Ty forumowy, taki durny od urodzenia i szkoliłeś się w tym kierunku.🤣😂🤣😂
Żałosny, monotonny skowyt biednego francusia, KTÓREMU TU PONOĆ DZIEJE SIE KRZYWDA, bo przestał być niepodzielnym panem tego forum.
Dla mniej zorientowanych: od początku istnienia tego forum
NAJGORSZA jego zakała - niejaki Franz, zwany tu teraz
francusiem, kiedy znudził mu się jego ówczesny nick - zaczął dla urozmaicenia SAM używać nicka
"jeremiah." Potem forowicze dodali mu do "jeremiaha" przydomek
"czub", typowy dla pensjonariuszy Radecznicy, na który
Franz SAM SOLENNIE ZAPRACOWAŁ. Jak z powodu tego
"czuba" wyrzekł się nicka
"jeremiah", to zaczął się sygnować jako
"jytjj", "bbt" i czort jeden wie jak jeszcze.
A cały czas chodzi o jedną i tę samą zaćpano-zachlaną PRAWACKĄ, NACJONALISTYCZNĄ, RUSKĄ mendę, dla zorientowanych rozpoznawalną już po pierwszych słowach każdego jego wpisu.
Znak szczególny we wpisach - dymanie w trąbkę Putina i
nazywanie forumowym każdego, kto ma odmienne niż on zdanie w jakiejkolwiek sprawie .