pizza

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 cze 2024, o 14:23

Kamiński punktuje Szczerbę ws. absurdalnego zdarzenia na granicy. W sieci zawrzało. "Robił za pizza boya i przeszkadzał funkcjonariuszom”

Pizzą i solą witał pan nielegalnych migrantów na granicy z Białorusią” – powiedział były szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński, zwracając się do przewodniczącego komisji ds. wiz Michała Szczerby. Do zdarzenia na granicy w 2021 roku odnieśli się też internauci. „Kiedy naprawdę trzeba było walczyć z nielegalną migracją na granicy poseł Szczerba robił za pizza boya, urządzał niepoważne happeningi i przeszkadzał funkcjonariuszom wykonywać ich obowiązki” – czytamy w mediach społecznościowych.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2024, o 07:40

Straży Granicznej. "To jest ku**a +straż graniczna+ ????? +Straż+ ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!" – napisała aktorka Barbara Kurdej-Szatan.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2024, o 22:17

Tusk nazywał migrantów, którzy atakowali polskich mundurowych „biednymi ludźmi” i przekonywał, że „szukają swojego miejsca na ziemi”.

Wypowiadanie znów tych słów, które są właściwie kompromitujące, że Polska obroni się – tak jakby ci ludzi nam wojnę wypowiedzieli. To są biedni ludzie, którzy szukają swojego miejsca na ziemi. I nie trzeba robić takiej obrzydliwej, ponurej propagandy wymierzonej w migrantów, bo to są ludzie, którzy potrzebują pomocy

– mówił Tusk.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”