Najlepszy dentysta w Tomaszowie Lubelskim ????

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: zomp » 30 paź 2009, o 11:42

Nie ma co wyjaśniać dentysta, stomatolog w Tomaszowie ten zawód nazywa się KURZĘPA - L.,W.,A.,T.,S itp. itd.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2009, o 15:08

heloooo=] pisze:puchacz... ewentualnie wojciechowski


wojciechowski nigdy w życiu ceny najwyższe - jakość najgorsza, byłem raz i podziękowałem
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2009, o 16:05

no tak ta zawiść tomaszowska...trzeba było sie uczyć i być tym najlepszym w tomaszowie potraficie tylko krytykować to jest trudny zawód nie jest łatwo podjąć decyzję która zadowoli pacjenta a to czy ktoś studiował medycynę / stomatologie w Krakowie czy tam Warszawie nie ma znaczenia wszystko zależy od osoby
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2009, o 10:58

Gość pisze:no tak ta zawiść tomaszowska...trzeba było sie uczyć i być tym najlepszym w tomaszowie potraficie tylko krytykować to jest trudny zawód nie jest łatwo podjąć decyzję która zadowoli pacjenta a to czy ktoś studiował medycynę / stomatologie w Krakowie czy tam Warszawie nie ma znaczenia wszystko zależy od osoby


Niestety nie tylko, różnice są aż nadto widoczne i nie chodzi tu tylko o umiejętności rzemieślnicze, choć te są w tym zawodzie najważniejsze.
Na górę

Postautor: zomp » 12 lis 2009, o 11:20

Ale który Kurzępa najlepszy nadal nie wiemy, czy Witold, Stanisław, Adam, Tomasz, Lucyna, a może Agnieszka, a są jeszcze inne imiona.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2009, o 11:52

odwiedz każdego z nich i sam przekonasz się który jest najlepszy
Na górę

Postautor: zomp » 12 lis 2009, o 11:56

Człowiek nie ma tylu zębów, ilu ich tu jest.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2009, o 16:23

ale i tak każdy do nich chodzi więc o czymś to świadczy
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2009, o 16:31

Oczywiście że Stanisław Kurzępa kultura w pełnym słowa znaczeniu, mam dziecko niepełnosprawne i właśnie dwa razy już leczył jesteśmy bardzo wdzięczni .
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2009, o 16:38

a ja tam Panią Joannę Szewczuk bardzo polecam
Na górę

Postautor: zomp » 13 lis 2009, o 11:27

W Tomaszowie Lub. mówisz, że idziesz do Kurzępy i wszystko jasne, każdy wie jaki masz problem. Mówicie, że jednak Stanisław. Wcześniej były wpisy, że stary gorszy, młody lepszy, a może jest jakiś taki średni Kurzępa.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2009, o 14:02

sredni sie jeszcze kształci :P
Na górę

Postautor: zomp » 13 lis 2009, o 14:26

Tylko, czy warto czekać na nowego, czy raczej nową, aż się wykształci skoro "Dynastia" pozwala zaspokoić najbardziej wyrafinowane potrzeby miłośników pięknego uśmiechu w Tomaszowie Lubelskim.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2009, o 14:30

dużo osób z Tl jest na stomatologii zobaczymy jaki oni poziom będą reprezentować
Na górę

Postautor: zomp » 13 lis 2009, o 14:47

Będą oczywiście starali się dorównać do Kurzępów najlepszych z Kurzępów.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”