TDK

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 lip 2023, o 19:40

Dla złośliwych... remont się zakończył, trwają odbiory.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2023, o 15:07

Nie wiem jak złośliwcy ale...
wszyscy co tu pisza,zagladają,czytają będą chodzić do kina.Wybierzemy sobie dzien tygodnia.Ale warunek jest jeden,musza byc ambitne filmy.Chłam nie jest kulturą.Moze być mini maraton filmowy.
Dobra,to kiedy otwarcie?
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2023, o 20:21

Zastanawiam się czym nas zaskoczą , po tych wszystkich pisowskich pomysłach i budowach: muszli,rynku,ronda,łuku - to aż się boję.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2023, o 20:30

Zastanawiam się czym nas zaskoczą , po tych wszystkich pisowskich pomysłach i budowach: muszli,rynku,ronda,łuku - to aż się boję.


To idź głowę w piasek schowaj........... i tam trzymaj ..
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2023, o 21:19

W zasadzie to się tylko zapytał ,Z ciekawości,Kulturalnie jest mu objasnić co? i jak?
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2023, o 07:09

To jest problem z odbiorami?
Nie pytam złośliwie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2023, o 11:11

Nie ma problemów. Po prostu to trwa, są pewne terminy, procedury, formalności i tego nie da się załatwić od ręki.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2023, o 12:08

Czyli po wakacjach?
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2023, o 15:18

Cholibka, to cos tu nie gra. Obiecane bylo, ze otwarcie bedzie juz jakis czas temu.
To nie przewidziano, ze odbiory trwaja? Chyba, ze trzeba przestawic jakas sciane.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2023, o 19:34

Krzesła trzeba poprzestawiać?
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2023, o 20:01

Mam nadzieję,że wzięli przykład z Zamościa i jest więcej toalet bo podczas przerw w czasie spektakli teatralnych to trudno zdażyć na drugi akt
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2023, o 08:30

Czekamy na efekt końcowy.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2023, o 08:31

Czekamy na efekt końcowy.
Jakie "my" pajacu? Ty czekasz.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2023, o 19:04

ogólnie repertułał sam się układa był pokaz motoryzacji ze standardowym gaźnikiem w silniku spalinowym dwusówowym
wczoraj kiermasz garażówka wyprzedaże cóż że pogoda nie dopisała całkiem możliwe że bacznie przyglądają się innowacjom
włodarze okolicznych miejscowości może to takie nowoczesne dni tomaszowa full wypas dożynki może zrobią
jakieś śpiewy tańce i hulanki roztoczańskie zbiory snopki kombajn będzie chlem ze smalcem bimbel pod kwaszonego ogóra
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2023, o 22:56

To mam rozumieć że wyprzedaże i pokazy starych samochodów to jest ta zapowiadana nowa kultura?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”