Przejście dla pieszych.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 cze 2022, o 13:37

Kochani Piesi, taka mała prośba do Was. Jeżeli chcecie z kimś porozmawiać na chodniku, proszę nie róbcie tego zaraz przy samym przejściu. Uwierzcie, że kierowca jadący widząc dwie lub więcej osób przy przejściu dla pieszych, nie jest w stanie określić, czy Wy rozmawiacie tylko, czy chcecie przejść. Z góry serdecznie dziękuję.
Na górę

Postautor: dosc » 28 cze 2022, o 16:18

Gość pisze:
> Kochani Piesi, taka mała prośba do Was. Jeżeli chcecie z kimś porozmawiać
> na chodniku, proszę nie róbcie tego zaraz przy samym przejściu. Uwierzcie,
> że kierowca jadący widząc dwie lub więcej osób przy przejściu dla pieszych,
> nie jest w stanie określić, czy Wy rozmawiacie tylko, czy chcecie przejść.
> Z góry serdecznie dziękuję.

Brawo! Już sam chciałem kilka dni temu o tym napisać! Do tego przez takich gagadków łatwo wyrwać mandat !! Bo Psiarni nie będzie interesowac, że oni sobie gadali po prostu przy przejściu tylko wlepią mandat :/ . Zresztą nie raz widziałem jak policja przejeżdża obok ludzi co sobie urządzają pogawędkę przy przejściu i nie zwróci im uwagi, może dlatego, że to głównie emeryci. Ja osobiście od kilku tygodni jebie takich z góry na dół jak bure suki, baa jeden nawet z łapami wyskoczył, debil.
Więc tu nie ma kolego co prosić tylko trzeba zwracać uwagę takim osobnikom.

PS: A wszystkim pieszym przypominam, że to, że masz pierwszeństwo na pasach nie znaczy, że masz jakiekolwiek szanse w starciu autem. Masz wtedy pierwszeństwo ale NA CMENTARZ NOGAMI DO PRZODU !
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2022, o 18:54

> Brawo! Już sam chciałem kilka dni temu o tym napisać! Do tego przez takich gagadków
> łatwo wyrwać mandat !! Bo Psiarni nie będzie interesowac, że oni sobie gadali po
> prostu przy przejściu tylko wlepią mandat :/ . Zresztą nie raz widziałem jak policja
> przejeżdża obok ludzi co sobie urządzają pogawędkę przy przejściu i nie zwróci im
> uwagi, może dlatego, że to głównie emeryci. Ja osobiście od kilku tygodni jebie
> takich z góry na dół jak bure suki, baa jeden nawet z łapami wyskoczył, debil.
> Więc tu nie ma kolego co prosić tylko trzeba zwracać uwagę takim osobnikom.
>
> PS: A wszystkim pieszym przypominam, że to, że masz pierwszeństwo na pasach nie
> znaczy, że masz jakiekolwiek szanse w starciu autem. Masz wtedy pierwszeństwo ale NA
> CMENTARZ NOGAMI DO PRZODU !

A czy nie można używać bardziej kulturalnego języka? Pisze człowiek do ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2022, o 00:02

Gość pisze:
> > Brawo! Już sam chciałem kilka dni temu o tym napisać! Do tego przez takich
> gagadków
> > łatwo wyrwać mandat !! Bo Psiarni nie będzie interesowac, że oni sobie gadali po
> > prostu przy przejściu tylko wlepią mandat :/ . Zresztą nie raz widziałem jak
> policja
> > przejeżdża obok ludzi co sobie urządzają pogawędkę przy przejściu i nie zwróci
> im
> > uwagi, może dlatego, że to głównie emeryci. Ja osobiście od kilku tygodni jebie
> > takich z góry na dół jak bure suki, baa jeden nawet z łapami wyskoczył, debil.
> > Więc tu nie ma kolego co prosić tylko trzeba zwracać uwagę takim osobnikom.
> >
> > PS: A wszystkim pieszym przypominam, że to, że masz pierwszeństwo na pasach nie
> > znaczy, że masz jakiekolwiek szanse w starciu autem. Masz wtedy pierwszeństwo
> ale NA
> > CMENTARZ NOGAMI DO PRZODU !
>
> A czy nie można używać bardziej kulturalnego języka? Pisze człowiek do ludzi.


