ODCHUDZANIE i nie tylko

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 wrz 2008, o 11:03

Nie trzeba tęgiej głowy by załapać, że nie o to chodziło w tej wypowiedzi :]


Dr Dead
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2008, o 12:12

Można jeść więcej ale mniej, nawet 5 posiłków dziennie ale gdy przychodzi godz.18 to koniec ewentualnie jeszcze jakiś owoc i do rana nic więcej, organizm też musi mieć czas na spalenie tego wszystkiego.
Porcja obiadowa powinna wynosić tyle ile mieścimy w dwóch złożonych dłoniach.






Dr.90210
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2008, o 13:02

Jałowa dyskusja wejdż na srt.o odchudzaniu i poczytaj porady np.prof.d.Barbary Zachorskiej Markiewicz.Poco to wypisywać coś co się w pale nie mieścii odchudzać się piwem Piwem odchudzić można tylko kieszeń.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2008, o 21:57

Gość pisze:Jałowa dyskusja.



Racja. Kobieto! "I bez Twojej diety jesteś Cud".



Dr Dead
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2008, o 08:38

Hi hi hi ale ja nigdy nie byłem kobieyą
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2008, o 11:02

Gość pisze:
Gość pisze:Znasz się na rzeczy twórco odchudzającego dekalogu ,tylko nie załapałeś że chleb tuczya nie odchudza.Piwko teżnie jak coś tworzysz to z sensem. :D

widac ze guzik znasz - tuczą kalorie a nie konkretne produkty!!!! ludzie zapamietajcie sobie!!!

a w czym są kalorie???????proszęo wyjaśnienie czy nie w produktach ?????
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2008, o 14:46

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:Znasz się na rzeczy twórco odchudzającego dekalogu ,tylko nie załapałeś że chleb tuczya nie odchudza.Piwko teżnie jak coś tworzysz to z sensem. :D

widac ze guzik znasz - tuczą kalorie a nie konkretne produkty!!!! ludzie zapamietajcie sobie!!!

a w czym są kalorie???????proszęo wyjaśnienie czy nie w produktach ?????


oczywiscie ze kalorie sa w produktach, ale bzdurą jest twierdzenie ze dany produkt tuczy a inny odchudza. wszystko zalezy od ilosci spozywanych kalorii i ilosci kalorii spalanych przez organizm na dobę.
ja zjem smażonej kielbasy i gotowanych kartofli i to spale (np ciezka fizyczna praca) - a ty zjesz jabłko z marchewką i jogurt a jak nie ruszysz d-u-py to i z tego ci sie sadło odłoży.
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2008, o 18:35

mądrego zawsze dobrze posłuchać :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2008, o 19:43

Panie wszyskojaśniewiedzący skąd wiesz co lub czym ja ruszam i kiedy.Ważne że sam jesteś figura bez skazy a co do moich części ciała to ci rybka A eidzę ze dla ciebie liczy się tylkota na d...No zdrówka życzę .
Na górę

Postautor: Krishna » 9 wrz 2008, o 09:34

Seks spala kalorie niczym intensywne ćwiczenia :wink: ludzie łączcie przyjemne z pożytecznym 8)
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2008, o 08:11

Gość pisze:Panie wszyskojaśniewiedzący skąd wiesz co lub czym ja ruszam i kiedy.Ważne że sam jesteś figura bez skazy a co do moich części ciała to ci rybka A eidzę ze dla ciebie liczy się tylkota na d...No zdrówka życzę .

o co ci chodzi???? zamiast siedziec przy kompie na forum to biegaj na Śiwej Dolinie i schudniesz.
Na górę

Postautor: Gośc » 17 wrz 2008, o 11:58

A tak na poważnie - znacie może w Tomaszowie jakiegoś lekarza dietetyka ? Lub ogólnie któregoś kto pomaga w sprawach wagi ciężkiej :P
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2008, o 14:51

Całkiem poważnie to znajdziesz w internecie.W tej chwili to jest lekarz metabolik ale czy ktoś ma w //////tomaszowie taką specjalizację to nie wiem .Ja korzystam z porad lekarza rodzinnego i jesem zadowolona. ale musisz zrobić kompleksowe badania inaczej nikt ci nie pomoże.Wdużych miastach są lekarze metabolicy ale wymagają skierowania od rodzinnego Wizyty są co miesiąc przez rok a lekarstwa które przepisują są bardzo drogie Nic mi nie wiadomo o efekcie jojo po tej rocznej kuracji.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2008, o 22:55

o 2 miesięcy zażywam Meridię 15.jest to naprawde fajna sprawa o ile zdaje się sobie sprawe ze skutków ubocznych.no i przede wszytkim nie nadaje się to dla panienek ktore z 59kg chcą schudnąć na 55.to środek dla osób mających BMI ponad 28.ja mam 26 ale lekarz zdecydował się ze spróbujemy.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2008, o 09:02

to dobry lek tylko trzeba być zdrowym aby go stosować .Dostępny na receptę .W miesiąc schudłam 7kg ale także przy wielkich ograniczeniach w jedzeniuNie jem tłuszczu cukru aproduktów mącz nych minimalnie.Tylko jak długo można jeść mięso drobiowe już sam zapach mnie odrzuca od jedzenia .Proszę to stosuje meridie niech podzieli się swoimi doświadczeniami w sprawie żywienia.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”