Najlepszy dentysta w Tomaszowie Lubelskim ????

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kiki » 21 wrz 2007, o 12:31

a ja z pana Domańskiego jestem zadowolona.caly nowy sprzet. rozne bajery:P mialam poprawiane wszystkie zęby po pewnej pani, niby wyleczone a caly czas bolało i bolało ... za to pan Domański sprostal zadaniu i chyba od roku wszystko jest ok :) co mi sie najbardziej podoba? chyba "znieczulenie na dzien dobry":) pozdr.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2007, o 13:15

Anonymous pisze:widzę , że dzisiaj sami dentyści na forum.

tak samo było w temacie fryzjerów,ech ludzie ,ludzie

a tak poza to powinna wreszcie powstac całodobowa przychodnia stomatologiczna w przypadkach bólu nie do wytrzymania :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2007, o 14:28

P. Puchacz, wole przyjechać do Tomaszowa i w 15 minut miec wyleczonego zęba niż czekać do pana Kurz... w ośrodku zdrowia a i tak zedrze.
Na górę

Postautor: Puma » 21 wrz 2007, o 14:43

P.K. .przyjmuje w szpitalu wraz ze swoim synem bez opłat.
Na górę

Postautor: Pawel » 21 wrz 2007, o 15:34

no i tak dodac na koniec jezeli co poniektorzy czepili sie i oczerniaja jedna z tomaszowskich rodzin to niech sprecyzuja o ktorego z braci mu chodzi bo w tym momencie w miescie jest juz kilku panow stomatologow o tym samym nazwisku wiec nie uogolniajmy i nie wrzucajmy calej rodziny do jednego worka,sam zagladam do pani K i uwazam ze jest swietna w tym co robi, pan K rowniez byl moim stomatologiem jakis czas i nic do zazucenia temu specjaliscie nie mam,perfekcja
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2007, o 15:55

Najlepszy dentysta to chłop pod remizą z sztachetą w ręku... :)
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2007, o 16:53

nawet jezeli korzystało sie z usług wielu stomatologów to czasami trudno ocenić, bo kazdy zab jest inny a i robota różna, korzystałam łącznie z rodzina z usług wszystkich wymienionych dentystów oprócz małżeństwa stomatologów K ,z wszystkich wymienionych najdłużej mam plomby od H.Domańskiego , po panu chirurgu poprawiałam bo nie zawsze miał ochotę odbudować zęba - tylko spiłował i po paru latach zęby wrastały w dziąsło i dopiero wtedy odbudowywałam u innych. Wymienione panie są bardzo przystępne i miłe dla dzieci więc dziecko później nie boi się wizyt
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2007, o 17:01

Pan K. niedaleko dermatologa.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2007, o 17:11

Jarosław Podyma moim zdaniem jest najlepszy wstawił mi za darmo sztuczną szczeke
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2007, o 17:39

Ten Pan K... niedaleko dermatologa to własnie on tak usuwa zeby ..... wrrrrrrr
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2007, o 21:32

Burek jest the best
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2007, o 09:37

czyżby sami dentyści na forum byli? ja chodzę do pana K.....i jestem w pełni zadowolona. jest świetnym stomatologiem.
Na górę

Postautor: ja gosc » 24 wrz 2007, o 19:48

Polecam Pana Kwarcianego...lrcz faktycznie kazdemu moze odpowiadac ktos inny...
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 25 wrz 2007, o 09:52

Anonymous pisze:widzę , że dzisiaj sami dentyści na forum.

niestety nie sami , trafia się i potrzebujący
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2007, o 09:20

Marta Oleszczuk - miła Pani, bezproblemowe leczenie. Polecam.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”