ludzmi to są z wyglądu a z zachowania bydełko, wątpie czy takie coś czyta forum( z wyjatkiem czuba jeremiaha, który dużuruje)
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2022, o 13:56

Kochani kierowcy obiecuję że będę uważała.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2022, o 22:47

Monia żona Węgra pisze:

> Kochani kierowcy obiecuję że będę uważała.

😁
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 07:20

Gość pisze:
> Kochani kierowcy obiecuję że będę uważała.

Dziękuję i tu nie chodzi o jakąś złośliwość, między kierowcami a pieszymi, tylko takie niezatrzymanie się kosztuje kierowcę 1500 zł. I z tego powodu jest ta gorąca prośba
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 07:28

Zasadna uwaga, mi wjechał na pasy rowerem i w ostatniej chwili wyhamowałem na styk. Dlatego kupuję kamerę, bo trzeba sie bronić przed takimi bez wyobraźni dawcami narządów.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 07:34

I najlepsze te paniusie z telefonami przy uchu.
Kobiety i to nie te najmłodsze, ostatnio zwróciłem uwagę 50 letniej paniusi że nie wolno korzystać z niego na przejściu. Jakiesz było jej oburzenie.😃
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 07:48

To są fakty, te przepisy spowodowały, że wchodzą bezmózgowcy na pasy nie zwracając uwagi co się dzieje na jezdni. Zasada ograniczonego zaufania dotyczy nie tylko kierowców, ale i pieszych i to w szczególności ich, bo co z tego, że ma pierwszeństwo, a może być kaleką na całe swoje zycie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 11:33

Gość pisze:
> Monia żona Węgra pisze:
>
> > Kochani kierowcy obiecuję że będę uważała.
>
> 😁

Ciekawe ile lat ma teraz Monia. XD
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 11:56

>Ciekawe ile lat ma teraz Monia. XD
TY powinieneś wiedzieć najlepiej, przecież byłeś jej sutenerem.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 12:29

Gość pisze:
> >Ciekawe ile lat ma teraz Monia. XD
> TY powinieneś wiedzieć najlepiej, przecież byłeś jej sutenerem.

Odezwał się alfons forumowy. 😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 12:37

Gość pisze:
> To są fakty, te przepisy spowodowały, że wchodzą bezmózgowcy na pasy nie
> zwracając uwagi co się dzieje na jezdni. Zasada ograniczonego zaufania
> dotyczy nie tylko kierowców, ale i pieszych i to w szczególności ich, bo co
> z tego, że ma pierwszeństwo, a może być kaleką na całe swoje zycie.

Tu nie chodzi o wchodzenie na przejście, to powinien uwzględnić kierowca zbliżający się do przejścia, ale o rozmowy na przejściu przy krawędzi jezdni.
I nie wyzywaj ludzi, proszę.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2022, o 12:48

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > To są fakty, te przepisy spowodowały, że wchodzą bezmózgowcy na pasy nie
> > zwracając uwagi co się dzieje na jezdni. Zasada ograniczonego zaufania
> > dotyczy nie tylko kierowców, ale i pieszych i to w szczególności ich, bo co
> > z tego, że ma pierwszeństwo, a może być kaleką na całe swoje zycie.
>
> Tu nie chodzi o wchodzenie na przejście, to powinien uwzględnić kierowca zbliżający
> się do przejścia, ale o rozmowy na przejściu przy krawędzi jezdni.
> I nie wyzywaj ludzi, proszę.

Francuś, nie narzekaj, bo ci żyłka pęknie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”