wybory do rady miasta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 08:46

Nas? A kto obroni dzieci przed gender, lewackim spr.....umysłu. samozagłada, tabletki dzień, przed i po, " Legalizacja homoseksualnych związków " . To wszystko winą Tuska i propagandy z Brukseli. Na cholere tacy politycy. Baba Jagi z czarnych marszy szybciej zgonu się doczekają zdaję się, Ich plemię. Sex, drags, and alcohol.
Tak się jakoś składa, że 15 października większość głosujących była zupełnie odmiennego zdania. Czy ta oczywista oczywistość jest dla ciebie za trudna do przetrawienia wielbicielu Złajdaczonej Prawicy?
Nie pasuje ci? Demokracja ci zawadza? Putunizm dla ciebie lepszy? Wynocha do siebie, do Wolski! Albo na San Escobar. Polskę Polakom zostaw.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 08:55

"Większość jest głupia. Im większa większość, tym głupsza".

S. Mrożek
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 09:25

Nie wyszukuj cytatów wyrwanych z kontekstu. Większość zawsze ma rację ,choćby przy ostatnich wyborach 15 października. Są różne odmienności u ludzi i w sprawie gender trzeba mieć wyrozumiałość tak jak do innych zachowań i wartości ludzkich.
Na górę

Postautor: edgo » 28 mar 2024, o 09:47

Jaka większość, co ich łączy ?
Na górę

Postautor: NEO » 28 mar 2024, o 10:13

Nie wyszukuj cytatów wyrwanych z kontekstu. Większość zawsze ma rację ,choćby przy ostatnich wyborach 15 października. Są różne odmienności u ludzi i w sprawie gender trzeba mieć wyrozumiałość tak jak do innych zachowań i wartości ludzkich.
Tak to prawda większość much nie może się mylić,dlatego kochają gøvno.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 10:29

Jajcarz z ciebie. 😂 Gość ci wcześniej napisał, że obecny burmistrz nie ma żadnego konkurenta. I gość ma rację. Zastanów się dlaczego. 😂
He, he. Nie ma żadnego konkurenta?
No to rusz cztery litery zza kompa, wyjdź na miasto, a zobaczysz banery wyborcze kandydata na burmistrza Grzegorza Zielińskiego. A jak nie zobaczysz, to do okulisty się zapisz w kolejkę
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 10:46

He, he. Nie ma żadnego konkurenta?
No to rusz cztery litery zza kompa, wyjdź na miasto, a zobaczysz banery wyborcze kandydata na burmistrza Grzegorza Zielińskiego. A jak nie zobaczysz, to do okulisty się zapisz w kolejkę
Proszę, nie rób se jaj. Nawet na tym forum. 😂
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 12:12

Tak to prawda większość much nie może się mylić,dlatego kochają gøvno.
Pewnie na śniadanie chleb posmarowałeś grubo musztardą i myślisz, że dowcip ci się wyostrzył😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 13:05

Tak się jakoś składa, że 15 października większość głosujących była zupełnie odmiennego zdania. Czy ta oczywista oczywistość jest dla ciebie za trudna do przetrawienia wielbicielu Złajdaczonej Prawicy?
Nie pasuje ci? Demokracja ci zawadza? Putunizm dla ciebie lepszy? Wynocha do siebie, do Wolski! Albo na San Escobar. Polskę Polakom zostaw.
Ja kurde nic nie pisze o Putinie :)
Tak się składa, że mam tylko i wyłącznie korzenie Polskie. To skoro Twoim tokiem rozumowania, wszyscy mający korzenie nie polskie powinni wynosić się do kraju pochodzenia. Wezmę na przykład taki Tusk, czy też mu powiesz , że powinienem wyp.....do Niemiec, bo miał babkę Niemke. . Akurat by to było korzystne właśnie dla rodowitych Polaków. Bo to co on wyprawia to wola o pomstę. Ukraińcy też niech wynocha do siebie.? Właśnie tacy są wyborcy koalicji, nie mają tolerancji i pluralizmu do wyborców Zjednoczonej Prawicy. Nie długo za krytykę gender i homoseksualistów będą wsadzać do więzienia.
Na górę

