Najlepszy dentysta w Tomaszowie Lubelskim ????

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Jsninaaa » 2 mar 2020, o 12:04

Wojciechowski bardzo się zmieniłm mam wrazenie że liczy się dla niego tylko kasa i kasa a nie pacjent. Jeszcze parę lat temu był to zupełnie inny człowiek terz zabiła go rutyna i pazerstwo
Ja też odniosłam wrażenie że taki chamski za przeproszeniem
Na górę

Postautor: gomes26 » 10 mar 2020, o 16:39

Kwarciany przyjmuje na przeciwko straży. Dokładnie naprzeciwko tego sklepu Społem. Znowu u niego byłęm i ani razu przy leczeniu nie używałem jeszcze znieczulenia a idę tam niedługo już 20- któryś raz.
Na górę

Postautor: Ankaaa11 » 1 sie 2020, o 19:13

Czy ma ktoś może jakiś cennik Bartka Raczkiewicza?
Nie ma chyba żadnej strony albo po prostu nie mogę znaleźć.
Może ktoś się orientuję w cenach?
Na górę

Postautor: Evee » 8 sie 2020, o 13:21

Przyjmuje jakis stomatolog na nfz???Polecacie kogos???
Na górę

Postautor: Aim400kg » 10 sie 2020, o 12:06

Witam czy ktoś ma numer do pana stomatologa Bartosza Raczkiewicza
Na górę

Postautor: Mama24 » 12 sie 2020, o 19:52

Był ktoś może u Pana Adriana w medi dent? Nigdzie nie ma o Panu doktorze opinii może ktoś już korzystał z jego usług?
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2020, o 20:49

Panie,teraz do dentysty ? strach wiekszy.Dentysta sie boi ,pacjent sie boi a korona grasuje.Strach panie,strach a jak przez maseczkę pokazać zęby?
To chyba najniebezpieczniejszy zawód,zaraz po barmanie rzecz jasna.
Na górę

Postautor: radej » 28 sie 2020, o 05:02

Jsninaaa pisze:
> Ja też odniosłam wrażenie że taki chamski za przeproszeniem

Tak to prawda.
Z Wojciechowskim jest coraz gorzej jezeli chodzi o zachowanie i kuture osobista.
Cham taki....
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2020, o 06:32

radej pisze:
> Jsninaaa pisze:
> > Ja też odniosłam wrażenie że taki chamski za przeproszeniem
>
> Tak to prawda.
> Z Wojciechowskim jest coraz gorzej jezeli chodzi o zachowanie i kuture osobista.
> Cham taki....

I bardzo drogi ,sam juz nie wie ile ma brać. Zawsze mu mało ....
Na górę

Postautor: Matka » 25 wrz 2020, o 11:47

Witam wszystkich, miałam umówione 2 wizyty, u Bartosza Raczkiewicza, jedna w lutym druga w kwietniu i obie zostały odwołane z przyczyn wiadomych wszystkim, dostałam smsa o odwołanej wizycie, ale żadnej informacji że może przepisane wizyty zostały jak już się wszystko unormuje, kilka dni próbuje dodzwonić się do Raczkiewicza na numer znaleziony na jego stronie 794516516 i nic... sygnał idzie ale nikt nie odbiera , byłam ostatnio 2 razy pod gabinetem i było pozamykane na 4 spusty, czy wiecie może co się dzieje!!!!!!
Na górę

Postautor: Nikode99 » 25 wrz 2020, o 13:38

Moze kwarantanna?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2023, o 16:14

Potrzebuje zrobić jedynkę która złamała się przy dziąsle chyba idzie resztę do usunięcia i podejrzewam że będzie to musiał być chyba wkręt już teraz no nie wiem. Potrzebuje też zrobić dwójki przednie po obu stronach bo są dosztukowywane leczeniu, no cóż takie moje zęby brzydkie i nie wiem czy licówka cos innego żeby to miało wytrzymać długo i wyglądać na tyle żeby się można było usmiechac. Czy robił ktoś z was takie zęby i u kogo w Tomaszowie, nie ukrywam że finansowo żeby nie wyszło tyle co za samochód tzn 5 tys. bo nawet tyle nie zarabiam. Kogo byście polecili ? Stomatologa- protetyka chyba bo nie wiem gdzie się udać.
Na górę

Postautor: goscik » 16 sty 2023, o 17:21

Może H. Domański ?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2023, o 11:45

Podobno A Kurzępa jets dobry czy to prawda i czy drogi mocno jest ? i co powiecie na temat Wojciechowskiego bp opinie dwa lata temu miał negatywne jak czytam a jak jest na dzień dzisiejszy był ktos u niego czy chodzi ? chodzi mi o wizytę prywatna bo uważam , że prywatnie powinna być miła i fachowa obsługa ale róznie bywa dlatego proszę o opinie. Nie byłam u zadnego i dodam że nie stać mnie na bardzo drogie wizyty czy usługi a może jeszcze kogoś innego byście mi polecili. Dzięki
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”