Rakiety

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 sie 2024, o 18:49

Ty forumowy, taki durny od urodzenia i szkoliłeś się w tym kierunku.🤣😂🤣😂
Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka PRAWACKA mendo!!!!

Jak tam TWÓJ ejaculatio praecox przy TWOICH kontaktach z TWOJĄ kozą Zofijką?

PS. Nie wiem, czy pamiętasz, że ejaculatio praecox to po polsku przedwczesny wytrysk i że nie jest to twoja jedyna dysfunkcja seksualna zboku
😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2024, o 20:05

Czubie jeremiahu!!! FRANCUSIU!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka PRAWACKA mendo!!!!

Jak tam TWÓJ ejaculatio praecox przy TWOICH kontaktach z TWOJĄ kozą Zofijką?

PS. Nie wiem, czy pamiętasz, że ejaculatio praecox to po polsku przedwczesny wytrysk i że nie jest to twoja jedyna dysfunkcja seksualna zboku
😁😁😁
Ty forumowy, taki durny od urodzenia i szkoliłeś się w tym kierunku.🤣😂🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2024, o 20:39

Ty forumowy, taki durny od urodzenia i szkoliłeś się w tym kierunku.🤣😂🤣😂
FRANCUSIU!!!! CZUBIE JEREMIAHU!!!!!!!! jytjj, bbt itd. NACJONALISTYCZNY IDIOTO, POŻYTECZNY DLA PUTINA!!!!!
W twoim wieku ejaculatio praecox wapniaku ???? W dodatku wymieszane z zoofilią? ???
Dziwne, co najmniej dziwne!!!!!!!
Idź może do seksuologa. Oni ponoć nawet na takie przypadki mają jakieś panaceum.
😁😁😁😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2024, o 20:42

Kolejna kolorowanka starego głupiego chja który kiedyś donosił na kolegów do SB
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2024, o 20:48

FRANCUSIU!!!! CZUBIE JEREMIAHU!!!!!!!! jytjj, bbt itd. NACJONALISTYCZNY IDIOTO, POŻYTECZNY DLA PUTINA!!!!!
W twoim wieku ejaculatio praecox wapniaku ???? W dodatku wymieszane z zoofilią? ???
Dziwne, co najmniej dziwne!!!!!!!
Idź może do seksuologa. Oni ponoć nawet na takie przypadki mają jakieś panaceum.
😁😁😁😁😁😁
Ty forumowy, taki durny od urodzenia i szkoliłeś się w tym kierunku.🤣😂🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 07:47

Ty forumowy, taki durny od urodzenia i szkoliłeś się w tym kierunku.🤣😂🤣😂
Żałosny, monotonny skowyt biednego francusia, KTÓREMU TU PONOĆ DZIEJE SIE KRZYWDA, bo przestał być niepodzielnym panem tego forum.
Dla mniej zorientowanych: od początku istnienia tego forum NAJGORSZA jego zakała - niejaki Franz, zwany tu teraz francusiem, kiedy znudził mu się jego ówczesny nick - zaczął dla urozmaicenia SAM używać nicka "jeremiah." Potem forowicze dodali mu do "jeremiaha" przydomek "czub", typowy dla pensjonariuszy Radecznicy, na który Franz SAM SOLENNIE ZAPRACOWAŁ. Jak z powodu tego "czuba" wyrzekł się nicka "jeremiah", to zaczął się sygnować jako "jytjj", "bbt" i czort jeden wie jak jeszcze. A cały czas chodzi o jedną i tę samą zaćpano-zachlaną PRAWACKĄ, NACJONALISTYCZNĄ, RUSKĄ mendę, dla zorientowanych rozpoznawalną już po pierwszych słowach każdego jego wpisu.
Znak szczególny we wpisach - dymanie w trąbkę Putina i nazywanie forumowym każdego, kto ma odmienne niż on zdanie w jakiejkolwiek sprawie .
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 08:20

Żałosny, monotonny skowyt biednego francusia, KTÓREMU TU PONOĆ DZIEJE SIE KRZYWDA, bo przestał być niepodzielnym panem tego forum.
Dla mniej zorientowanych: od początku istnienia tego forum NAJGORSZA jego zakała - niejaki Franz, zwany tu teraz francusiem, kiedy znudził mu się jego ówczesny nick - zaczął dla urozmaicenia SAM używać nicka "jeremiah." Potem forowicze dodali mu do "jeremiaha" przydomek "czub", typowy dla pensjonariuszy Radecznicy, na który Franz SAM SOLENNIE ZAPRACOWAŁ. Jak z powodu tego "czuba" wyrzekł się nicka "jeremiah", to zaczął się sygnować jako "jytjj", "bbt" i czort jeden wie jak jeszcze. A cały czas chodzi o jedną i tę samą zaćpano-zachlaną PRAWACKĄ, NACJONALISTYCZNĄ, RUSKĄ mendę, dla zorientowanych rozpoznawalną już po pierwszych słowach każdego jego wpisu.
Znak szczególny we wpisach - dymanie w trąbkę Putina i nazywanie forumowym każdego, kto ma odmienne niż on zdanie w jakiejkolwiek sprawie .
Przeprosiłeś już kolegów z Solidarności, za donoszenie na nich Służbie Bezpieczeństwa? Wstyd forumowy. Wstyd i hańba. Ale, parafrazując klasyka, chamy jak ty honoru nie mają.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 09:52

Dalej ten wariat od kolorowanek nadaje:)
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 10:46

Przeprosiłeś już kolegów z Solidarności, za donoszenie na nich Służbie Bezpieczeństwa? Wstyd forumowy. Wstyd i hańba. Ale, parafrazując klasyka, chamy jak ty honoru nie mają.
Radio Erewań podało, że w Moskwie na Placu Czerwonym mercedesy rozdają.
Sprawdzono i okazało się że:
1. Nie w Moskwie a w Leningradzie.
2. Nie na Placu Czerwonym, a na Prospekcie Newskim.
3. Nie mercedesy a rowery.
4. Nie rozdają, a kradną.

