TL-CHICAGO

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 maja 2006, o 17:33

kowal przegladałem forum z kilku tematów wszedzie sie wpieprzasz, nie masz nic madrego do powiedzenia i od lat sie nie rozwijasz. Nie idziesz do przodu wiec sie cofasz
Na górę

Postautor: t » 25 maja 2006, o 01:49

Anonymous pisze:kowal przegladałem forum z kilku tematów wszedzie sie wpieprzasz, nie masz nic madrego do powiedzenia i od lat sie nie rozwijasz. Nie idziesz do przodu wiec sie cofasz
dobre dobre.tez to zauwazylem,
Na górę

Postautor: ktos z chicago » 25 maja 2006, o 02:07

prawdopodobnie to duzo z tomaszowa jest w chicago tylko zastanawiam sie dlaczego nikt niechce si eodezwac,czyzby malo ludzi czytalo te wiadomosci?ja osobiscie jestem z chicago i jestem zatym zeby zebrac jak najliczniejsza grupe tomaszowiakow przebywajacych naa emigracji, moze zorganizowalo by sie jakas imprezke,wiec jesli ktos czyta to z chicago to prosze o wpisy,
Na górę

Postautor: :) » 25 maja 2006, o 02:32

t pisze:
Anonymous pisze:kowal przegladałem forum z kilku tematów wszedzie sie wpieprzasz, nie masz nic madrego do powiedzenia i od lat sie nie rozwijasz. Nie idziesz do przodu wiec sie cofasz
dobre dobre.tez to zauwazylem,
tez jestem za tym wypie..olic kovala z forum i z tomaszowa:)
Na górę

Postautor: koval_<--s.h.i.t. » 25 maja 2006, o 08:47

koval ... zostałes wyznaczony do opuszcznia domu wielkiego brata ...
Na górę

Postautor: vasyl » 25 maja 2006, o 15:24

:) pisze:tez jestem za tym wypie..olic kovala z forum i z tomaszowa:)

Po co ta piana? Boicie się o swoje piękne kobiety, czy jakiś kompleks leczycie?
Na górę

Postautor: t » 25 maja 2006, o 16:18

vasyl pisze:
:) pisze:tez jestem za tym wypie..olic kovala z forum i z tomaszowa:)

Po co ta piana? Boicie się o swoje piękne kobiety, czy jakiś kompleks leczycie?
niewiem wasyl co wspolnego maja kobiety do tego tematu no no.widze ze sam masz kompleksy ale mozgu
Na górę

Postautor: vasyl » 25 maja 2006, o 16:33

Jeśli tak, to na pewno nie w tej materii.
Co do powyższego - rusz trochę głową, bo chyba coś się zacieło.

Zdrawiam.
Na górę

Postautor: kOvAl » 25 maja 2006, o 21:14

:) pisze:tez jestem za tym wypie..olic kovala z forum i z tomaszowa:)

I kucha, Misiu, bo nie mieszkam w Tomaszowie. I na pewno masz świadomość tego, jak łatwo znaleźć adress IP z którego tę wiadomość napisałeś...?
Na górę

Postautor: Kot B » 25 maja 2006, o 22:03

Ten temat pewien skończy jak poprzednik o Irlandii, Anglii albo czymś podobnym.
P.S Koval co ci z tego IP :)
Na górę

Postautor: Komahr » 25 maja 2006, o 22:11

kOvAl pisze:
:) pisze:tez jestem za tym wypie..olic kovala z forum i z tomaszowa:)

I kucha, Misiu, bo nie mieszkam w Tomaszowie. I na pewno masz świadomość tego, jak łatwo znaleźć adress IP z którego tę wiadomość napisałeś...?

Czyżby KoVal komuś groził? Do sądu go poda?
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2006, o 22:29

kOvAl pisze:
:) pisze:tez jestem za tym wypie..olic kovala z forum i z tomaszowa:)

I kucha, Misiu, bo nie mieszkam w Tomaszowie. I na pewno masz świadomość tego, jak łatwo znaleźć adress IP z którego tę wiadomość napisałeś...?
i co ci kolego da numer ip skoro itak nic wiecej nie bedziesz wiedzial,ajesli nawet to zapraszam na spotkanie,
Na górę

Postautor: kOvAl » 25 maja 2006, o 23:52

Komahr pisze:Czyżby KoVal komuś groził? Do sądu go poda?

Daleko mi do grożenia, przepracowanym polskim sądom też dam spokój. Nie będę też się fatygował, żeby się z kimkolwiek spotykać. Chodziło mi tylko o to, że internet mimo wszystko nie jest anonimowy. W sumie, to powinienem był przemilczeć. Mea culpa.

EOT.
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2006, o 03:40

kOvAl pisze:
Komahr pisze:Czyżby KoVal komuś groził? Do sądu go poda?

Daleko mi do grożenia, przepracowanym polskim sądom też dam spokój. Nie będę też się fatygował, żeby się z kimkolwiek spotykać. Chodziło mi tylko o to, że internet mimo wszystko nie jest anonimowy. W sumie, to powinienem był przemilczeć. Mea culpa.
tak by bylo najlepiej ,
EOT.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2006, o 01:57

Anonymous pisze:
kOvAl pisze:
Komahr pisze:Czyżby KoVal komuś groził? Do sądu go poda?

Daleko mi do grożenia, przepracowanym polskim sądom też dam spokój. Nie będę też się fatygował, żeby się z kimkolwiek spotykać. Chodziło mi tylko o to, że internet mimo wszystko nie jest anonimowy. W sumie, to powinienem był przemilczeć. Mea culpa.
tak by bylo najlepiej ,
EOT.
no i powiem ci chlopie ze tak by bylo najlepiej
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”