Blokada granicy!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 wrz 2023, o 07:31

Jebać tych ukrusów , teraz pinikio niech ma jaja i wypierdoli to dziadostwo z Polski.
I ciebie też.🤣😂🤣
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2023, o 08:17

Wypierdalaj banderusie do siebie w końcu.
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2023, o 08:55

POdobno Kołodziejczak z Agrounii już organizuje w proteście ogólnopolską blokadę dróg ! Sam zablokuje jednego dnia, wszystkie drogi prowadzące do granicy. Bo rolnicy zasadzili kopa w żupę temu tuskowemu błaznowi za załatwienie zakazu na import ukraińskiego zboża :) Ma gumofilec siłę przebicia w Brukseli jak stolec w prywatnym Toi Toiu brejzy !
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2023, o 20:36

Granica,
i szlaban.
W obie strony?
Na górę

Postautor: 5gere » 17 wrz 2023, o 18:48

niemcy i francja zamkneli granice z wlochami dla uchodzcow, layen mowi ze sposob na kryzys migracyjny do solidarnosc, wniskuje stad ze lampeduze maja polacy oczyscic, takpani niemko? koalicja obywatelska z tuskiem na czele od razu po przejeciu wladzy przyjmie ile bedzie trzeba tych murzynkow. jakiej inteligencji sa wyborcy tuska ? polmozgi>
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2023, o 19:37

niemcy i francja zamkneli granice z wlochami dla uchodzcow, layen mowi ze sposob na kryzys migracyjny do solidarnosc, wniskuje stad ze lampeduze maja polacy oczyscic, takpani niemko? koalicja obywatelska z tuskiem na czele od razu po przejeciu wladzy przyjmie ile bedzie trzeba tych murzynkow. jakiej inteligencji sa wyborcy tuska ? polmozgi>
Ale to pis sprzedawał wizy a nie Tusk, czy się mylę?
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2023, o 19:50

Ale to pis sprzedawał wizy a nie Tusk, czy się mylę?
268 wiz ! Przypomnij ile za rudego wydani wiz dla ciapatych ???
Na górę

Postautor: NEO » 17 wrz 2023, o 19:54

Ckliwe obrazki z lampeduzy,jedna kobieta na 1000 chłopa!!!Coś się narracja wali lewusom europejskim,PS.W Barcelonie bandy wypuszczonych bez dokumentów młodych Marokańczyków w biały dzień napada na ludzi na żywca wyrywają torebki i telefony to właśnie tego chcą robaki lewaki dla naszego ubogacenia.
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2023, o 19:59

268 wiz ! Przypomnij ile za rudego wydani wiz dla ciapatych ???
W ciągu ostatnich 30 miesięcy cudzoziemcy otrzymali ponad 1,9 miliona wiz - poinformowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych (MSZ). Najwięcej z nich otrzymali obywatele Ukrainy i Białorusi. W czołówce znaleźli się też obywatele Turcji, Rosji oraz Indii.

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/afera-wizowa-ministerstwo-spraw-zagranicznych-podalo-dane-dotyczace-wydawania-wiz-cudzoziemcom-liczby-7346065
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2023, o 20:01

Ale to pis sprzedawał wizy a nie Tusk, czy się mylę?
to po smalilo 600 cysteln paliwa dziennie i kradli 80% vatu, no nie pis, debilu, podaj nazwisko kogos kto sprzedawal ,ogolnie to mozna powiedziec ze cale po z tuskiem to zdjacy narodu ale nie mozna uogolniac sprzedazy. co wszyscy wyjechali i sprzedali 200 wiz? klamiecie az sie dymi
Na górę

Postautor: Morfeusz » 6 lis 2023, o 09:17

Dzisiaj protest zaczynają firmy transportowe,do skutku min w Hrebennem.I chyba numer z Polskim ciągnikiem siodłowym UA kierowcą i UA naczepą już nie przejdzie?Trzeba przyznać że braty potrafią kombinować,prawie jak my w 90tych.
Na górę

Postautor: NEO » 12 gru 2023, o 10:25

To jednak ciekawy kraj.Ostatniej nocy w Dorohusku policja w ubraniach szturmowych ściąga protestujących Polaków a w Przeworsku Wukraińcy chodzą sobie w kółko po przejściu bez żadnego problemu.Ja bym tu zaproponował jakąś dietę,no nie wiem może że 100zł na kawę bo trochę zimni tak chodzić i blokować.
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2023, o 10:31

To jednak ciekawy kraj.Ostatniej nocy w Dorohusku policja w ubraniach szturmowych ściąga protestujących Polaków a w Przeworsku Wukraińcy chodzą sobie w kółko po przejściu bez żadnego problemu.Ja bym tu zaproponował jakąś dietę,no nie wiem może że 100zł na kawę bo trochę zimni tak chodzić i blokować.
Jeszcze Tusk nie rządzi, a policja już robi porządek na granicy, ciekawe, czy tak sama z siebie? czy odłam z Nowogrodzkiej poszedł po rozum.
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2023, o 11:05

Minister Alwin w tv powiedział że będą kontrolować jeszcze więcej. Super. Mam propozycję. Róbcie to na przejściach granicznych podczas wjazdu tych aut do Polski. Wypuśćmy teraz wszystkich na Ukrainę i zacznijcie kontrolować i nie zezwalać na wjazd do kraju. Będzie bezpieczniej na drogach, a Funkcjonariusze nie będą "marznąć" w samochodach.
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2023, o 11:22

W poniedziałek Wojciech Sawa, wójt gminy Dorohusk, rozwiązał protest przewoźników blokujących przejście graniczne. Wstyd Dorohusk że macie takiego wójta co już wykonuje POlecenia donalda ! Nie dba o Polskich Transportowców tylko o ukrupów ! Jak mogliście wybrać sobie taką miernotę na wójta ?
" ja wam wójta nie wybierałem " Donald rudy *uj TuZk !!! 18. 05. 2010r.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”