Oszczerco i skończony bydlaku FRANCUSIU!!!! CZUBIE JEREMIAHU!!!!!!!! jytjj, bbt itd. NACJONALISTYCZNY IDIOTO, POŻYTECZNY DLA PUTINA!!!!!
Z tym TWOIM donoszeniem na SB na kolegów jesteś jak Radio Erewań!!!!. Tu już nic nie trzeba dodawać ani ujmować
😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 11:17

Pewnie. Bo ciągłe wklejanie durnych kolorowanek po kilka na jednej stronie w każdym temacie to nie radio erewań:)
nikogo nie obchodzi do kogo ty to piszesz. zas.rałeś całe forum chorymi wpisami. dlaczego ty się nie leczysz. wyraźnie
widać żeś nieźle prdlnięty
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 12:20

Radio Erewań podało, że w Moskwie na Placu Czerwonym mercedesy rozdają.
Sprawdzono i okazało się że:
1. Nie w Moskwie a w Leningradzie.
2. Nie na Placu Czerwonym, a na Prospekcie Newskim.
3. Nie mercedesy a rowery.
4. Nie rozdają, a kradną.

Oszczerco i skończony bydlaku FRANCUSIU!!!! CZUBIE JEREMIAHU!!!!!!!! jytjj, bbt itd. NACJONALISTYCZNY IDIOTO, POŻYTECZNY DLA PUTINA!!!!!
Z tym TWOIM donoszeniem na SB na kolegów jesteś jak Radio Erewań!!!!. Tu już nic nie trzeba dodawać ani ujmować
😁😁😁
Ty forumowy, taki durny od urodzenia i szkoliłeś się w tym kierunku.🤣😂🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 17:08

Pewnie. Bo ciągłe wklejanie durnych kolorowanek po kilka na jednej stronie w każdym temacie to nie radio erewań:)
nikogo nie obchodzi do kogo ty to piszesz. zas.rałeś całe forum chorymi wpisami. dlaczego ty się nie leczysz. wyraźnie
widać żeś nieźle prdlnięty
Francusiu !!!! CZUBIE JEREMIAHU!!!!!!!! NACJONALISTYCZNY IDIOTO POŻYTECZNY DLA PUTINA!!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka PRAWACKA mendo!!!!

Czytaj uważnie: ty jesteś zbyt durny, zbyt prostacki, zbyt schematyczny i zbyt przewidywalny, by tracić czas i fatygę na odpowiadanie na twoje wpisy czymś innym, niż gotowe wklejki. One w zupełności wystarczają, by skomentować każdy twój wpis klepany w klawisze w twojej idiotycznej nadziei, że jak twój wpis ostatni to racja po twojej stronie
PS. To też wklejka.
Jak widać skuteczna i wystarczająca, skoro po jej przeczytaniu piana z ryja na klawiaturę ci leci
😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 17:27

Francusiu !!!! CZUBIE JEREMIAHU!!!!!!!! NACJONALISTYCZNY IDIOTO POŻYTECZNY DLA PUTINA!!!!! jytjj!!! Zaćpano-zachlana PiSiorsko-Konfidencka PRAWACKA mendo!!!!

Czytaj uważnie: ty jesteś zbyt durny, zbyt prostacki, zbyt schematyczny i zbyt przewidywalny, by tracić czas i fatygę na odpowiadanie na twoje wpisy czymś innym, niż gotowe wklejki. One w zupełności wystarczają, by skomentować każdy twój wpis klepany w klawisze w twojej idiotycznej nadziei, że jak twój wpis ostatni to racja po twojej stronie
PS. To też wklejka.
Jak widać skuteczna i wystarczająca, skoro po jej przeczytaniu piana z ryja na klawiaturę ci leci
😁😁😁
Co ty tam esbecka gnido mamroczesz? 😂🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 19:15

Co ty tam esbecka gnido mamroczesz? 😂🤣😂
Francuś!!! Czubie jeremiahu!!!
Za takie oszczerstwa i kalumnie będziesz się w piekle smażył szmato, parchu, łajdaku, chamie, bydlaku, kanalio i szubrawcu bez sumienia i bez skrupułów.
Obyś się własnym jęzorem udławił przy następnym szerzeniu takich łgarstw zanim do piekła trafisz. A tam smołę już dla ciebie grzeją
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2024, o 20:19

Francuś!!! Czubie jeremiahu!!!
Za takie oszczerstwa i kalumnie będziesz się w piekle smażył szmato, parchu, łajdaku, chamie, bydlaku, kanalio i szubrawcu bez sumienia i bez skrupułów.
Obyś się własnym jęzorem udławił przy następnym szerzeniu takich łgarstw zanim do piekła trafisz. A tam smołę już dla ciebie grzeją
Ty forumowy, taki durny od urodzenia i szkoliłeś się w tym kierunku.🤣😂🤣😂
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”