Samobójstwo- co o tym sądzicie? :(

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 16:48

Co myslicie o samobójstwie? bo ja sam niewiem :( chce sie zabic szybko i bezbolesnie.. probowalem podciac zyly ale odwagi mi nie starcza :( co wy o tym sądzicie? :(:( dla mnie nie ma juz po co zyc na tym swiecie... dla kogo? ;( nowlasnie dla kogo? :(
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 16:53

to najglupsza rzecz jaka mozna zrobic... to nie jest wyjscie z sytuacji... pomysl o innych
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 17:03

Co myslicie o samobójstwie? bo ja sam niewiem chce sie zabic szybko i bezbolesnie.. probowalem podciac zyly ale odwagi mi nie starcza co wy o tym sądzicie? dla mnie nie ma juz po co zyc na tym swiecie... dla kogo? ;( nowlasnie dla kogo?



.........Mam wrażenie, że prowokujesz. Nie jesteś poważny. A jeżeli tak myślisz to posłuchaj siebie, co Ty mówisz. Inni mają napewno gorsze problemy w porównaniu z Twoimi. Mądry człowiek wszystko zdoła wytrzymać....
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 17:07

popieram przedmówce... znam wielu ludzi z problemami, prawdziwymi problemami, i radzą sobie z nimi a raczej starają się. Samobójstywo to nie jest wqyjście z sytuacji!
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 17:13

ale wy nie jestescie w mojej sytuacji ;( ja juz sam niewiem co zrobic :( to tak booli ;(
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 17:18

nie ma sytuacji bez wyjscia!!! trzeba tylko wierzyc...
Na górę

Postautor: kOvAl » 26 paź 2007, o 17:28

Mozesz sie powiesic, zastrzelic, rzucic z wierzowca, utopic, pociac, zapic na smierc... W sumie to indywidualny wybor, jesli jestes romantykiem, to wbicie sztyletu w serce bedzie odpowiednie. Tylko nie zapomnij napisac listu, jak bardza ja kochales i ona nie potrafila zrozumiec tego wielkiego uczucia. A jak nie jestes silny w pisaniu, to znajdziesz cos na necie.

I pamietaj- daj znac, jak bylo.
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 17:39

tobie kowal to już nic nie pomoże, jak do tej pory nie zmądrzałeś to już taki durny umrzesz.Może ktoś naprawde potrzebuje pomocy, dużo ludzi choruje w jesieni na depresje wystarczy pójść do specjalisty- lekarza lub psychologa a czasami wystarczy z kiś porozmawiać i wyrzucić z siebie problemy ale nie z moim przedmówca bo sie bardziej zdołujesz
Na górę


Postautor: kOvAl » 26 paź 2007, o 18:45

Anonymous pisze:tobie kowal to już nic nie pomoże, jak do tej pory nie zmądrzałeś to już taki durny umrzesz.Może ktoś naprawde potrzebuje pomocy, dużo ludzi choruje w jesieni na depresje wystarczy pójść do specjalisty- lekarza lub psychologa a czasami wystarczy z kiś porozmawiać i wyrzucić z siebie problemy ale nie z moim przedmówca bo sie bardziej zdołujesz

Po pierwsze- nie kowal, tylko koval.
Po drugie- zaden samobojca nie zwierza sie ze swoich zamiarow.
Po trzecie- pocieszanie, glaskanie i mowienie "wszystko bedzie dobrze, pomozemy Ci" jeszcze bardziej poglebia smutek i zniechecenie. Depresja to troche co innego.

Spokoju zycze.
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 19:27

oj koval gdybys byl na moim miejscu to niebylbys taki madry :(
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 20:04

Anonymous pisze:oj koval gdybys byl na moim miejscu to niebylbys taki madry :(
tylko nie mów ,ze przez kobietę? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 20:09

Czy moderowanie na forum przypada "z klucza", czy kontrolę nad tym sprawuje administrator. Bo jeśli to drugie to nie rozumiem co robi tu jeszcze Koval.
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2007, o 20:10

to najgłupsze i najbardziej nie mądre wyjscie z kazdej sytuacji!!!
Na górę

Postautor: Slipmind » 26 paź 2007, o 20:36

straciłem wątek: nie wiem który "gość chce się zabić"
i dlaczego temat jest "miasto, ludzie problemy.."? a może wiem...


nie myśl o bliskich ( jak jakiś "gość" stwierdził) bo Ty jesteś najważniejszy (egoizm) i sam myślisz, nie żyjesz dla innych, (100 lat dla innych -masochizm i głupi altruizm)

ale szczerze. to najpierw się podpisz( zmyślony nick tez może powiedzieć coś o człowieku ).

i nie ważne ile masz lat i co w życiu robisz- każdy dzień to coś nowego, złego czy dobrego, czego można się też bać, a można to piep.i mieć nieziemską przyjemność.

podpisujcie się ludzie!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”