Powrót do Tomaszowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 sie 2023, o 21:51

Wracam wkrótce z zagranicy z pracy do Polski na stałe moje miasto rodzinne to Tomaszów i tak zastanawiam się gdzie wrócić czy jest po co wracać do Tomaszowa czy lepiej kupić mieszkanie w innym większym mieście proszę o jakieś porady
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2023, o 21:54

W większym mieście.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2023, o 21:55

Wracam wkrótce z zagranicy z pracy do Polski na stałe moje miasto rodzinne to Tomaszów i tak zastanawiam się gdzie wrócić czy jest po co wracać do Tomaszowa czy lepiej kupić mieszkanie w innym większym mieście proszę o jakieś porady

Z Londynu? Razem z Węgrem? :):):)
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2023, o 23:38

Wracaj.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2023, o 07:14

Znowu wracasz Moniu żono Węgra, mordo ty moja zapluta. :)
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2023, o 07:25

Wracam wkrótce z zagranicy z pracy do Polski na stałe moje miasto rodzinne to Tomaszów i tak zastanawiam się gdzie wrócić czy jest po co wracać do Tomaszowa czy lepiej kupić mieszkanie w innym większym mieście proszę o jakieś porady
Po komentarzach widzisz tu dziada stetryczałego. Tomaszów umiera, miasto wyludnia się. Na emeryturze tu spokój i cisza, ale jak jesteś w wieku produkcyjnym i żyjesz z pracy rąk - szczerze i do bólu odradzam. Miasta Lublin, Rzeszów, a weekendy na Roztoczu.
Pozdrawiam
Edek z Ruszowa.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2023, o 09:51

Absolutnie sie nie zgadzam:)
jeśli jesteś ambitny,obrotny i pomysłowy to tu jest świetne miejsce do życia.Spokój,dobre powietrze i woda.Jedzenie, to zdrowe można pozyskać bez trudu.Nie tracisz czasu na godzinne dojazdy do pracy i nie wozisz dzieci do szkół. przedszkoli itd.
To dobre miejsce do życia na polskiej ziemi.

Przy odrobinie dobrej woli,własnej pracy i dobrych wyborów można tu sobie stworzyć życiowy Raj.

A do dużego miasta można jezdzić okazjonalnie w celach turystyczno-zakupowych.

Jeśli nie jesteś ambityny,obrotny,pomysłowy i w miarę zdrowy to faktycznie w dużym miaście łatwiej sie "zgubić"i egzystować.Bo co tam za życie?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2023, o 10:25

Ta. Jak zapiszesz się do jedynie słusznej partii lub masz plecy, to znajdziesz pracę. W przeciwnym razie uciekaj stąd do dużego miasta.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2023, o 11:28

hehehehhehe najpierw trzeba zrobić sobie taki życiowy rachunek sumienia.
Co sie potrafi?
Jakie ma się potrzeby?
No i najważniejsze,określic sobie życiowy cel.

powiem jedno,wiekszosć lubi jak im sie wyznacza cele,stwarza potrzeby,nie goni do nauki,mówi co i jak ma postępować.
Na górę

Postautor: fdfn » 18 sie 2023, o 19:16

o czym rozmowa? ile masz pieniedzy/watpie czy na kawalerke w rachaniach starczy
Na górę

Postautor: gocc » 18 sie 2023, o 19:31

To jest pozornie spokojne miejsce - zobaczymy jak wkrótce zapełni się ukraincami ...............
Na górę

Postautor: Morfeusz » 18 sie 2023, o 20:04

Jak nie jesteś zdrowy,nie masz mieszkania,nie masz tak z 0,5mln,nie wracaj.Jak masz przyjaciół zdrowie?rodzinę i fach w ręku oraz kochasz nudę i jesteś wstanie zaakceptować najniższą krajową lub jej okolice,tak to miejsce jest dla ciebie.Ps do farmazoniaży co tak bredzą że to dobre miejsce na emeryturę!Tak,jak najbardziej,tylko trzeba dojeżdżać do Lublina żeby nie umrzeć.W TL dobra praca jest tylko po znajomości i nic się od 30 lat nie zmienia.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2023, o 21:16

A ja uważam, że w Tomaszowie żyje się bardzo dobrze nawet jak jest się młodym. Jak ktoś jest chociaż minimalnie ogarnięty i ma jakąś pracę lub swój biznes to nie narzeka bo żyje się tu tanio, bezpiecznie i nie trzeba się tluc godzinami w korkach jak w dużych miastach. I Tomaszów to raczej miasto bogatych ludzi :)
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2023, o 22:27

Wszystko zależy od nas :)Polaków.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2023, o 08:53

A ja uważam, że w Tomaszowie żyje się bardzo dobrze nawet jak jest się młodym. Jak ktoś jest chociaż minimalnie ogarnięty i ma jakąś pracę lub swój biznes to nie narzeka bo żyje się tu tanio, bezpiecznie i nie trzeba się tluc godzinami w korkach jak w dużych miastach. I Tomaszów to raczej miasto bogatych ludzi :)
Spokój, cisza. Komu nie pasuje nie będziemy namawiać.
Mieszkałem dziesięć lat w Krakowie i nie wrócę tam nigdy.
Kto chce niech wyjeżdża, będzie więcej świeżego powietrza.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”