Dużo nowych twarzy :)

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: DevV » 12 sie 2006, o 18:12

cholera znowu mnie wylogowało :/
Na górę

Postautor: wues bez logowania » 12 sie 2006, o 20:49

GOŚĆ pisze:.wyjedzcie pobadzcie troche w innych miastach, docenicie pozniej rodzinne miasteczko a teraz nie pieprzcie farmazonow bo temat topiku jest inny...skoro wam sie tu nie podoba i nie macie pomyslow by wniesc cos do tego miasta to poplaczcie sobie w poduszeczke albo WON!!!


wyjechałem, pobyłem, wróciłem i choć nie jestem mieszkańciem TLu, ale jestem z nim związany emocjonalnie i zawodowo, to musze powiedzieć, iż żałuję, że wróciłem.
Najlepiej rozwijającym się miastem w naszym regionie jest niestety kochany gościu Biłgoraj, potem dopiero Tomaszów.
Trzeba przyznać, TL ma swój urok, ale na dłuższą metę perspektyw tutaj nie ma.
Jestem dziennikarzem, własnie TL i powiat tomaszowski jest moim miejscem pracy i powiem Ci, że nawet nie ma tutaj czegos pozytywnego o czym możnaby napisać. Jak ktoś dobrze powiedział, TL to małe miesteczko, w którym klany pracują w urzędach, klany prowadza firmy, jak się coś dzieje, owiewane jest to ogromna tajemnicą, a jak już wyjdzie na światło dzienne, to jest wielka afera. Jedyne co ratuje TL w tym momencie, to bliskość ogromnego przejścia granicznego i Roztocza, o którym turyści dopiero ZACZYNAJĄ coś słyszeć, bo nawet samego faktu, że leżemy w tak przepięknej krainie, nie potrafilismy korzystnie sprzedać.
Na górę

Postautor: wues » 12 sie 2006, o 20:51

nie wiem czemu ale nie chce mi wysyłac postów gdy jestem zalogowany, moze teraz sie uda
Na górę

Postautor: gosc » 13 sie 2006, o 11:38

wues bez logowania pisze:
GOŚĆ pisze:.wyjedzcie pobadzcie troche w innych miastach, docenicie pozniej rodzinne miasteczko a teraz nie pieprzcie farmazonow bo temat topiku jest inny...skoro wam sie tu nie podoba i nie macie pomyslow by wniesc cos do tego miasta to poplaczcie sobie w poduszeczke albo WON!!!


wyjechałem, pobyłem, wróciłem i choć nie jestem mieszkańciem TLu, ale jestem z nim związany emocjonalnie i zawodowo, to musze powiedzieć, iż żałuję, że wróciłem.
Najlepiej rozwijającym się miastem w naszym regionie jest niestety kochany gościu Biłgoraj, potem dopiero Tomaszów.
Trzeba przyznać, TL ma swój urok, ale na dłuższą metę perspektyw tutaj nie ma.
Jestem dziennikarzem, własnie TL i powiat tomaszowski jest moim miejscem pracy i powiem Ci, że nawet nie ma tutaj czegos pozytywnego o czym możnaby napisać. Jak ktoś dobrze powiedział, TL to małe miesteczko, w którym klany pracują w urzędach, klany prowadza firmy, jak się coś dzieje, owiewane jest to ogromna tajemnicą, a jak już wyjdzie na światło dzienne, to jest wielka afera. Jedyne co ratuje TL w tym momencie, to bliskość ogromnego przejścia granicznego i Roztocza, o którym turyści dopiero ZACZYNAJĄ coś słyszeć, bo nawet samego faktu, że leżemy w tak przepięknej krainie, nie potrafilismy korzystnie sprzedać.







to bardzo ciekawe bo ostatni sondaż dowodzi ze tomaszów jest na trzecim miejscu kochany...nie wiem kto powiedział Ci takie głupoty, poszukaj w necie jak nie wierzysz...skoro jestes niedoinformowany...
Na górę

Postautor: wues » 13 sie 2006, o 12:04

gosc pisze:
wues bez logowania pisze:
GOŚĆ pisze:.wyjedzcie pobadzcie troche w innych miastach, docenicie pozniej rodzinne miasteczko a teraz nie pieprzcie farmazonow bo temat topiku jest inny...skoro wam sie tu nie podoba i nie macie pomyslow by wniesc cos do tego miasta to poplaczcie sobie w poduszeczke albo WON!!!


