Rozłam w PO Tomaszów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gringo » 15 paź 2008, o 19:07

Tomek trzymaj się. Jesteśmy z Tobą. Jesteś porządnym, mądrym człowiekiem. Wszyscy cię cenimy. Kim jest poseł?
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2008, o 21:18

Gringo pisze:Tomek trzymaj się. Jesteśmy z Tobą. Jesteś porządnym, mądrym człowiekiem. Wszyscy cię cenimy. Kim jest poseł?

a który?
Na górę

Postautor: sympatyk z poza PO » 15 paź 2008, o 23:18

Tomek P. jest jednym z nielicznych naszych polityków, którzy mają klasę i charyzmę. Szkoda, gdyby opuścił Tomaszów. Pozostałym, zarówno z lewa jak i z prawa tego właśnie brakuje. Tomek zostań z nami - żartuję, ale mam nadzieję, że będąc w Lublinie nie zapomnisz o swoich sympatykach.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2008, o 23:53

zamienmy slowo "wszyscy"...na "ja" jestem za toba.......bardziej prawda
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2008, o 07:46

sympatyk z poza PO pisze:Tomek P. jest jednym z nielicznych naszych polityków, którzy mają klasę i charyzmę. Szkoda, gdyby opuścił Tomaszów. Pozostałym, zarówno z lewa jak i z prawa tego właśnie brakuje. Tomek zostań z nami - żartuję, ale mam nadzieję, że będąc w Lublinie nie zapomnisz o swoich sympatykach.

oj ktoś strasznie buja w obłokach, wstyd że tak można dowartościowywać kogoś kto nie jest tego wart, co ten zacny polityk zrobił proszę o szczegóły. Niezależny
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2008, o 10:03

a kiedy jedzie?
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2008, o 10:48

Dziś o 13 tej Big- Busem z pod dworca autobusowego
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2008, o 12:22

Gość pisze:a kiedy jedzie?

odjeżdża w siną dal nasza gwiazda szkoda
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2008, o 16:15

swojego czasu zamość wznosił modły aby pan P. szybko opuścił stanowisko i poszedł karierę robić dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2008, o 09:35

Gość pisze:swojego czasu zamość wznosił modły aby pan P. szybko opuścił stanowisko i poszedł karierę robić dalej.

:panzielony: z :lol: azdrosnik
Na górę

Postautor: Szczery gość » 22 paź 2008, o 15:40

Dyskusja chwilami niestrawna.Sprawa jasna i oczywista.Tomek P. to osobowość i osobistość nie tylko w Tomaszowie ale w całym województwie potwierdzona.Mówisz i myślisz Palikot,Pękalski,PO.... Są i inni ale jak fajnie ktoś napisał musza popracować .
Trzeba wierzyć ,że może im się coś uda.To głowę trzeba mieć i pracować od rana do nocy.Precz złośliwcy!!Zobaczymy przecież jak będzie naprawdę .Kładę każde pieniądze na awans-Lublin lub Warszawa.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2008, o 20:47

Szczery gość pisze:Dyskusja chwilami niestrawna.Sprawa jasna i oczywista.Tomek P. to osobowość i osobistość nie tylko w Tomaszowie ale w całym województwie potwierdzona.Mówisz i myślisz Palikot,Pękalski,PO.... Są i inni ale jak fajnie ktoś napisał musza popracować .
Trzeba wierzyć ,że może im się coś uda.To głowę trzeba mieć i pracować od rana do nocy.Precz złośliwcy!!Zobaczymy przecież jak będzie naprawdę .Kładę każde pieniądze na awans-Lublin lub Warszawa.

tu to chyba przedobrzyłes :lol: a i z Palikotem to srednia komitywa ale jak do Warszawy to SUKCES dO LUBLINA to chyba nie bardzo dobry interes :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2008, o 21:21

Palikot to błazen i kabotyn, kto przy zdrowych zmysłach chciałby być z tym pajacem w komitywie?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”