Gdzie kupić dobrą wędlinę ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: praco » 29 maja 2012, o 17:53

nie kupujcie u witkowskiego,pracowalem tam i wiem czym to pachnie!! no chyba ze lubicie scierwo...pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2012, o 17:56

praco pisze:nie kupujcie u witkowskiego,pracowalem tam i wiem czym to pachnie!! no chyba ze lubicie scierwo...pozdro

zaraz zaraz zaraz rozwiń sprawe
Na górę

Postautor: praco » 29 maja 2012, o 20:10

wybacz ale szkoda mi na to czasu...musisz uwierzyc mi na slowo albo...smacznego;)
Na górę

Postautor: wicia » 3 cze 2012, o 18:36

masz racje co do witkowskiego i wrebiaka,reszta lokalnych masarni tez nie lepsza...
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2012, o 19:23

http://www.youtube.com/watch?v=ZAJ7V6Zn ... ure=relmfu

proponuje obejrzeć tym którzy narzekają na naszą tomaszowską żywność
Na górę

Postautor: JamTo » 3 cze 2012, o 19:30

To zadziwiające, jak szybko ten regres z jakością produktów z masarni postępuje, obejmując i mniejsze, lokalne, w tym i nasze zakłady !
Jakieś 5 lat temu robiłem zakupy w wielkopowierzchniowym Carrefour w Lublinie. Było tam można kupić na reprezentacyjnym wspaniale wyeksponowanym stanowisku Kolonii Łaszczówka bardzo dobrej jakości wędliny i inne produkty mięsne. Stanowisko te było stale tłumnie oblegane. Teraz to już tylko wspomnienie, jak i jakość z innych masarni.
Potwierdzam jednak, że na obecne czasy najlepsze wędliny są z masarni Narol Wieś, dostępne i tam bezpośrednio, jak i w niektórych sklepach w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2012, o 20:26

Najlepiej kupić kawałek miesa np. w stokrotce z Narola i samemu upiec. Wiesz co jesz chociaż nie wiesz co jadła świnka :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2012, o 22:42

Gość pisze:Najlepiej kupić kawałek miesa np. w stokrotce z Narola i samemu upiec. Wiesz co jesz chociaż nie wiesz co jadła świnka :panzielony:

Chyba już lepiej wegetarianinem zostać,wszędzie tylko chemia i konserwanty.
Na górę

Postautor: Gość » 9 cze 2012, o 09:27

Gość pisze:
Gość pisze:Najlepiej kupić kawałek miesa np. w stokrotce z Narola i samemu upiec. Wiesz co jesz chociaż nie wiesz co jadła świnka :panzielony:

Chyba już lepiej wegetarianinem zostać,wszędzie tylko chemia i konserwanty.


Dokładnie, tylko że piękne warzywka i owoce to też sam pierwiastek chemiczny i odżywki w opryskach.
Na górę

Postautor: Jannia » 1 cze 2013, o 08:54

Witajcie, chciałam odświeżyć wątek. Szukam namiarów na porządny sklep z mięsem na steki, czy ktoś z Was może zamawiał kiedyś mięso z dostawą ze sklepu befsztyk.pl ? Niestety na mieście u nas nie ma gdzie dostać porządnego mięsa na steki, szukałam szukałam i nic ;/
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2013, o 09:54

U nas będzie problem kupić dobrej jakości wołowinę na steki. Często zdarza się, że w mięsnym łopatka udaje szynkę.
Na górę

Postautor: Jannia » 2 cze 2013, o 09:09

No właśnie, tak też podejrzewam, że to najczęściej tyle uda się dostać, dlatego pytałam o ten sklep befsztyk, bo u nich mogę zamówić z dostawą i chyba po prostu zaryzykuję bo już dłuuugo szukam u nas i nic :(
Na górę

Postautor: orrson » 3 cze 2013, o 07:39

Jannia pisze:No właśnie, tak też podejrzewam, że to najczęściej tyle uda się dostać, dlatego pytałam o ten sklep befsztyk, bo u nich mogę zamówić z dostawą i chyba po prostu zaryzykuję bo już dłuuugo szukam u nas i nic :(


Znam ten sklep, jeśli chodzi o mięso na steki to możesz spokojnie zamawiac, oni wysyłają mięso w hermetycznych paczkach z lodem i to kurierem na następny dzień dotrze do Ciebie.
Na górę

Postautor: Jannia » 4 cze 2013, o 11:23

O super, dziękuję bardzo za szybką odpowiedź, własnie obawiałam się tej kwestii wysyłki, ale jeśli tak to chyba będę mogła bez obaw w befsztyku zamówić mięso :)
Na górę

Postautor: orrson » 5 cze 2013, o 07:47

No tak jak pisałem, spokojnie możesz zamawiać, wysyłają specjalną paczką także mięso dotrze świeże :) Daj znać jak zamówisz!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”