wyjechałem, pobyłem, wróciłem i choć nie jestem mieszkańciem TLu, ale jestem z nim związany emocjonalnie i zawodowo, to musze powiedzieć, iż żałuję, że wróciłem.
Najlepiej rozwijającym się miastem w naszym regionie jest niestety kochany gościu Biłgoraj, potem dopiero Tomaszów.
Trzeba przyznać, TL ma swój urok, ale na dłuższą metę perspektyw tutaj nie ma.
Jestem dziennikarzem, własnie TL i powiat tomaszowski jest moim miejscem pracy i powiem Ci, że nawet nie ma tutaj czegos pozytywnego o czym możnaby napisać. Jak ktoś dobrze powiedział, TL to małe miesteczko, w którym klany pracują w urzędach, klany prowadza firmy, jak się coś dzieje, owiewane jest to ogromna tajemnicą, a jak już wyjdzie na światło dzienne, to jest wielka afera. Jedyne co ratuje TL w tym momencie, to bliskość ogromnego przejścia granicznego i Roztocza, o którym turyści dopiero ZACZYNAJĄ coś słyszeć, bo nawet samego faktu, że leżemy w tak przepięknej krainie, nie potrafilismy korzystnie sprzedać.







to bardzo ciekawe bo ostatni sondaż dowodzi ze tomaszów jest na trzecim miejscu kochany...nie wiem kto powiedział Ci takie głupoty, poszukaj w necie jak nie wierzysz...skoro jestes niedoinformowany...



A jakie to ma znaczenie, czy jest drugi, czy trzeci, pewne jest, że nie ma 1 miejsca, jak próbowała powiedzieć pani, która napisała, że mieszka w stolicy.
Na górę

Postautor: gosc » 13 sie 2006, o 13:19

co?? czytaj ze zrozumieniem...chodzilo o to ze tomaszow wcale nie ejst taki zacofany i ma szanse na rozwoj o czym swiadczy sondaz...zanim cos napiszesz przeczywaj uwazniej baranie
Na górę

Postautor: kOvAl » 13 sie 2006, o 13:49

Zgadzam sie. Cala ta rozmowa to jeden wielki off top o niczym. I dobrze ktos powiedzial- potraficie tylko biadolic.

EOT.
Na górę

Postautor: wues » 13 sie 2006, o 14:02

gosc pisze:co?? czytaj ze zrozumieniem...chodzilo o to ze tomaszow wcale nie ejst taki zacofany i ma szanse na rozwoj o czym swiadczy sondaz...zanim cos napiszesz przeczywaj uwazniej baranie


powiem tylko tyle. wszyscy, którzy popierają swoje wypowiedzi epitetami, maja cos nie tak ze swoja psychiką i czują się niedowartościowani, więc drogi gościu zacznuj sie leczyć. Czemu koval potrafił sie kulturalnie sprzeciwić i w kulturalny sposób wyraził swoje zdanie, a ty od razu wszystkich od baranów wyzywasz. Co drugi post na tym forum, jest przesiąknięty jakimis wyzwiskami, przekleństwami itp.

Z kolei ja twojego posta przeczytałem bardzo uwaznie i powiem ci, że tak naprawde cholera wie o co ci tam chodziło, bo jest to masło maslane, dodatkowo zmielone przez mikser, czyli jedno wielkie nic.
Na górę

Postautor: wues » 13 sie 2006, o 14:05

kOvAl pisze:Zgadzam sie. Cala ta rozmowa to jeden wielki off top o niczym. I dobrze ktos powiedzial- potraficie tylko biadolic.

EOT.


tak się składa drogi kovalu, że o tym "tylko biadoleniu" mówiłem już dawno i kilkakrotnie i nie tylko w tym temacie. Wynik był taki, że mnie znów nawyzywano. Prawda jest taka - pluj ludziom w oczy, a będa gadali, że to deszcz pada
Na górę

Postautor: MoK » 13 sie 2006, o 23:36

Jedyne co się wyłania z wiekszości wypowiedzi, to totalne malkontenctwo. Dyskuję są jałowe, a o poziom niektórych wypowiedzi żałosny. Może czegoś nie rozumiem, ale po co pisać na forum, jeżeli głównym celem jest obrażanie innych? Ze zdziwieniem przeczytałam wpis od lokalnego dziennikarza. Dlaczego dajesz ujście swoim emocjom na forum, a nie na łamach gazety. Osoba, która podaje się za dziennikarza i przytacza ogólnikowe informacje o miejscowych aferach, jest dla mnie mało wiarygodna i niekompetentna. Dziennikarz piszący o jakichś aferach, jakichś powiązaniach?!! Wielkie nieporozumienie.
Na górę

Postautor: wues » 14 sie 2006, o 07:16

MoK pisze:Ze zdziwieniem przeczytałam wpis od lokalnego dziennikarza. Dlaczego dajesz ujście swoim emocjom na forum, a nie na łamach gazety.



