Fatalna obsługa w salonie play przy lwowskiej

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 maja 2024, o 12:31

Nie wiem kto tam zatrudnia takie dziewczyny ale obsługa fatalna, nic nie wiedzą, nic nie mogą pomóc, tylko wciskać badziewne telefony ktore po tygodniu trafiają do kosza, i tylko się śmieją i pazurki piłują a wyglądem nawet prostytuek nie przypominają, nie wiem, płyneli rynsztokiem, w każdym badż razie tylko tracą klientów bo po za nami inny rozgoryczeni klienci również narzekali na niekompetentne zachowanie, masakra, ja bym zwolnił od razu, posiedzą na bezrobociu to może wezmą się do roboty.
Masakra

Postautor: Obserw » 23 maja 2024, o 21:03

Nie wiem kto tam zatrudnia takie dziewczyny ale obsługa fatalna, nic nie wiedzą, nic nie mogą pomóc, tylko wciskać badziewne telefony ktore po tygodniu trafiają do kosza, i tylko się śmieją i pazurki piłują a wyglądem nawet prostytuek nie przypominają, nie wiem, płyneli rynsztokiem, w każdym badż razie tylko tracą klientów bo po za nami inny rozgoryczeni klienci również narzekali na niekompetentne zachowanie, masakra, ja bym zwolnił od razu, posiedzą na bezrobociu to może wezmą się do roboty.
Masakra
A ja mam odmienne zdanie.Są bardzo miłe i kompetentne, pan również.

Postautor: Gość » 23 maja 2024, o 22:46

Ja bym się wstydził mieć numer telefonu w sieci którą reklamowała ta, co wyzywała od morderców polskich żołnierzy ze Straży Granicznej !!!

Postautor: Gość » 24 maja 2024, o 19:34

Ja bym się wstydził mieć numer telefonu w sieci którą reklamowała ta, co wyzywała od morderców polskich żołnierzy ze Straży Granicznej !!!
Tę sieć reklamował również Kupa Wojewódzki, który polską flagę włożył w gwno.

Postautor: Gość » 25 maja 2024, o 14:23

Przecież jest tyle różnych sieci i każdy może znaleść coś dla siebie.

Jest też dedykowana rodzinie Radia Maryja, tam tylko patriotyczne treści.

Postautor: Gość » 25 maja 2024, o 15:11

Przecież jest tyle różnych sieci i każdy może znaleść coś dla siebie.

Jest też dedykowana rodzinie Radia Maryja, tam tylko patriotyczne treści.
Nie ma już dawno tej sieci. Nie wprowadzaj w błąd.

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”