Najlepszy dentysta w Tomaszowie Lubelskim ????

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: pytająca » 9 paź 2007, o 22:36

Dziękuję za odpowiedź:)
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2007, o 08:09

Heniu daj spokój :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2007, o 22:41

to który to dentysta w Tomaszowie jest najlepszy? (jakość do ceny)

bo ja ostatnio byłem u P. Burka - 80 zł od zęba wyszło - trochę drogo
Na górę

Postautor: przyszły stomatolog » 10 paź 2007, o 22:52

Anonymous pisze:to który to dentysta w Tomaszowie jest najlepszy? (jakość do ceny)

bo ja ostatnio byłem u P. Burka - 80 zł od zęba wyszło - trochę drogo


P.Burek skończył studia medyczne więc go nie obrażaj i nie nazywaj dentystą! to dobry fachowiec.

dentysta to spec jedynie od zębów (jak ktoś dbał to raptem 32), może ci wywiercić dziurkę i potem założyć plombkę, natomiast stomatolog zajmuje się całą jamą ustną niezależnie od tego co sie tam dzieje. bo w tym momencie porównujesz osobe np. co skończyła filologię angielską na UW z osobą po kursie anglika w tomaszowskiej szkólce.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2007, o 22:57

a ciekawe ile kosztują tzw sztuczne paznokcie? :lol:
one tez nie sa na całe zycie :lol:
Na górę

Postautor: xx » 11 paź 2007, o 12:05

Ja i moja rodzina leczymy zęby u Pani Ewy Niedzwiedz bardzo sympatyczna moje dzieci chetnie do niej chodzą
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2007, o 13:39

przyszły stomatolog pisze:
Anonymous pisze:to który to dentysta w Tomaszowie jest najlepszy? (jakość do ceny)

bo ja ostatnio byłem u P. Burka - 80 zł od zęba wyszło - trochę drogo


P.Burek skończył studia medyczne więc go nie obrażaj i nie nazywaj dentystą! to dobry fachowiec.

dentysta to spec jedynie od zębów (jak ktoś dbał to raptem 32), może ci wywiercić dziurkę i potem założyć plombkę, natomiast stomatolog zajmuje się całą jamą ustną niezależnie od tego co sie tam dzieje. bo w tym momencie porównujesz osobe np. co skończyła filologię angielską na UW z osobą po kursie anglika w tomaszowskiej szkólce.


Nie unoś się tak od razu, nie miałem zamiaru nikogo obrażać. A jeśli mi to PRZYPADKIEM wyszło, to przepraszam.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2009, o 10:15

Polecam Panią Agnieszkę Krajewska-Kurzępa
drugi gabinet na Wańkowicza
super pod każdym względem
jeszcze niegdy nie byłem tak zadowolony z usług stomatologa
a byłem w wielu miejscach
Na górę

Postautor: Gość1 » 16 sty 2009, o 12:39

Tylko dr Burek-miły, sympatczny a przy tym super fachowiec!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2009, o 14:10

To pewnie ten od słonych paluszków.... ;o)
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2009, o 15:55

PAN WOJCIECHOWSKI POLECAM!
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2009, o 13:54

przyszły stomatolog pisze:
Anonymous pisze:to który to dentysta w Tomaszowie jest najlepszy? (jakość do ceny)

bo ja ostatnio byłem u P. Burka - 80 zł od zęba wyszło - trochę drogo


P.Burek skończył studia medyczne więc go nie obrażaj i nie nazywaj dentystą! to dobry fachowiec.

dentysta to spec jedynie od zębów (jak ktoś dbał to raptem 32), może ci wywiercić dziurkę i potem założyć plombkę, natomiast stomatolog zajmuje się całą jamą ustną niezależnie od tego co sie tam dzieje. bo w tym momencie porównujesz osobe np. co skończyła filologię angielską na UW z osobą po kursie anglika w tomaszowskiej szkólce.
To nie tak. Nie masz racji.Lekarze dentyści i dawni stomatolodzy kończyli takie same studia a inna nazwa tytułu wynika ze zmian jakie zaszły po wejściu Polski do UE.W krajach Unii nie ma tytułu stomatolog więc zmienili na dentysta.Dobrze, że chociaż zostawili lekarz.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2009, o 17:26

Jak do Stomatologa to tylko do pana Tomasza Kurzępy-SUPER podejście do pacjenta-POLECAM :!: :!: :!:
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2009, o 18:09

polecam pana A.kurzępa, może pan wojciechowski jest dobry, ale za drogi 240 za leczenie!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2009, o 19:02

Dr. Burek! jest delikatny i wszystko super, ludzie do niego z Zamościa zjeżdżają , wiec to o czymś świadczy, prawda? 8)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”