Widzisz. Dziennikarstwo i emocje to dwie różne rzeczy. Gdyby za produkcją materiałów prasowych stały moje emocje, to materiał prasowy byłby do kitu. Wtedy zarzuconoby mi, że ja kosztem medium, w którym pracuje realizuje swoje interesy, a chyba nie o to tutaj chodzi, tylko o BEZSTRONNE przedstawienie rzeczywistości. Więc o moich emocjach nie może być tutaj mowy.
A na forum jestem osoba prywatną. Weź to pod uwagę.
A co do pisania o tych sprawach. Przerabiano to kilka lat temu. Efekt jest taki, jaki sam widzisz.
Na górę

Postautor: wues » 14 sie 2006, o 07:27

Karolla pisze:Zauważyłam ostatnio jak wpadłam do tl na weekend że ejst strasznie duzo nowych twarzy w naszym miasteczku, zapewne zawdzieczamy to uczelni :) teraz sa wakacje i Ci ludzie wybyli do swoich rodzinnych miast ale w czasie roku jest ich sporo...coraz mniej za to widze znanych twarz ludzie niestety emigruja do wiekszych miast... :/


proponuję byśmy kontynuowali temat w tym kontekście
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2006, o 12:58

TL idzie w dobrą stronę tylko większość tego nie widzi.
Ostatnio, kiedy odwiedzam TL to zawsze są jakieś imprezy.
1.Byłem na zawodach -młodzież śmigała na rolkach na ul. Królewskiej - z niewielkiej publiczności połowa to zawodnicy, którzy mieli przerwe i dopingowali kolegów; 1/4 "rokoszowała" się upadkami zawodników; 1/4 to byli kibice którzy potrafili docenić zdolności zawodników w pokonywaniu ciasnych zakrętów i omijaniu studzienek kanalizacyjnych -z wcale nie małą prędkością.
2.Kilka koncertów w muszli - można było się całkiem fejnie pobawić (niektórzy to by chcieli od razu żeby np. U2 grali...)
3. Zawody rowerowe - pokazy "kaskaderskie" na BMXach czy cóś :) - nie byłem więc nie oceniam, ale podobno niezłe skoki można było poogłądać.
4. Festiwal folkloru - w tym roku nie byłem, ale byłem rok temu i chociaż nie przepadam za folklorem to mi się podobało.
5. Młodziki z Tomasowii mistrzem Polski (albo vice -wstyd ale nie pamiętam)
Pewnie wiele rzeczy przeoczyłem, ale cóż...
To tyle co do kultury. A co do przemysłu to... prywatne firmy rządzą...

Ps. nie doczekalem sie maila z kodem to narazie jako gość pisze. pozdro dla all TL
Na górę

Postautor: gość » 14 sie 2006, o 16:44

wues pisze:
MoK pisze:Ze zdziwieniem przeczytałam wpis od lokalnego dziennikarza. Dlaczego dajesz ujście swoim emocjom na forum, a nie na łamach gazety.



Widzisz. Dziennikarstwo i emocje to dwie różne rzeczy. Gdyby za produkcją materiałów prasowych stały moje emocje, to materiał prasowy byłby do kitu. Wtedy zarzuconoby mi, że ja kosztem medium, w którym pracuje realizuje swoje interesy, a chyba nie o to tutaj chodzi, tylko o BEZSTRONNE przedstawienie rzeczywistości. Więc o moich emocjach nie może być tutaj mowy.
A na forum jestem osoba prywatną. Weź to pod uwagę.
A co do pisania o tych sprawach. Przerabiano to kilka lat temu. Efekt jest taki, jaki sam widzisz.





Skoro, Twoje wypowiedzi na forum to Twoje prywatne zdanie a nie zdanie dziennikarza to czemu ciagle podkreslasz ze nim jestes? a podobno to kto inny jest tu niedowartościowany...
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2006, o 11:33

Przepraszam bardzo, nigdy nie podkreslam jaki zawód wykonuję, zresztą to nie ma wiekszego znaczenia. Radzę na przyszłośc także czytac ze zrozumieniem to co się pisze w postach.
Zresztą zauważyłem, że co bym nie napisał zaraz jest to kontrowane w taki sposób, że wyskakujecie na mnie z pazurami. Taki obrót spraw tylko potwierdza fakt, że w niektórych sprawach mam rację i co niektóryum nadepnąłem na odcisk.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”