Noc gabarytów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 cze 2024, o 14:48

Zbliża się termin wyrzucania rzeczy,których nie można zmieścić do worka na śmieci.Rzeczy z np.z PRLu są już naszą historią.Tak wiele zostaje niszczone lub uważane za śmieć.
Może warto coś uratować?
Muzealnicy powinni zaapelować do ludzi o uważność a może i sami powinni powinny przejechać sie po mieście i przyjrzeć się stosom wystawianych "śmieci"
Skarby PRLu powinny być uratowane.

Postautor: Gość » 21 cze 2024, o 14:58

Zbliża się termin wyrzucania rzeczy,których nie można zmieścić do worka na śmieci.Rzeczy z np.z PRLu są już naszą historią.Tak wiele zostaje niszczone lub uważane za śmieć.
Może warto coś uratować?
Muzealnicy powinni zaapelować do ludzi o uważność a może i sami powinni powinny przejechać sie po mieście i przyjrzeć się stosom wystawianych "śmieci"
Skarby PRLu powinny być uratowane.
Jak masz ochotę to jedź zaglądaj może coś wyszperasz.
Jest raz do roku taki dzień i mogę wyrzucić to co mi się podoba i nie podoba …A tobie nic do tego!

Postautor: Gość » 21 cze 2024, o 16:19

Świadomość historyczna do wymiany.

Postautor: Gość » 21 cze 2024, o 16:34

Jak masz ochotę to jedź zaglądaj może coś wyszperasz.
Jest raz do roku taki dzień i mogę wyrzucić to co mi się podoba i nie podoba …A tobie nic do tego!
Odpowiedź na poziomie tomaszowskiego forum.

Założyciel wątku chciał uświadomić wszystkim, że pewne banalne wydawałoby się przedmioty czasami mają pewną wartość historyczną i materialną
Wyobraź sobie, że masz samochód marki Warszawa. W latach osiemdziesiątych złom, a w chwili obecnej całkiem ciekawy przedmiot kolekcjonerski. Podobnie dzieje się z meblami, innymi przedmiotami codziennego użytku sprzed czasów masowej produkcji.

Postautor: Gość » 23 cze 2024, o 12:31

Pojawili się łowcy skarbów.Chodzą dwójkami przygladaja sie i robią foty gabarytom.Zwiadowcy czy muzealnicy?

Widać jest z tego hobby jakaś kasa.Bo komu chce sie latać po ulicach w tak piekny dzień a nawet noc :)

Postautor: Gość » 23 cze 2024, o 23:12

Zaczęły się nocne naloty z latarką na głowie! Biorą ci się da !

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”