Niemcy umieszczą pod Tomaszowem

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 lis 2022, o 13:28

wyrzutnie Patriot i bardzo dobrze.
Na górę

Postautor: Mohort » 21 lis 2022, o 18:00

Uchronią nas przed ukrainskimi rakietami?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2022, o 20:56

I po co było płuc na Niemcy?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2022, o 21:54

Gość pisze:
> wyrzutnie Patriot i bardzo dobrze.

Bo tak ci każe mówić partia.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 08:32

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-blaszczak-proponuje-przekazanie-patriotow-dla-polski-ukraini,nId,6429687
houston mamy Błaszczaka było :(i nie będziemy mieć Nasa na koszarach to po roztoczupatriotow-dla-polski-ukraini,nId,6429687
mamy konkrętną topografię na siwej dolinie jednostka rakietowa to dobry początek in the space
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 08:47

Franz popieram, lokalizacja świetna, pisz petycję, podpiszę.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 09:09

Gość pisze:
> Franz popieram, lokalizacja świetna, pisz petycję, podpiszę.

A to do kogo?
Na górę

Postautor: szwejk » 24 lis 2022, o 09:21

Blaszak już wycofuje się bo przecież Kaczyński prowadzi kampanię antyniemiecką i jak by to wyglądało gdyby niemieckie wyrzutnie stały pod np Tomaszowem? Mam nadzieję że ta antyunijna polityka PIS zemści się i naród pogna pisiorów w wyborach.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 09:28

Jakim Tomaszowem? Forumowy debil zrobi wrzutke a wy to komentujecie.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zwrot-ws-patriotow-od-Niemiec-dla-Polski-Szef-MON-chce-je-przekazac-Ukrainie-8444955.html
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 09:52

>debil zrobi wrzutke
Jesteś kulturalnym człowiekiem, przynajmniej takiego Cię znałem, a wyrażasz się tak wulgarnie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 10:25

Gość pisze:
> >debil zrobi wrzutke
> Jesteś kulturalnym człowiekiem, przynajmniej takiego Cię znałem, a wyrażasz się tak
> wulgarnie.

Czyli już go nie znasz? 😂 A debil - to stan upośledzenia umysłowego i nic nie ma to wspólnego z kulturą. Swoją drogą, ciekawe jest rozpoznawanie ludzi po wpisach. 😁 Tyle już było z tego powodu na forum pomyłek, że trudno je ogarnąć. 🤣 Ubierajcie się ciepło i nie zapomnijcie o czapce.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 11:07

Gość pisze:
> >debil zrobi wrzutke
> Jesteś kulturalnym człowiekiem, przynajmniej takiego Cię znałem, a wyrażasz się tak
> wulgarnie.


Trudno o pomyłkę, bo 99% postów jest tu francowatego i to w każdym dziale. Zgadzam się z Twoją opinią, że jest wulgarnym osobnikiem na tym forum.
Wujek Tom
Na górę

Postautor: Mohort » 24 lis 2022, o 11:19

Juz nie jesteś Monia zoną Węgra albo Angeliką z Tomaszowa Mazowieckiego? Debilu?:)
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 11:23

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > >debil zrobi wrzutke
> > Jesteś kulturalnym człowiekiem, przynajmniej takiego Cię znałem, a wyrażasz się
> tak
> > wulgarnie.
>
>
> Trudno o pomyłkę, bo 99% postów jest tu francowatego i to w każdym dziale. Zgadzam
> się z Twoją opinią, że jest wulgarnym osobnikiem na tym forum.
> Wujek Tom

A kto to jest ten Francowaty, bo jak się czyta to forum, to "okazuje się" , że wpisów tego Francowatego i jakiegoś Forumowego jest pół na pół. To jest bez sensu, bo pisze tu więcej ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2022, o 11:34

Może nie to forum czytasz, bo tu franc przyjmuje różne postaci. Jak go rozpoznać?
ksenofob, włazi w rowa Putinowi i tu propaguje jego politykę, nienawidzi unii i NATO, nacjonalista ukierunkowany na narodowy-socjalizm.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”