Festiwal tomaszowski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 13:30

to właśnie jest zdzieranie z widza ostatniej koszuli
nie dość że piwo w kubkach 0,4 to jeszcze 5zł krzyczą
nie róbcie z siebie wielkich organizatorów bo ludziska też liczyć potrafią i jak będzie tak dalej to wolą oglądać relacje w Panoramie przed telewizorem
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 13:44

Zamiast marudzic na ceny piwa, kup wejsciówke i będzie wszystko OK.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 15:09

ooooonieee, 5zł za posiedzenie na plastykowym krzesełku
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 19:13

no i impreza rozgoniona :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 20:58

Co to znaczy "rozgoniona" napisz więcej bo nie byłem i nie wiem co masz na myśli/
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 23:23

ejjj aaaa fajerwerki będą???? ognichoooooo
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2008, o 14:05

rozgoniona została z powodu złych warunków atmosferycznych, które nie pozwalały na przeprowadzenie koncertu!
Ale nic straconego jeszcze dzisiaj jest ostatni występ.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2008, o 23:44

no i po występach, było bardzo fajnie i sympatycznie
zapraszamy na nowy sezon :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2008, o 14:08

Gość pisze:no i po występach, było bardzo fajnie i sympatycznie
zapraszamy na nowy sezon :wink:


sympatycznie ale sukcesu nie było

Mnie sie zdaje ,ze trzeba zracjonalizować ten projekt bo inaczej obemrze niedługo.

Aspiracje nie nadążają za mozliwościami.
Roztoczanski festiwal a nasi wypadaja blado.Tak naprawde to potencjalny turysta nic z tego nie zapamieta .To nie kojarzy sie z KRESAMI.

bardziej z piwem i balonami jeszcze powinni muszle sprzedawac i chinskie latawce...
.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2008, o 15:51

Beznadziejna impreza, co roku coraz większe badziewie i oby odbębnić,miały być sztuczne ognie na koniec, a nie było nic, pewnie kasiorka na ten cel przeznaczona rozeszła się na inne cele, np jakaś nasiadówka pijacka itp...
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2008, o 17:24

Impreza była świetna, natomiast ty jesteś beznadziejnie głupi. Kup sobie dupku balonika i się nadmuchaj.
Na górę

Postautor: mantifa » 18 sie 2008, o 17:52

Znakomita impreza

organizatorom dziekujemy
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2008, o 22:50

Gość pisze:Impreza była świetna, natomiast ty jesteś beznadziejnie głupi. Kup sobie dupku balonika i się nadmuchaj.



Chyba 'go' a nie 'się' dupku!
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2008, o 19:19

mantifa pisze:coraz mniej jest sponsrów,a to w głównej mierze dzięki nim jest festiwal. Miasto daje grosze, a koszty organizacji są ogromne.

Z tego co wiem, to firma mojego znajomego przeznaczyła 1% podatku na organizację festiwalu i oprócz tego zrobiło to jeszcze kilka firm. To są bardzo duże pieniądze i gdyby organizatorzy przeznaczyli je na festiwal to wszystko byłoby ok i nikt nie narzekałby na brak sponsorów.
Ale widocznie organizatorzy wydali te pieniądze na cele niezwiązane z festiwalem!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2008, o 22:21

co? jakie to wielkie podatki płacą nasi przedsiębiorcy? noooooo, a 1% z tego to ho ho. a może uha haha, hej!!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”