Najlepszy dentysta w Tomaszowie Lubelskim ????

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Violka » 14 lip 2017, o 18:26

Dr. Burek nie przyszedl na umowione spotkanie, mimo iz podkreslalam, ze przyjezdzam zza granicy na tydzien. Umowil sie ze mna na 17:30 w piatek, czyli na koniec mojego pobytu. Na koniec nie przyszedl wcale. Telefonu nikt nie odbieral. Odradzam, jak mozna tak kogos w jajo zrobic. Porazka!
Na górę

Postautor: Kajka_D » 14 sie 2017, o 06:59

Polecam Pana Raczkiewicza! Ma dobre podejście do dzieci i zna się na tym co robi.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2017, o 15:37

Dr. Burek nie przyszedl na umowione spotkanie, mimo iz podkreslalam, ze przyjezdzam zza granicy na tydzien. Umowil sie ze mna na 17:30 w piatek, czyli na koniec mojego pobytu. Na koniec nie przyszedl wcale. Telefonu nikt nie odbieral. Odradzam, jak mozna tak kogos w jajo zrobic. Porazka!
przekreklomowany
Na górę

Postautor: rig » 15 sie 2017, o 15:50

puchacz... ewentualnie wojciechowski
wojciechowski - ok ,ale . drogi
Na górę

Postautor: Pawell » 23 lis 2017, o 11:30

Nie polecam A.Kurzępy. Obsluga fatalna. Umawia się na 10:30 i po 30minutach oczekiwania okazuje sie, ze sa jeszcze 2 osoby przede mną... Tragedia.
Nawet nie usłyszałem słowa przepraszam, tylko zbywające i z głupim uśmiechem " nic na to nie poradzę"
Nigdy więcej żaden A.K i T.K na mnie nie zarobi.
Na górę

Postautor: gosc0 » 4 sty 2018, o 21:25

Jaki jest nr tel do dentysty p.Domanskiego
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2018, o 09:15

Jaki jest nr tel do dentysty p.Domanskiego
502 247 567
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2018, o 22:48

Dr. Burek nie przyszedl na umowione spotkanie, mimo iz podkreslalam, ze przyjezdzam zza granicy na tydzien. Umowil sie ze mna na 17:30 w piatek, czyli na koniec mojego pobytu. Na koniec nie przyszedl wcale. Telefonu nikt nie odbieral. Odradzam, jak mozna tak kogos w jajo zrobic. Porazka!
[/quote]

przekreklomowany
[/quote]

Mogę powiedzieć tyle olewa pacjentów, trochę to nie ładnie na dodatek w prywatnym gabinecie.
Na górę

Postautor: Krolina » 15 sty 2018, o 17:32

Od wielu lat razem z mężem chodzimy do pana Wojciechowskiego. Za każdym razem jesteśmy przyjęci bardzo profesjonalnie, nigdy nie było żadnych problemów. Poczytajcie na stronie https://stomatolog-tomaszow.pl/ jest wiele wiele informacji na temat kwalifikacji personelu i leczeniu.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 17:44

Od wielu lat ja i rodzina oraz moi znajomi chodzimy do pana Stacha i Adama Kurzępy na ul.Wańkowicza. Zawsze leczenie jest wykonane fachowo , oraz bardzo grzecznie i kultularnie. Czasem trzeba troche poczekać ale sie to opłaca ,bo u fachowców zawsze sa kolejki.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 17:58

" Burek nie przyszedl na umowione spotkanie, mimo iz podkreslalam, ze przyjezdzam zza granicy na tydzien. Umowil sie ze mna na 17:30 w piatek, czyli na koniec mojego pobytu. Na koniec nie przyszedl wcale. Telefonu nikt nie odbieral. Odradzam, jak mozna tak kogos w jajo zrobic. Porazka!"

