Nigdy więcej wojny!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 lis 2023, o 14:43

Wiedza, na poziomie średniej szkoły. A wyzywa od "głupich polskich narodów" , przygłupów.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2023, o 14:46

ty należysz do tych przygłupów bo nie wiesz co piszesz. Szowinizm to uwielbianie własnego narodu a ja piszę o głupim polskim narodzie. Wiery przygłup pisowski i kościelny
Językoznawcy z ciebie nie będzie. :) Termin "szowinizm" nie występuje tylko w jednym znaczeniu:

"Termin szowinizm jest niekiedy stosowany w szerszym znaczeniu jako określenie analogicznej postawy manifestowanej wobec grup innych niż naród (np. ruch feministyczny krytykuje tzw. męski szowinizm)". [https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/szowinizm;3983342.html]

Wypada radyjko wziąc się za naukę. Na to nigdy nie jest za późno. A poza tym, jaką radość sprawia ci robienie z siebie bez przerwy durnia?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2023, o 15:05

My Polacy im pomagaliśmy a oni tak naprawdę wbili by nóż w plecy.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2023, o 15:16

Normalność nie jest kwestią statystyki.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2023, o 15:43

Wiedza, na poziomie średniej szkoły. A wyzywa od "głupich polskich narodów" , przygłupów.
Ale forumowy nigdy nie uczęszczał do szkoły średniej. XD
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2023, o 17:49

ty należysz do tych przygłupów bo nie wiesz co piszesz. Szowinizm to uwielbianie własnego narodu a ja piszę o głupim polskim narodzie. Wiery przygłup pisowski i kościelny
A leki dziś brałeś? Radecznica nie była tylko po załatwienie renty socjalnej
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2023, o 09:14

Boże chroń Polaków!
Błogosław Polsce!
NIGDY WIĘCEJ WOJNY!
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2023, o 07:13

ty należysz do tych przygłupów bo nie wiesz co piszesz. Szowinizm to uwielbianie własnego narodu a ja piszę o głupim polskim narodzie. Wiery przygłup pisowski i kościelny
A ty forumowy jesteś podającym czy przyjmującym. To bardzo ważne. 😂🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2023, o 08:25

Boże chroń Polaków!
Błogosław Polsce!
NIGDY WIĘCEJ WOJNY!
i durnia czuba jeremiaha na tym forum.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2023, o 10:14

Boże chroń Polaków!
Błogosław Polsce!
Nigdy więcej wojny!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2023, o 08:13

Nigdy więcej wojny!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2023, o 08:48

Boże chroń Polaków!
Błogosław Polsce!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2023, o 12:30

>Boże chroń Polaków!
>Błogosław Polsce!
i daj rozumu temu czubowi.
Tak mu dopomóż.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2023, o 12:42

1 Kor 3, 9b-11. 16-17
Czytanie z Pierwszego Listu Świętego Pawła Apostoła do Koryntian

Bracia:

Wy jesteście Bożą budowlą. Według danej mi łaski Bożej, jako roztropny budowniczy, położyłem fundament, ktoś inny zaś wznosi budynek. Niech każdy jednak baczy na to, jak buduje. Fundamentu bowiem nikt nie może położyć innego, jak ten, który jest położony, a którym jest Jezus Chrystus.

Czyż nie wiecie, że jesteście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg. Świątynia Boga jest święta, a wy nią jesteście.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2023, o 13:40

Boże strzeż nasze dzieci!!!

Każdy ma prawo do posiadania i wychowania własnych dzieci.Nie ma czegoś takiego jak pozwolenie na wychowanie.Jeśli koos sobie nie radzi nalezy mu pomóc.
Kto krzywdzi dziecko ściąga na siebie gniew Boży!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”