Najlepszy dentysta w Tomaszowie Lubelskim ????

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 mar 2016, o 20:49

mertor pisze:Proszę tutaj - http://www.stomatologia-stencel.pl/
Tak, kawał drogi, ale jeśli chodzi o pomoc dentysty - zdecydowanie warto, tym bardziej przy poważniejszych tematach. W tym rejonie stawki są niższe, jakość usług wysoka - sami zerknijcie sobie w cenniki.


ceny niższe??? U nas ceny są chyba 5 razy niższe .
Na górę

Postautor: Zabek » 2 mar 2016, o 06:13

To fakt. Ceny u nas są raczej śmieszne. Każdy chodzi do kogo chce.o jakości leczenia świadczą kolejki. Wiec za telefon i sama sprawdź.
Na górę

Postautor: Klientka » 21 kwie 2016, o 23:29

Lekarzy dentystow stomatologow Kurzepa w tomaszowie jest duuuzo, ja osobiście polecac Tomka Kurzepe na ul Matejki ratuje kazdego zeba jak tylko sie da, osobiscie boje sie dentystow ale on jest jedynym do ktorego mam zaufanie, a do tomaszowa mam 30 km. Super facet!
Na górę

Postautor: Elizka » 21 kwie 2016, o 23:35

XyX pisze:czy ma ktoś kontakt do Pana Tomasza Kurzępy?

Mam numer, super dentysta, jezdze tylko do niego.
Na górę

Postautor: Goscu » 22 kwie 2016, o 06:09

Najlepiej to jechać do Rawy Ruskiej.tak to akurat miejsce dla tomaszowiaka.zęba zaklei i paliwa zaleje.i pisać nie będzie o innych.tam zęby kleja smołą i gra. na czarno ale po co inaczej jak gęba brudna. Akurat dla takich ludzi jak z Tomaszowa.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2016, o 21:13

o i bardzo dobrze :P kłapaki zrobić u ruskich ale paznokcie wymalować:)
Na górę

Postautor: hompe » 8 cze 2016, o 11:04

Jeszcze rok temu mieszkałem w Poznaniu i tam miałem wybielane zęby w NewDentClinic. Kilka etapów, sugestie co dalej robić i przede wszystkim jak na razie barwa utrzymana. Dwa razy przy okazji byłem u nich na kontroli. Jak na razie zęby utrzymuję w normalnym stanie, ale też zwracam uwagę na to co robię, czym myję, co jem. Fajek nie palę, kawy nie piję - jak na razie jest w porządku.
Na górę

Postautor: hober » 4 lip 2016, o 14:22

Ty piszesz o nich - http://www.newdentclinic.pl/ tak?
A który lekarz? W sieci pojawia się w wielu miejscach zagraniczne nazwisko dentysty który tam pracuje.
Prawda, że jest taki dobry? Chcę zmienić mojego dentystę, naraził mnie na wysokie koszty.
Na górę

Postautor: Sylw2323 » 9 lip 2016, o 14:15

Polecam doktora Kazimierza Burka.. najlepszy dentysta jakiego spotkałam . Dzięki niemu mam ładny uśmiech. . Jest dokładny i delikatny. Nie mala wiele czasu wiec zostawał po godzinach żeby wszystko dokończyć ;)
Na górę

Postautor: emilia » 23 lip 2016, o 16:50

najlepszy jest pan Stanisław Kurzępa lecze u niego zęby od dawna i wszystko jest jak nalezy ,konkretny fachowiec z doświadczeniem:))) polecam jak najbardziej
Na górę

Postautor: Lanolin » 29 lip 2016, o 08:31

Polecam Pana Bartosza Raczkiewicza, najlepszy dentysta w Tomaszowie Lubelskim!
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2016, o 10:42

A czy moglby ktos napisac numer do pana tomka kurzepy na matejki bo w necie nigdzie nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2016, o 13:16

Gość pisze:A czy moglby ktos napisac numer do pana tomka kurzepy na matejki bo w necie nigdzie nie ma

a tam jest na NFZ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2016, o 13:42

Kto w Tomaszowie leczy na NFZ?
Na górę

Postautor: kali12 » 10 sie 2016, o 16:03

Moja koleżanka jeździ do Lublina do gabinetu Denta Med http://dentamed.lublin.pl/ i mówi, że jest zadowolona. Co prawda to prywatny gabinet, ale przynajmniej nie trzeba czekać. Na dodatek oferują też różne specjalistyczne usługi w zakresie m.in. chirurgii szczękowej, implantologii, protetyki, ortodoncji itd. Czasem lepiej zapłacić, ale mieć dobrze i szybko zrobione.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”