Zaginal OWCZAREK

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 paź 2008, o 18:07

wiecie co,naprawde zadziwia mnie wasza głupota.kobieta znalazła jeden ze sposobów w jaki ktoś mógłby jej pomóc znaleźć psa.ot,tak,poprostu.a wy,zawistni i znudzeni życiem ludzie nie macie co robić tylko dogryzać sobie wzajemnie???!!!czy to nas tym polega życie???pomoc drugiemu????aż żal pomyśleć co byście tu pisali,jakby nie daj Boże ktoś prosił o jakiekolwiek informacje jakby mu np dziecko porwali(straszne porównanie ale takie mi akurat przyszło na myśl)
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2008, o 21:40

ale porównanie ktos dał, no nie no bez jaj fakt pies chodzi bezpańsko po mieście i fakt faktem ktos tam miał racje, że powinno się o takich rzeczach mówić, co jak co ale dziecko nie stanowi dla nikogo zagrożenia wiec to porownanie było kiepskie, jest w tym dużo racji że napierw ludzie biora psa a póżniej piszą że wielkolud uciekł i rozwalił płot to co to za pies? ja to sie obawiam o swoje dzieci w tym momencie, jak ktos jest głupi i nie upilnuje psa to inni maja prawo mu zwrócić uwage zwlaszcze że chodzi o bezpieczeństwo ich i innych
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2008, o 23:15

przepraszam jeszcze raz za porównanie ale naprawde wobec głupoty wypowiadajacych sie tu i glupio dyskutujących wcale moja wypowiedz nie wyglada tak zle a jedynie powinna wam puste ludziska dac do zrozumienia jak ograniczeni jestescie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2008, o 23:18

mnie sie wydaje ze ograniczona jest osoba ktora pozwala zeby jej piesł uciekl no bo rzeczywiście nie wiadomo co to za pies i wydaje mi sie ze akurat dyskusja jest na miejscu
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2008, o 09:03

Gość pisze:mnie sie wydaje ze ograniczona jest osoba ktora pozwala zeby jej piesł uciekl no bo rzeczywiście nie wiadomo co to za pies i wydaje mi sie ze akurat dyskusja jest na miejscu

motakini albo sie zaloguj albo zmień IP bo widać ze to twoj post
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2008, o 10:37

Gość pisze:
Gość pisze:mnie sie wydaje ze ograniczona jest osoba ktora pozwala zeby jej piesł uciekl no bo rzeczywiście nie wiadomo co to za pies i wydaje mi sie ze akurat dyskusja jest na miejscu

motakini albo sie zaloguj albo zmień IP bo widać ze to twoj post



no [***] ciekawe, że mam taki sam nr IP jak ktos inny
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2008, o 10:46

proponuje temat zamknąć bo wytwarza sie tu po prostu niezdrowa atmosfera, skoro nie mozna na tym forum zamiescic ogłoszenia ze szukam psa to proszę nie zwracać na nie uwagi. myslałam ze ktos mi pomoze, ale zawistnych ludzi jednak na tym swiecie nie brakuje. spróbuje sie skontaktowac z moderatorem by zamknał temat bo widze ze to wszystko zmierza donikąd. za ten post tez pewnie Pani agresor na mnie naskoczy bo znów pewnie napisałam cos nie tak ale szczerze mówiąc mam to gdzies. prądu sie czep dziewczyno albo chłopa sobie po prostu znajdz bo juz nie wiem jak ci pomóc. ale tak to bywa, niewyzyty człowiek czepia sie kazdej opcji by sie wyżyć. nieważne. dziekuje tym ktorzy chcieli pomoc i tym ktorzy skutecznie to uniemożliwili (agresor motakini). pozdrawiam i mam nadzieje ze pies sie znajdzie jak nie tym sposobem to znajde inny, chyba ze pani agresor motakini pozdziera z drzew o0głoszenia i pobije weterynarzy za zamieszczenie ich w swoich gabinetach, tez musze ich o tym uprzedzic bo z takimi ludzmi nic nie wiadomo. a co do wulgaryzmów to dobrze ze na tym forum istnieje cenzura bo oskarzajac mnie o wulgarzymy (ktorych ani razu w tych postach nie uzyłam) sama kochana motakini to zrobiłas w ostatnim a skoro tak zalezy ci na dzieciach to zwórc uwagę ze dzieci też na to forum zaglądaja. pozdrawiam
Na górę

Postautor: Zaginal OWCZAREK » 14 paź 2008, o 10:54

powyzszy post pisałam ja
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2008, o 11:01

niech temat zostanie,potem jak jakies dziecko zostanie pogryzione to bedzie można ustalic czyj to pies, weż kobieto daj juz spokój czepiasz sie i gadasz od rzeczy o jakichś numerach
Na górę

Postautor: Zaginal OWCZAREK » 14 paź 2008, o 11:04

Gość pisze:niech temat zostanie,potem jak jakies dziecko zostanie pogryzione to bedzie można ustalic czyj to pies, weż kobieto daj juz spokój czepiasz sie i gadasz od rzeczy o jakichś numerach

nie chce go usuwac tylko zamknac. to róznica. poza tym podam swoj numer na ogłoszeniach w mieście wiec bez obaw znajdą mnie Trollu
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2008, o 11:05

no to luuuzz,jak dla mnie temat może być zamknięty
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”