Zwyrol

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 05:45

Każdy kto czyta forum, zdołał już się przyzwyczaić do tego, że malowany forumowy jest debilem. To jest sprawa oczywista.
Okazuje się jednak, że on nie dość, że jest debilem, to jest zwyrodnialcem, któremu przeszkadzają wpisy o RZEZI WOŁYŃSKIEJ..
Jeżeli kto kolwiek zna historię tego tematu, to wie, dla jakich zwyrodnialców temat RZEZI WOŁYŃSKIEJ jest tematem niewygodnym.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 06:29

Raczej jest odwrotnie, bo temat dla Polaków święty wykorzystujesz do własnych ideologicznych celów. 80% postów nie dotyczy meritum tematu.
Nie jest nam po drodze. Ocenę pozostawiam czytającym.
Napisał to - jeden z wielu ze Stowarzyszenia Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 06:38

Raczej jest odwrotnie, bo temat dla Polaków święty wykorzystujesz do własnych ideologicznych celów. 80% postów nie dotyczy meritum tematu.
Nie jest nam po drodze. Ocenę pozostawiam czytającym.
Napisał to - jeden z wielu ze Stowarzyszenia Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu.
Normalnym Polakom jakiś to nie przeszkadza.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 07:38

Raczej jest odwrotnie, bo temat dla Polaków święty wykorzystujesz do własnych ideologicznych celów. 80% postów nie dotyczy meritum tematu.
Nie jest nam po drodze. Ocenę pozostawiam czytającym.
Napisał to - jeden z wielu ze Stowarzyszenia Upamiętniania Polaków Pomordowanych na Wołyniu.
Ale pitolisz. Wystarczy zajrzeć do tematu Ukrainskie ludobójstwo...Cytaty z artykułów i książek w tym państwa Siemiaszków. Któremu to "działaczowi" ze Stowarzyszenia by to przeszkadzało?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 07:52

Zwichrowany psychopatyczny typ wykorzystujący każdą możliwość by zaistnieć, wzbudzić rozgłos i zainteresowanie swoją osobą. Bez żadnego zastanowienia miesza tematy o wielkiej wadze i swoje chore wynurzenia, świętości i pornograficzne wulgaryzmy- wszystko się zgodnie składa w chorej główce i służy budowie swojego ego.
Ktoś, kto moderuje to forum działa na podobnej zasadzie "ważne by się działo" i w sumie z naszym psychopatą tworzą zgodny duet.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 08:10

Zwichrowany psychopatyczny typ wykorzystujący każdą możliwość by zaistnieć, wzbudzić rozgłos i zainteresowanie swoją osobą. Bez żadnego zastanowienia miesza tematy o wielkiej wadze i swoje chore wynurzenia, świętości i pornograficzne wulgaryzmy- wszystko się zgodnie składa w chorej główce i służy budowie swojego ego.
Ktoś, kto moderuje to forum działa na podobnej zasadzie "ważne by się działo" i w sumie z naszym psychopatą tworzą zgodny duet.
Super opisałeś tego kolorowego. On tylko o s.raniu, rchaniu kozy i robakach. A tych kolorowych wpisów pełno w każdym temacie. Faktycznie psychopata
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 10:15

brunatny czubisko jeremiah, nie zna słów - ciszej nad trumnami
kaczy kurdupel ciągle babrze się w trupach tu-154
cechą idiotów i hochsztaplerów jest dzielenie społeczeństwa
wtedy wypływają takie kreatury jak kaczyński i powiela to czub jeremiah- sławny na tym forum
mniej słów, więcej pamięci
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 10:41

No proszę. To pewnie Marsz Żywych czy pamięć o oficerach pomordowanych w Katyniu to także grzebanie w trupach. No na pewno nie jest grzebaniem w trupach pamięć o pomordowanych w Buczy czy Irpieniu. To wszystko są ofiary o których należy pamiętać. O ofiarach ukrainskich nacjonalistów w większości do dziś leżących w dołach śmierci pamiętać nie należy. Niepoprawne politycznie ofiary.

Przymykać oko na marsz ku czci Waffen SS Galizien we Lwowie czy banderowskie barwy ale wypominać swastykę z wafelków w lesie ot "myślenie" durnego forumowego banderowca.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 10:45

„Doniesienia o publicznym wydarzeniu we Lwowie 2 maja, podczas którego obecne były symbole związane z 14. Dywizją Waffen-SS Galizien – jednostką złożoną z ukraińskich ochotników – budzą niepokój” – czytamy.

