Burmistrz

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 paź 2023, o 23:28

głupi wierzy , mądry wie
A ty forumowy, ani jedno, ani drugie.

W jaki sposób ten Madziar wsparł Tomaszów? Może ktoś coś wie?
Na górę

Postautor: Obserw » 15 paź 2023, o 14:19

,,Ale jakoś Nasz burmistrz tych kandydatów nie popiera. Lepszy hit, burmistrz mówi, że pan Madziar przedłużył się w budowie toru rolkowego i krytej pływalni. Lepszego skeczu nie słyszałem"

Ani Burmistrz, ani Wójt Gminy Tomaszów-wyraznie nie popierają Zielińskiego.Taki jest odbiór społeczny.Przykre.
Na górę

Postautor: Tom24 » 15 paź 2023, o 17:54

Dlaczego się dziwicie ani jeden czy burmistrz obecny czy poseł Tomasz,oni się nie urodzili w TL i jeden jak i drugi nauczyciel pieprzą takie farmazony,oni nie mają pojęcia o biznesie jak prowadzić dać im sklep jakiś do prowadzenia aby był rentowny to po miesiącu plajta,na nasze tereny jest potrzebny gość który wie na czym opierała się i może opierać się gospodarka Tomaszowa i powiatu,a oni tylko dbają o to aby siedzieć cieplutko na stołeczku,bo kasę która mają co miesiąc to my możemy sobie tylko pomarzyć,kasa leci z naszych podatków jak za mało to jej smieci itp w górę aby się zgadzało
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2023, o 18:07

Dlaczego się dziwicie ani jeden czy burmistrz obecny czy poseł Tomasz,oni się nie urodzili w TL i jeden jak i drugi nauczyciel pieprzą takie farmazony,oni nie mają pojęcia o biznesie jak prowadzić dać im sklep jakiś do prowadzenia aby był rentowny to po miesiącu plajta,na nasze tereny jest potrzebny gość który wie na czym opierała się i może opierać się gospodarka Tomaszowa i powiatu,a oni tylko dbają o to aby siedzieć cieplutko na stołeczku,bo kasę która mają co miesiąc to my możemy sobie tylko pomarzyć,kasa leci z naszych podatków jak za mało to jej smieci itp w górę aby się zgadzało
Jak to takie proste, być parlamentarzystą lub burmistrzem, to pokaż jak to się robi. Zrób sobie kampanię wyborczą, wygraj wybory i będziesz miał cieplutką posadkę.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2023, o 18:34

polityk, [***] i ksiądz z jednej matki. Trzeba mieć charakter po trochu z tych 3 postaci i polityk jak ta lala. Ale nie każdy ma giętki kręgosłup i język
Na górę

Postautor: Tom24 » 16 paź 2023, o 07:03

Jak to takie proste, być parlamentarzystą lub burmistrzem, to pokaż jak to się robi. Zrób sobie kampanię wyborczą, wygraj wybory i będziesz miał cieplutką posadkę.
Ja nie mówię że ja bym się nadawał mi chodzi o osobę przedsiębiorcza,napewno nie zaliczę do tego grona zawód nauczyciela czy to jest na podwórku krajowym czy lokalnym
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2023, o 07:32

Ja nie mówię że ja bym się nadawał mi chodzi o osobę przedsiębiorcza,napewno nie zaliczę do tego grona zawód nauczyciela czy to jest na podwórku krajowym czy lokalnym
I tu jesteś w wielkim błędzie. Na rynku naszym lokalnym są przedsiębiorstwa prowadzone przez ludzi, którzy wykonywali zawód nauczyciela.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2023, o 13:02

Widać co się dzieje w PISie, skoro u nas jeden burmistrz i jeden poseł a popiera się najpierw Sasina teraz Madziara.Czy nie mogłoby być tak pięknie,że obaj w zgodzie działają dla dobra swojego miasta?
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2023, o 14:46

I tu jesteś w wielkim błędzie. Na rynku naszym lokalnym są przedsiębiorstwa prowadzone przez ludzi, którzy wykonywali zawód nauczyciela.
możesz podać chociaż jeden przykład
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2023, o 21:08

możesz podać chociaż jeden przykład
Poszperaj, w necie wszystko jest. Chyba nie sądzisz, że będę tutaj jechał nazwiskami lub nazwami firm.
Na górę

Postautor: Tom24 » 16 paź 2023, o 21:23

I tu jesteś w wielkim błędzie. Na rynku naszym lokalnym są przedsiębiorstwa prowadzone przez ludzi, którzy wykonywali zawód nauczyciela.
Ok mazex dawny obecny specjał ale znam osobiście bardzo dobrze jednego gościa który był wspólnikiem i to jest gosc ktory zna się na tym co stworzył ale to był krotki epizod jeśli chodzi o zawód nauczyciela reszta to jedynie co z popcornem i wata cukrową mogli by stać na jarmarkach kolorowych
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2023, o 09:48

Ok mazex dawny obecny specjał ale znam osobiście bardzo dobrze jednego gościa który był wspólnikiem i to jest gosc ktory zna się na tym co stworzył ale to był krotki epizod jeśli chodzi o zawód nauczyciela reszta to jedynie co z popcornem i wata cukrową mogli by stać na jarmarkach kolorowych
jaki był profil tej firmy - duża produkcja, rzemiosło, handel, rolnictwo itp.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2023, o 11:02

A ja mam pytanie do Pana burmistrza? Dlaczego w UM zatrudnia pan osobę , której to mamusia swego czasu pracująca w szkole , albo jeszcze pracuje tak dosłownie ziała jadem i ogniem na pańskie środowisko polityczne. Nie przeszkadza to panu? A tej pani tez już nie przeszkadza , skoro córusia pracuje w UM. Burmistrz sam powinien wybierać , wiadomo na jakich zasadach są te konkursy w tych urzędach , takich ludzi , którzy nie srają we własne gniazdo. Tatuś z kolei rozklejał albo odwieszał plakaty kandydata do parlamentu z partii głównych oponentów pańskiego środowiska politycznego.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2023, o 16:24

Zapomniałeś/aś napisać o dziadkach i sąsiadach. Na konkursach na stanowiska zależne od samorządów powinna być też pisemna deklaracja poparcia aktualnej partii w nich rządzącej podpisana przez całą żyjącą rodzinę i sąsiadów aplikującego. Wtedy, to by rozwiązało takie problemy.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”