W-F w szkole

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 paź 2008, o 21:17

Gość pisze:I dalej ble, ble, ble, po co Ci ten pomocnik.

bo tylko on jeden moze cos zrobic w tej sprawie :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2008, o 10:19

Myślę, że na fortum mamy dużo więcej znawców, ekspertów i specjalistów.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2008, o 10:30

Gość pisze:Myślę, że na fortum mamy dużo więcej znawców, ekspertów i specjalistów.

:roll: ale napisac do goscia nie zaszkodzi :lol: i zapytac czy mozna cos z tym zrobic?

bo widac prosby sa ignorowane i wysmiewane :| Zobaczymy co odpowie...
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2008, o 15:31

Gość pisze:
Gość pisze:Myślę, że na fortum mamy dużo więcej znawców, ekspertów i specjalistów.

:roll: ale napisac do goscia nie zaszkodzi :lol: i zapytac czy mozna cos z tym zrobic?

bo widac prosby sa ignorowane i wysmiewane :| Zobaczymy co odpowie...


Ludzie, co poradzi jakiś może i miły człowieczyna, który ma o tych rzeczach taki same pojęcie jak inni, tylko tyle, że lubi być na świeczniku. Dla uleczenia patologii potrzebna jest zresztą nie tyle metodyka ile konkret np. powołanie się na określony przepis prawa oświatowego.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2008, o 08:33

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:Myślę, że na fortum mamy dużo więcej znawców, ekspertów i specjalistów.

:roll: ale napisac do goscia nie zaszkodzi :lol: i zapytac czy mozna cos z tym zrobic?

bo widac prosby sa ignorowane i wysmiewane :| Zobaczymy co odpowie...


Ludzie, co poradzi jakiś może i miły człowieczyna, który ma o tych rzeczach taki same pojęcie jak inni, tylko tyle, że lubi być na świeczniku. Dla uleczenia patologii potrzebna jest zresztą nie tyle metodyka ile konkret np. powołanie się na określony przepis prawa oświatowego.

prawda
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2008, o 09:40

Czy cos sie zmieniło? :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”