Dziwne to zjawisko. Pracuje za granicą ,tam otrzymuje wynagrodzenie ,tam płaci podatki , a przyjeżdza leczyć sie do Polski.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 19:38

Nie polecam A.Kurzępy. Obsluga fatalna. Umawia się na 10:30 i po 30minutach oczekiwania okazuje sie, ze sa jeszcze 2 osoby przede mną... Tragedia.
Nawet nie usłyszałem słowa przepraszam, tylko zbywające i z głupim uśmiechem " nic na to nie poradzę"
Nigdy więcej żaden A.K i T.K na mnie nie zarobi.
też kiedyś tak myślałem ale jak bolał mnie ząb i nie chciał mnie nikt przyjąć to przyjęli mnie w Medidencie co prawda inny młody doktor ale nie odmówili pomocy. Teraz jak czekam u nich to wiem że obsuwa nie wynika z widzimisię tylko z takich przypadków jak ja .To jest ludzkie zdrowie nie da się wyliczyć na godziny czasami jednemu blomba jest trudniejsza do założenia jednemu krótsza. Rozumiem kolego że będzie się umawiał z bólem zęba na konkretny termin i wytrzymasz czasem 2 tygodnie do wizyty bo przecież jeżeli przyjdziesz bez kolejki to ktoś będzie musiał czekać tak jak ty i będzie narzekał.
Na górę

Postautor: Ewela88 » 17 sty 2018, o 21:32

Polecam pana Wojciechowskiego http://stomatolog-tomaszow.pl/ osobiście chodzę tylko do niego. Świetnie radzi sobie również z moimi dzieciakami, nie boją się już wizyt. Muszę przyznać, że to bardzo dobry fachowiec.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 22:39

Wcześniej korzystałem z usług innych stomatologów. Przez to utraciłem kilka zębów, bo niedokładność w oczyszczaniu z zalążków próchnicy powodowały komplikacje, a w konsekwencji torbiele wokół korzeni i trzeba było usunąć zęba, pomimo wcześniejszego jego "wyleczenia". Z chwilą, gdy (trochę z przypadku, a trochę dla przekory) skorzystałem z usług Pani doktor Ireny Oleszczuk, moje problemy po kilkunastu wizytach się skończyły. Wyleczone zęby są w doskonałym stanie. Precyzja, cierpliwość, doskonałe materiały i co dla mnie bardzo ważne - delikatność w kontakcie z pacjentem, owocują obecnie brakiem najmniejszych znamion próchnicy u mnie. Bez najmniejszej obawy zapisuję się na kolejne wizyty, które za każdym razem okazują być się wyłącznie profilaktyczne. I tak mam od paru lat. Jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo polecam tzw. mosty u tej Pani doktor. Gdy ktoś ma ubytki w uzębieniu powstałe w wyniku usunięcia zęba w miejscu widocznym, taki most jest zbawienny. Warunek 1: sąsiednie zęby muszą być w bardzo dobrej kondycji; warunek 2: trzeba za to trochę zapłacić. Most, to nie jest wyjmowana proteza, to proteza stała. Ale warto, bo powraca chęć do pełnego uśmiechu, który wcześniej był tylko "dystyngowany", aby nie ujawnił braków w uzębieniu.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 08:35

Wcześniej korzystałem z usług innych stomatologów. Przez to utraciłem kilka zębów, bo niedokładność w oczyszczaniu z zalążków próchnicy powodowały komplikacje, a w konsekwencji torbiele wokół korzeni i trzeba było usunąć zęba, pomimo wcześniejszego jego "wyleczenia". Z chwilą, gdy (trochę z przypadku, a trochę dla przekory) skorzystałem z usług Pani doktor Ireny Oleszczuk, moje problemy po kilkunastu wizytach się skończyły. Wyleczone zęby są w doskonałym stanie. Precyzja, cierpliwość, doskonałe materiały i co dla mnie bardzo ważne - delikatność w kontakcie z pacjentem, owocują obecnie brakiem najmniejszych znamion próchnicy u mnie. Bez najmniejszej obawy zapisuję się na kolejne wizyty, które za każdym razem okazują być się wyłącznie profilaktyczne. I tak mam od paru lat. Jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo polecam tzw. mosty u tej Pani doktor. Gdy ktoś ma ubytki w uzębieniu powstałe w wyniku usunięcia zęba w miejscu widocznym, taki most jest zbawienny. Warunek 1: sąsiednie zęby muszą być w bardzo dobrej kondycji; warunek 2: trzeba za to trochę zapłacić. Most, to nie jest wyjmowana proteza, to proteza stała. Ale warto, bo powraca chęć do pełnego uśmiechu, który wcześniej był tylko "dystyngowany", aby nie ujawnił braków w uzębieniu.
No piękna reklama, tylko "ciut" za długa!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”