Instytut przypomniał, iż wymieniona tu formacja była częścią niemieckiej struktury SS odpowiedzialnej za zbrodnie podczas II wojny światowej. Po II wojnie światowej Waffen-SS została uznana za organizację przestępczą przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze. Powodem był udział w zbrodniach wojennych, zbrodniach przeciwko ludzkości oraz rola w strukturze SS.

„W trudnej historii relacji polsko-ukraińskich, obejmującej pamięć o Zbrodni Wołyńskiej, tragediach takich jak Huta Pieniacka, a także kontrowersyjnym dziedzictwie historycznym związanym z postaciami takimi jak Stepan Bandera oraz ruchem nacjonalistycznym tamtego okresu, wszelkie formy gloryfikowania tego typu formacji podważają zasady uczciwej pamięci historycznej i dialogu” – podkreślił IPN.

„Działania postrzegane jako gloryfikowanie organizacji powiązanych ze zbrodniami Niemiec podczas II wojny światowej mogą podważać wysiłki na rzecz rzetelnego dialogu historycznego i pojednania” – czytamy w oświadczeniu.

Komentarz IPN dotyczy demonstracji, której uczestnicy nieśli transparent z napisem „Banderowców nie da się zatrzymać”. Tak zwany Marsz Wyszywanek odbył się w bezpośredniej bliskości rocznicy powstania formacji utworzonej 28 kwietnia 1943 roku. Podczas wydarzenia z udziałem między innymi lwowskiej szkoły „Banderowiec”, eksponowana była symbolika OUN-UPA odpowiedzialnych za ludobójstwo Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej.

Dwa dni później, w poniedziałek 4 maja SS-Galizien uczczona była przez członków 60. Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej „Inhułeć”, wchodzącej w skład 3. Korpusu Armijnego. Jednostka pochwaliła się w mediach społecznościowych nagraniem z obchodów. „Nie zgaśnie płomień chwały!” – napisali żołnierze ukraińskiej armii.


https://pch24.pl/wiadomosci/ipn-komentuje-gloryfikacje-ukrainskich-nazistow-ochotnikow-z-ss-galizien,717041
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 11:45


No proszę. To pewnie Marsz Żywych czy pamięć o oficerach pomordowanych w Katyniu to także grzebanie w trupach. No na pewno nie jest grzebaniem w trupach pamięć o pomordowanych w Buczy czy Irpieniu. To wszystko są ofiary o których należy pamiętać. O ofiarach ukrainskich nacjonalistów w większości do dziś leżących w dołach śmierci pamiętać nie należy. Niepoprawne politycznie ofiary.


Forumowy jak Anna Wanna Żukowska. Polskie ofiary rzezi na Wołyniu to dla niej stare trupy. Ciekawe czy odważyłaby się powiedzieć o ofiarach Holocaustu. Nie widzą nawet sprzeczności. Lewactwo to jednak stan umysłu
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 14:45

Każdy kto czyta forum, zdołał już się przyzwyczaić do tego, że malowany forumowy jest debilem. To jest sprawa oczywista.
Okazuje się jednak, że on nie dość, że jest debilem, to jest zwyrodnialcem, któremu przeszkadzają wpisy o RZEZI WOŁYŃSKIEJ..
Jeżeli kto kolwiek zna historię tego tematu, to wie, dla jakich zwyrodnialców temat RZEZI WOŁYŃSKIEJ jest tematem niewygodnym.
Podobno to stara baba , która dawno chłopa nie miała
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 15:43

Nie myl Francuś Internetu z kiblem. Wyszlakuj się tam gdzie jest dziurka💩 i spływa do niej woda ze spłuczki.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 16:06

Nie myl Francuś Internetu z kiblem. Wyszlakuj się tam gdzie jest dziurka💩 i spływa do niej woda ze spłuczki.
To piszesz na swoim przykładzie. Ciekawe masz doświadczenia. 🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 19:13

To piszesz na swoim przykładzie. Ciekawe masz doświadczenia. 🤣🤣🤣
Jak mu Damian załadował ptaka z nie tej ziemi to może mieć teraz takie kłopoty. Ale po co nam to opisuje
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2026, o 20:19

Podobno to stara baba , która dawno chłopa nie miała
Chłopa, to ona raczej nigdy nie miała. Nie ma takiej ilości alkoholu. :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”