno, pellet, brykiet - dosłownie każdy rodzaj opału poza olejem opałowym oczywiście), teraz podobno następcą MI jest UWT. Poprzedni mój piec kupiłem w jednej z tomaszowskich "fabryk" ale w porównaniu z tym to było ognisko a nie piec.
Dom ok 170 m kw, ocieplony -zużycie opału za poprzednią zimę to 2,2 t miału oraz ok 2 m drewna - 8).
Podsumowując:
1. stała temperatura w mieszkaniu praktycznie przez cała dobę,
2. oszczędny - oszczędzasz pieniądze i czas
3. obsługa 1 raz na dobę - zasypujesz, rozpalasz i nie musisz już dokładać - regulacja temperatury, pełne sterowanie procesem spalania,
4. wygodny - czyszczenie kanałów kotła robię 2 razy w zezonie grzewczym
5. sterownik obsługuje 2 pompy więc można wydzielić np. zasobnik CWU do indywidualnego sterowania, lub zrobić dwa niezależne obwody grzewcze,
Mam go już 4 rok więc dane jakie podaję są w 100 % sprawdzone.

Gdzie kupić? Wejść na stronę producenta i poszukać gdzie jest najbliższy dealer - mają taniej niż w detalu u producenta, a dodatkowo można negocjować cenę.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 14:48

jaka cena za piec ?
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2012, o 11:35

???
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2012, o 15:47

8tys
Na górę

Postautor: alla » 11 paź 2012, o 11:23

ja też mam Sasa, skorzystałam z firmy Biom System. Zastanawiałam się jeszcze nad firmą Heitz i Immergas bo takie też mają w swojej ofercie ale wybrałam polską firmę:)
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2012, o 09:55

Duży samochód ekspozycyjny gdzie można będzie zobaczyć działające kotły
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2012, o 17:58

jestem uzytkownikiem pieca SAS od 3 lat i spisuje sie świetnie
Na górę

Postautor: Felix » 21 paź 2012, o 18:26

Darek777 pisze:Witam,
chciałem odświeżyć temat, planuję wymianę kotła CO, chciałbym kocioł z podajnikiem (chyba ślimakowym), sterownikiem, sporym zasobnikiem, z opcją CWU.
Zainteresował mnie kocioł KMB-RP PLUS z Tomic, powiedzcie czy ktoś go ma/używa ?
czy 15 kW na ok 130 m2 będzie ok ?

Pozdrawiam.



Darku, dobry wybór. Też go mam. Moc 15 kW w zupełności Ci wystarczy. Proponuję również skontaktować się z Firmą na pewno pomogą i doradzą.
Na górę

Postautor: Kliki » 5 lis 2012, o 06:49

Ja kupiłem na rolniczej maja gazowe i węglowe spory wybór. Tak na wysokości Orlenu naprzeciwko - biomsystem.pl
Polecam.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2012, o 09:49

Kiedyś były z blachy 10 mm
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”