Postautor: NEO » 28 mar 2024, o 13:44

Pewnie na śniadanie chleb posmarowałeś grubo musztardą i myślisz, że dowcip ci się wyostrzył😁😁😁
Bynajmniej,było zatwardzenie i wyostrzył mi się wzrok i węch.Teraz z daleka widzę i czuję piêŕðolenie.A co do wrażliwości,to tak czekam aż się ktoś nademną zmiłuje bo tak mnie PoPis łoi że nie mogę siedzieć.Ps już się szykują nowe daninki i dla gender9ŵ i dla nie uprzywilejowanych czyli zwykłych ludzi też.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 13:55

Ja kurde nic nie pisze o Putinie :)
Tak się składa, że mam tylko i wyłącznie korzenie Polskie. To skoro Twoim tokiem rozumowania, wszyscy mający korzenie nie polskie powinni wynosić się do kraju pochodzenia. Wezmę na przykład taki Tusk, czy też mu powiesz , że powinienem wyp.....do Niemiec, bo miał babkę Niemke. . Akurat by to było korzystne właśnie dla rodowitych Polaków. Bo to co on wyprawia to wola o pomstę. Ukraińcy też niech wynocha do siebie.? Właśnie tacy są wyborcy koalicji, nie mają tolerancji i pluralizmu do wyborców Zjednoczonej Prawicy. Nie długo za krytykę gender i homoseksualistów będą wsadzać do więzienia.
1. Polak napisałby "korzenie polskie, bo "polski" jako przymiotnik w języku polskim pisze się z małej litery. Ty jako Wolak napisałeś po wolsku "korzenie Polskie".
Partykułę przeczącą nie z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie, np. niedrogi, niedobry, niemiły, niepolski itp.
Ty jako Wolak napisałeś po wolsku "nie polski"
I dziwisz się, że ktoś cię wysyła do siebie - do Wolski.

2. Nie ma dziś czegoś takiego jak Zjednoczona Prawica. Aktualna nazwa - Złajdaczona Prawica. O złajdaczonych, zamykanych PiSowcach w necie właśnie huczy.

3. Nie ma żadnych powszechnie dostępnych informacji o babce Tuska. Natomiast dziadek Tuska Józef Tusk , którego pewnie miałeś na myśli - jako Kaszub odmówił podpisania volkslisty, za co trafił do obozu koncentracyjnego Stuthoff. Potem został dekretem Hitlera w 1944 r. uznany za Niemca i SIŁĄ wcielony do Wehrmachtu. Zdezerterował z tegoż Wehrmachtu i w Armii Polskiej na Zachodzie walczył przeciwko temuż Wehrmachtowi. Dla odrobinę myślących nie trzeba lepszego dowodu na polskość i polski patriotyzm dziadka Tuska. Wklep sobie w wyszukiwarkę hasło "dziadek Tuska" albo „ dziadek z Wehrmachtu” to się przekonasz, że to nie są moje dyrdymały.

Wpisz też w wyszukiwarkę hasło "wujek z Wehrmachtu", a dowiesz się , że że stuprocentowy PiSowiec-ważniak, ze stuprocentowo polskim nazwiskiem , niejaki KURSKI - miał matkę Niemkę, też owszem ze stuprocentowo polskim nazwiskiem Baranowska , ale jej rodzeni bracia polegli pod Stalingradem jako żołnierze 6 armii Paulusa. A w tym czasie w Wehrmachcie byli jeszcze wyłącznie Niemcy
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 14:01

