Obwodnica jest a tirów jeszcze więcej przez miasto przejeżdża ???!!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 paź 2023, o 21:06

Co po kolejnych rozjazdach skoro tiry nie znikną z ulic miasta, to bez sensu.
A wybudujta se 100
Może jak kiedyś będzie przejeżdżał tir z cysterną i zdmuchnie w centrum kawałek kawałek bloku z kościołem to zauważycie problem.
Rozwiązanie proste. Zakaz wjazdu tirów do miasta. Celny jest na łaszczowieckiec z tamtąd daleko do obwodnicy nie ma, a nie łąduje się do miasta.
Patrole kary i sprawa załątwiona.
po temacie
no tyle że nikomu się nie chce bo czekamy aż coś pier...lnie
to czekajcie dalej, tylko potem nie jeczeć w mediach "ja już dawno mówiłem że trzeba coś z tym zrobić"
bo wtedy wszyscy mądrzy
Ty się forumowy módl, bo jak wybuchnie stacja paliw któraś, to Tomaszów zdmuchnie. A jak wybuchnie silos z tlenem na szpitalu, albo przepompownie gazu na Piłsudskiego. Ja bym tego wszystkiego zakazał. Pisz postulaty i petycje🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
Na górę

Postautor: DNO » 4 paź 2023, o 18:43

..................A ty byłeś na obwodnicy? Masz trzy wjazdy i trzy zjazdy, nie siej fermentu :).............

Ktoś chyba miał pałę z matmy i do tego nie skończył podstawówki :)

Ja widzę JEDEN wjazd wyjazd w granicach miasta przez nie zmodernizowaną i zupełnie do tego nie przystosowaną ulicą Łaszczowiecką.
Być może się mylę więc niech autor cytowanego posta opisze dwa pozostałe --- Masz trzy wjazdy i trzy zjazdy, --
-- opis śmiały oczywiście i bez fermentu !!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2023, o 21:09

..................A ty byłeś na obwodnicy? Masz trzy wjazdy i trzy zjazdy, nie siej fermentu :).............

Ktoś chyba miał pałę z matmy i do tego nie skończył podstawówki :)

Ja widzę JEDEN wjazd wyjazd w granicach miasta przez nie zmodernizowaną i zupełnie do tego nie przystosowaną ulicą Łaszczowiecką.
Być może się mylę więc niech autor cytowanego posta opisze dwa pozostałe --- Masz trzy wjazdy i trzy zjazdy, --
-- opis śmiały oczywiście i bez fermentu !!!!!!!!!!!!!!
Nie dość forumowy, że nie umiesz liczyć to jeszcze nie znasz topografii miasta!!!!!!!!
Na górę

Postautor: AdamBan » 5 paź 2023, o 14:09

Obwodnica nie jest dla mieszkańców Tomaszówa. Ona jest dla kierowców którzy do Tomaszowa nie chcą wjeżdżać.
Na górę

Postautor: Case69 » 5 lis 2023, o 21:42

Po pierwsze to nie jest obwodnica tylko s17 szybkiego ruchu jak by była obwodnica to miała 4 zajazdy burmistrz wie doskonale oszukał mieszkańców że to obwodnica
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2023, o 08:56

Przecież to jest część trasy szybkiego ruchu, co wy porównujcie do obwodnicy pipiduwy narolskiej. Ona nie ma służyć jako dodatkowa droga mieszkańcom z domu do biedronki. Ma służyć rozładowaniu ruchu tranzytowego. A tym co tak narzekają powiem tyle, wyobraźcie sobie te kolejki do przejścia przez Tomaszów? A tiry jeździły i będą jeździć, skład celny ma laszczowieckiej za to firmy handlowe na rolniczej. Poczekajcie jak wam centrum zamkną dopiero będzie larum.
Na górę

Postautor: julian » 6 lis 2023, o 10:53

Wybudować obok obwodnicy drogę lokalną od Łaszczówki do węzła na Łaszczowieckiej z połączeniami do ulic Petera, Kopernika, 29 Listopada, Starozamojskiej i wtedy będzie miejska obwodnica dla ruchu lokalnego. Tylko kto na to wyłoży kasę? Trzeba wiele "sasinów".
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2023, o 12:33

Prościej i taniej jest wykorzystać wiadukt nad obwodnicą do Łaszczówki , dobudować zjazdy i wjazdy na obwodnicę i gotowe. Wszystkie tiry na Rolniczą i do urzędu na łaszczowieckiej jeździły by wtedy " obwodnicą " ( S17 ) . Najtańsza opcja i najlepsza , to jest środek " obwodnicy " od zjazdów i wjazdów na Zamość i Bełżec , w razie wypadku, kolizji najlepsze miejsce na szybki dojazd służb Policji , Straży Pożarnej czy Pogotowia ratunkowego , wszystkie te służby jak wiemy mają swoje siedziby blisko ulicy Ściegiennego z której szybko mogły by wjechać na " obwodnicę ". Ponadto cały ruch z dwóch największych osiedli Borki i Parcele odbywał by się przez ten węzeł co by wiązało się z tym że " centrum " miasta i węzeł na Łaszczowieckiej byłby przejezdny bez korków.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”