A nam to LOT-o :)

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Rumok » 22 mar 2008, o 19:57

:lol: pozdrówka na Swieta !
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2008, o 16:37

Cos nic nie przyleciało?
tak sobie mysle ,zeby tylko nie odleciało to co juz jest :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2008, o 16:14

Duszek ?
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2008, o 16:24

Gość pisze:Duszek ?
tez fajny :D
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2008, o 08:30

a moze kto wystruga cos innego :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2008, o 21:34

temat padł niczym kamien w wodę
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2008, o 08:16

A dlaczego trzeba składac podanie na tego Gryfina?
zamówienia :roll: ,
dziwne to on nie dla wszystkich?
Na górę

Postautor: Szumikowa » 26 kwie 2008, o 09:20

Moi Drodzy
wiem jak się robi SZUMKI i " wcale to nie jest tak,że dziecko z przedszkola da mu radę"!!! Ci co tak dużo mają do powiedzenia i na forum dają osąd na czyjś temat niech sami spróbują "takiego banalnego" SZUMKA zrobić.
O ile dobrze pamiętam z geografi to roztocze ma 180 km(od Kraśnika,az po Lwów) więc dlaczego tylko pani Jarosz na te 180 km wymyśliła coś tak bardzo orginalnego, że aż Warszawa doceniła i Lublin???!!!
z cały szacuneczkiem-pozdrawiam i zapraszam na Roztocze (po szumki:-)
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2008, o 10:22

Droga Pani Szumikowa! ( a moze p. wójcie)

Nic do Susca nie mam i tego Szumka,chociaz Kargul z Pawlakiem to lepszy pomysł.
Co do konkursu na pamiatki z Roztocza to niech pani powie ile było prac i jakie?

mozliwosci artystycznych przedszkolaków sa ogromne i nic nie poradze ,ze takie skojarzenie nasuneło sie w pierwszej kolejnosci po obejrzeniu tego dzieła.
ok! moze byc pamiatką z Susca

Roztocze to kraina postrzegana przez obcych jako dzika i zacofana.Czasami nie bardzo wiedza gdzie ona jest !
A szumkowy akcent Roztocza to chyba potwierdza.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2008, o 18:01

Przedmiotem aukcji jest moneta kolekcjonerska 5 GRYFINóW EMISJA 1 MAJA 2008r.


WYSYłKA W CIAGU 2 DNI ROBOCZYCH PO EMISJI

Cena aukcji dotyczy jednej monety.
Tomaszów Lubelski we współpracy z Mennicą Polską S.A. przygotowuje na najbliższy sezon turystyczny emisję roztoczańskiego dukata pod nazwą „Gryfin”.
Dukat lokalny będzie stanowił bon towarowy dla turystów w sezonie letnim i będzie miał równowartość 5 złotych. Emisja rozpocznie się 1 maja
Po raz pierwszy mennica otrzymała zgodę od Narodowego Banku Polskiego na emisję nominału równego nominałowi monety obiegowej czyli 5. Będzie to zatem nie lada gratka dla kolekcjonerów.
Piątka (5 „Gryfinów”) wykonany jest z miedzioniklu, będzie miała średnicę 22 mm i wyprodukowana zostanie w ilości 40 tys. sztuk.


Dane:
Producent
Nakład
Początek emisji
Srednica
Materiał
Nominał
Stempel
Stan
Mennica Polska S.A.
40.000 sztuk
1 maja 2008 roku
22,00 mm
miedzionikiel
5 Gryfinów
zwykły
menniczy (prosto z worka)


NAJTANIEJ NA ALLEGRO !!! POLECAM !!!
WYSYłKA W CIAGU 2 DNI ROBOCZYCH PO EMISJI



hmmm.... :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2008, o 18:04

5 Gryfinów-woreczek menniczy monet -prawdziwa okazja.
Przedmiotem aukcji jest woreczek menniczy monety 5 Gryfinów który zawiera 100 sztuk.
W chwili obecnej cena pojedynczej monety Gryfinów to około 10 zł czyli drugie tyle i na pewno bedzie wzrastać -niski nakład.



EMISJA 3 MAJA 2008r.



Tomaszów Lubelski we współpracy z Mennicą Polską S.A. przygotowuje na najbliższy sezon turystyczny emisję roztoczańskiego dukata pod nazwą „Gryfin”.



Nazwa dukata oraz herb z Gryfem na awersie nawiązuje do herbów powiatu tomaszowskiego i lubaczowskiego - gminy z tych powiatów są członkami LOT-u . Gryf w herbach tych dwóch powiatów pochodzi od herbu (nadanego przez króla Władysława Jagiełłę) miastu Bełz - niegdyś stolicy udzielnego księstwa w skład, którego wchodziły tereny Roztocza - obszaru objętego akcją promocyjną.


Na rewersie znajdzie się natomiast wizerunek najpiękniejszego tomaszowskiego zabytku, barokowego kościoła pw. Zwiastowania NMP. Aktualny dukat jest pomyślany jako początek wieloletniej akcji promocyjnej. Na kolejnych planowane jest umieszczenie najcenniejszych zabytków kultury materialnej Roztocza i Pogranicza oczywiście z terenu działań Lokalnej Organizacji Turystycznej "Roztocze" - gmin, które tworzą tą organizację.


Rewers dukata został opracowany przez znakomitego i uznanego artystę-plastyka Tadeusza Tchórzewskiego z Warszawy i będzie zrealizowany w technice 3D natomiast awers zaprojektowali artyści plastycy Mennicy Polskiej S.A.



Dukat lokalny będzie stanowił bon towarowy dla turystów w sezonie letnim i będzie miał równowartość 5 złotych.



Po raz pierwszy mennica otrzymała zgodę od Narodowego Banku Polskiego na emisję nominału równego nominałowi monety obiegowej czyli 5. Będzie to zatem nie lada gratka dla kolekcjonerów.



Producent: Mennica Polska S.A.



Nakład: 40.000 sztuk



Początek emisji: 3 maja 2008 roku



Średnica: 22,00 mm



Materiał: miedzionikiel



Nominał: 5 Gryfinów


Stempel: zwykły
ZAPRASZAM TAKŻE NA INNE MOJE AUKCJE
Na górę

Postautor: szumikowa » 29 kwie 2008, o 19:12

ha ha ha bardzo smieszne;-)
nie jestem Panem Wójtem i mam wrazenie że gdyby na roztoczu i w Suścu bylo więcej takich ludzi jak wójt to roztocze nie byłby zacofane!
a może to właśnie to "zacofanie" odróznia nas od innych regionów i to przyciaga turystów?
pozdrawiam1
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2008, o 01:26

szumikowa pisze:ha ha ha bardzo smieszne;-)
nie jestem Panem Wójtem i mam wrazenie że gdyby na roztoczu i w Suścu bylo więcej takich ludzi jak wójt to roztocze nie byłby zacofane!
a może to właśnie to "zacofanie" odróznia nas od innych regionów i to przyciaga turystów?
pozdrawiam1


ech jak tak myslisz?to gratuluje :cry:
pierniczyc taki biznes
ja nie chce miec nic wspólnego z zacofana ciemna masą dla której małe pieniadze są szczytem dobrobytu
nie chce !
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2008, o 01:29

A jeszcze co do imprezy Lotowej na Tomaszowskim stadionie,oj wypadła marnie
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2008, o 08:49

Jakos nikt sie nie chwali :roll:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”