Swieto Zmarłych

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 lis 2008, o 14:39

a może wiedza?może zamiast brać udział w klepaniu zdrowasiek na czas poczytać historię?wiem,że to nie jest zgodne z polską "tradycją" :lol: -lepiej nie wiedzieć,nie mieć wątpliwości :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2008, o 13:36

Nie chce się ruszyć tyłka w niedziele na Msze Świętą? Zawsze wygodniej zasłonić się winą Kościoła niż własnym lenistwem.
Na górę

Postautor: wthc » 2 lis 2008, o 13:44

Gość pisze:nie jestem świadkiem J.A.H.V.E ani ewangelikiem,ani prawosławnym...wstydzę się,że jeszcze niedawno chodziłem do kościoła.co wspólnego ma kk z Jezusem?pytam retorycznie ,ale poważnie.

a co ty masz wspolnego z myslacym czlowiekiem, wstydz sie ze wogole takie cos piszesz cymbałe skonczony
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2008, o 14:03

1 listopada oddajemy cześć Wszystkim Świętym co jest jak najbardziej prawym wydarzeniem. Gdybyśmy czcili każdego zmarłego, sprawowalibyśmy przy okazji kult Stalina, Hitlera i wszelkich innych bestii tego świata.

Mam nadzieje, ze sprawa jest rozstrzygnięta
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2008, o 16:23

do miłośnika cymbałów:
mierzysz swoją miarą.nie masz wątpliwości więc nie myślisz (-Socrates, oczywiście wiem,że to dla ciebie nie autorytet bo nie został ujęty w taśmowej produkcji świętych JP II,ale zapewmniam cię,że pomomo to ma całkiem sporo wspólnego z kościołem kat.gdyby was na seminarium duch,kształcili zamist szkolić i przyuczać to byś o tym wiedział ).kościół nie jest miarą wszechrzeczy i wasz wpływ na spłeczeństwa już się skończył.Polska jest tu małym wyjątkiem,ale pomimo tego nie wygłupaj się pisząc: sprawa jest rozstrzygnięta.ludzie wspominają i będą w tym dniu wspominać swoich zmarłych długo po tym jak kościoły zmienią swoją funkcję ( tak jak to jest na Zachodzie )
poza tym gdybym sie przebierał w sukienkę i wychodził tak między ludzi,to nie brałbym się za ocenianie normalności innych.

to co ma k.kat.wspólnego z Jezusem z Nazaretu?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2008, o 18:24

Gość pisze:do miłośnika cymbałów:
mierzysz swoją miarą.nie masz wątpliwości więc nie myślisz (-Socrates, oczywiście wiem,że to dla ciebie nie autorytet bo nie został ujęty w taśmowej produkcji świętych JP II,ale zapewmniam cię,że pomomo to ma całkiem sporo wspólnego z kościołem kat.gdyby was na seminarium duch,kształcili zamist szkolić i przyuczać to byś o tym wiedział ).kościół nie jest miarą wszechrzeczy i wasz wpływ na spłeczeństwa już się skończył.Polska jest tu małym wyjątkiem,ale pomimo tego nie wygłupaj się pisząc: sprawa jest rozstrzygnięta.ludzie wspominają i będą w tym dniu wspominać swoich zmarłych długo po tym jak kościoły zmienią swoją funkcję ( tak jak to jest na Zachodzie )
poza tym gdybym sie przebierał w sukienkę i wychodził tak między ludzi,to nie brałbym się za ocenianie normalności innych.

to co ma k.kat.wspólnego z Jezusem z Nazaretu?


Twój rozum jest potężnie wypaczony, a wypowiedz tak głupia i bezpodstawna, że szukanie kontrargumentów jest zbyteczne.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2008, o 18:42

ależ chłopie ciemny!
czyż doprawdy myślałeś ,że spodziewałem się po tobie czegoś innego?-pytanie retoryczne (-!, sprawdż w słown.co to takiego zanim sie obrazisz).

przedstawienie kontrargumentów z twojej str.nie jest możliwe :cry:. tylko dlatego jednak że wszystko co wykracza poza twoje postrzeganie i możliwości intelektualne ( czyli prawie cała rzeczywistość np.mój rozum )cię przeraża .
tak jak wykazałem poprzednio nie masz wątpliwości ,wiec nie myślisz.ot i cały problem twój.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2008, o 18:59

Gość pisze:ależ chłopie ciemny!
czyż doprawdy myślałeś ,że spodziewałem się po tobie czegoś innego?-pytanie retoryczne (-!, sprawdż w słown.co to takiego zanim sie obrazisz).

przedstawienie kontrargumentów z twojej str.nie jest możliwe :cry:. tylko dlatego jednak że wszystko co wykracza poza twoje postrzeganie i możliwości intelektualne ( czyli prawie cała rzeczywistość np.mój rozum )cię przeraża .
tak jak wykazałem poprzednio nie masz wątpliwości ,wiec nie myślisz.ot i cały problem twój.


Za PRLu byłbyś jednostką dyspozycyjną.
Jesteś poprostu zagubioną dziewczynką z zapałkami.
Jesteś leszczem, a się wywyżasz...

"Jak trwoga, to do Boga, szukają Boga stale
otwórz oczy i zobacz, oni nie widzą go wcale"
- coś o tobie
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2008, o 20:05

proszę jaka pobożność! nawet rymy częstochowskie :lol: !
podobno w waszych wytwórniach (tzn.ośrodkach szkoleniowych przygotowujących do wykonywania zawodu szaman-transwestyta ) maja was teraz częściej sprawdzać psycholodzy.szkoda,że nie robili tego wcześniej :cry:

widzę,że nie zrozumiesz,że to co zostało przez kk zawłaszczone nie jest tylko waszym świętem.twoj problem.nie wywyższam się,to ty masz (chyba słuszne) poczucie niższości.jedyne na co cie stać to próby obrażania innych,bez odniesienia się do meritum.nagana głupca jest pochwałą.dziękuję ci więc bardzo za :leszcza,cymbała itd! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2008, o 21:33

1. Nie wiem dlaczego bierzesz mnie za księdza
2. Nie ja nazwałem cie cymbałem, choc nie moge zaprzeczyć iż tak o tobie myśle
3. Twoje wypowiedzi pozornie inteligentne są tak na prawdę chaotyczne i bezsensowne.

Nie mam zamiaru dłuzej z tobą dyskutować, gdyż byłoby to przysłowiowe karmienie trola.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2008, o 21:52

ulżyło mi!
tylko...w którym miejscu TY dyskutowałeś :lol: ?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”