Jakim to trzeba być idiótą ,żeby wydawać ludziom do ręki publiczne pieniądze na zakup węgla, gdzie prawie wszyscy korzystali z drewna.Do tej pory na podwórkach widać stosy drewna opałowego,a na hałdach leżą tysiące ton węgla . Za inflację PiS powinien odpowiedzieć.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 15:47

Jakim to trzeba być idiótą ,żeby wydawać ludziom do ręki publiczne pieniądze na zakup węgla, gdzie prawie wszyscy korzystali z drewna.Do tej pory na podwórkach widać stosy drewna opałowego,a na hałdach leżą tysiące ton węgla . Za inflację PiS powinien odpowiedzieć.
Masz rację forumowy, większego idioty jak ty, to na tym forum nie ma i nie było.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2024, o 17:44

1. Polak napisałby "korzenie polskie, bo "polski"

2. Nie ma dziś czegoś takiego jak Zjednoczona Prawica. Aktualna nazwa - Złajdaczona Prawica. O złajdaczonych, zamykanych PiSowcach w necie właśnie huczy.

3. Nie ma żadnych powszechnie dostępnych informacji o babce Tuska. Natomiast dziadek Tuska Józef Tusk , którego pewnie miałeś na myśli - jako Kaszub odmówił podpisania volkslisty, za co trafił do obozu koncentracyjnego Stuthoff. Potem został dekretem Hitlera w 1944 r. uznany za Niemca i SIŁĄ wcielony do Wehrmachtu. Zdezerterował z tegoż Wehrmachtu i w Armii Polskiej na Zachodzie walczył przeciwko temuż Wehrmachtowi. Dla odrobinę myślących nie trzeba lepszego dowodu na polskość i polski patriotyzm dziadka Tuska. Wklep sobie w wyszukiwarkę hasło "dziadek Tuska" albo „ dziadek z Wehrmachtu” to się przekonasz, że to nie są moje dyrdymały.

Wpisz też w wyszukiwarkę hasło "wujek z Wehrmachtu", A w tym czasie w Wehrmachcie byli jeszcze wyłącznie Niemcy
Dwa ortografy :) rzeczywiście.
Są dzisiaj Pisowcy prześladowani, to jakaś karykatura "prawa ". Media Tvp info miały być zlikwidowane, rzekomo tuba PiSu. Teraz jest Tuba medialna nie/ rządu Koalicji. TVN To już dawno tuba propagandy PLATFORMY. Wiesz skąd i kto finansował media TVN? Nienawidzicie ludzi z PiSu czy SP, Kaczyńskiego, Morawieckiego, Ziobry, czy Macierewicza.
Ja głosuję zawsze zgodnie z własnym światopoglądem i wartościami- na PiS lub Konfederację.

Ty masz swój użytkowniku światopogląd. Masz do tego prawo.
Dlaczego po katastrofie samolotu z Prezydentem Kaczyńskim i 95 ofiar, którzy chcieli uczcić ofiary rosyjskich mordów w Katyniu , tak wiele osób poniosło śmierć-świadków związanych z tą katastrofą, rzekomo popełniło samobójstwo po roku 2010.
Niemcy i Rosja to zło dla mojej ojczyzny. Tak zawsze było w historii.
Jesteśmy i będziemy między młotem a kowadłem.
To hegemonia Niemiec narzuca Zielony nieporzadek, chora ideologia, gloryfikacja gender, to co nienaturalne, wypaczone, chcą ekonomicznie wykonczyc tych, którzy nie popierają ideologii z Brukseli. Kraje pozostałe nie strzegły granic Europy na morzu , stąd problemy z cudzoziemcami z Azji i Afryki.
Owi cudzoziemcy sprawili, że wzrosła przestępczość.
Niech każdy z Koalicji przyjmie cudzoziemców z Azji i Afryki, którzy przebywają na terenie Europy.
Zapewniam Was, będzie ciekawie, a nawet ryzykownie.
Tylko p. Merkel ich masowo "zaprosiła ", a na dzień dzisiejszy dobijają ekonomicznie Niemcy, obywateleNiemiec muszą swoje nieruchomości "przekazać" na rzecz tych cudzoziemców. To jest inna kultura, często popełniają przestępstwa.

Widocznie ktoś chce, aby był chaos, w Europie,
Ale historia wychowuje. Ja jestem starsza osoba , chcę spokoju i ładu, po prostu nie akceptuje przestępczości, wojny czy niszczenia.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2024, o 12:21

Dwa ortografy :) rzeczywiście.
Są dzisiaj Pisowcy prześladowani, to jakaś karykatura "prawa ". Media Tvp info miały być zlikwidowane, rzekomo tuba PiSu. Teraz jest Tuba medialna nie/ rządu Koalicji. TVN To już dawno tuba propagandy PLATFORMY. Wiesz skąd i kto finansował media TVN? Nienawidzicie ludzi z PiSu czy SP, Kaczyńskiego, Morawieckiego, Ziobry, czy Macierewicza.
Ja głosuję zawsze zgodnie z własnym światopoglądem i wartościami- na PiS lub Konfederację.

Ty masz swój użytkowniku światopogląd. Masz do tego prawo.
...
Ale historia wychowuje. Ja jestem starsza osoba , chcę spokoju i ładu, po prostu nie akceptuje przestępczości, wojny czy niszczenia.
Pisowcy prześladowani? Nieprawda!!!! Oni zaczynają brać słuszną odpłatę za to, co zrobili Polsce i Polakom. Ich wszystkich należy sprawiedliwie osądzić i ukarać tak, by innym nie przyszło do głowy ich naśladować. Zdewastowali sądownictwo, zdewastowali stosunki między Polakami tak, że jedna połowa Polski żre się z drugą połową, zdewastowali złotówkę, rozdawnictwem pieniędzy w całej masie ludzi zdewastowali chęć do pracy, bezprzytomnie zadłużyli kraj /wzrost długu publicznego z z pół na półtora biliona złotych za 8 lat ich rządów/ i co być może najgorsze - zblatowali się z klerem i z kościoła powszechnego zrobili kościół pisowski. Masa ludzi tylko przez to odwróciła się od kościoła.

Ergo. Niemcy i Rosja to wrogowie Polski, więc OBU należy opluwać i niszczyć? Pudło!!!! Najboleśniej przerobiliśmy to we wrześniu 1939 r. Ja mając do wyboru kogo opluwać i niszczyć - wybieram Rosję. Francuzi potrafili się pogodzić z odwiecznymi wrogami Niemcami, to i my potrafimy. Byleby takie polityczne, antypolskie ćwierćmózgi z PiS nam w tym nie przeszkadzały. Mam na myśli tych, których wymieniłeś: Kaczyńskiego, Morawieckiego, Ziobrę , Macierewicza i tabuny im podobnych i ich klakierów. Oni dla zysku politycznego gotowi są zniszczyć Polskę.

Ergo bis. Nie podoba ci się finansowanie TVN i programy tej stacji? A CO CI DO TEGO???? Twoje pieniądze ktoś tam marnotrawi? Załóż sobie swoją telewizję za swoje pieniądze, nadawaj w niej co chcesz i nikomu nie będzie nic do tego, co nadajesz. Najgorsza szczujnia, jaką była TVPiS Kurskiego funkcjonowała za moje, podatnika pieniądze i miałem prawo przeciw temu zaprotestować, co zrobiłem przy pomocy kartki wyborczej. I cieszę się, że z pomocą innych zrobiłem to skutecznie.

Ergo bis, bis
Arabami i Murzynami się martwisz, że przyjdą do nas?
A kto na straganach w Afryce sprzedawał im wizy do Polski? Kto ostatnio wydawał im wizy liczone w setkach tysięcy?
Wyjaśnianie tej afery też nazwiesz prześladowaniami PiSowców?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”