Mocno wam skoczyły raty kredytu?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 cze 2022, o 17:58

Jeszcze ze dwie podwyżki i trzeba będzie mieszkanie sprzedać chyba
Na górę

Postautor: Leokadia » 5 cze 2022, o 09:35

Gość pisze:
> Jeszcze ze dwie podwyżki i trzeba będzie mieszkanie sprzedać chyba
Wzięłam 200000 na 25 lat dopiero 50 wypłacone.takze że 120zl na 340.Za całość czyli 200tys 540000.a gdzie do kolejnych podwyżek stóp?
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2022, o 07:08

To jest kradzież i oszustwo w biały dzień, podpisując umowę powinna zostać na takich zasadach jak została podpisana co nas obchodzi inflacja. Rząd ma ludzi i to wszystko w dupie nic z tym nie robiąc, robota co chceta jest a my za to płacimy i się dusimy. Sytuacja jest bardzo zła i nie zapowiada się na lepiej, najgorsze sa większe raty kredytu i paliwo. Ludzie czas wychodzić na ulicę bo czeka nas miska ryżu i koń z wozem zamiast samochodu.
Na górę

Postautor: Krzys » 7 cze 2022, o 13:36

Gość pisze:
> To jest kradzież i oszustwo w biały dzień, podpisując umowę powinna zostać
> na takich zasadach jak została podpisana co nas obchodzi inflacja. Rząd ma
> ludzi i to wszystko w dupie nic z tym nie robiąc, robota co chceta jest a
> my za to płacimy i się dusimy. Sytuacja jest bardzo zła i nie zapowiada się
> na lepiej, najgorsze sa większe raty kredytu i paliwo. Ludzie czas
> wychodzić na ulicę bo czeka nas miska ryżu i koń z wozem zamiast samochodu.
Jak podpisałeś umowę to chyba trzeba było czytać cienkim druczkiem zmienna stopa czy stała .
I jakie są warunki umowy.
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2022, o 17:52

Przepisy, ustawy nie są robione pod zwykłego Kowalskiego tylko przez złodziei, żeby im było dobrze Drobnym kruczkiem, maczkiem pisane zwał jak zwał i tak jest to oszustwem wpisanym specjalnie w umowę bo tego nie powinno być, samo się nie wpisalo. Co z tego przeczytasz czy nie, jak musisz wziąć kredyt to i tak go weźmiesz czy będzie pisać czy nie o podwyzce wraz ze zwiększająca się stopą procentową, na to nie ma rady jak kasa potrzebna np. na remont. Ludzie się na wszystko zgodzą nawet jak im będzie źle, Polski naród był, jest i będzie kopany w dupę przez rząd, bo wojna która trwa jest tylko wymówka do podwyżek które są robione bo tak się podoba. Skoro Orlen jest państwowy to dlaczego paliwo jest tam drogie, najdroższe no bo przecież muszą się nachapac na obywatelach zwykłych ich utrzymujących. Bida idzie szybkim krokiem.
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2022, o 09:51

Banki wcale nie chcą tak chętnie udzielać w równych ratach. Oferowali przez 5 lat za dodatkowe 200 zł .
Na górę

Postautor: Renis » 26 cze 2022, o 12:08

Ale pincet plus jest i tym podobne, panie mnie żaden rząd tyle nie dał co pis, ja się modlę za pis (cytat oryginalny)
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2022, o 05:08

Renis pisze:
> Ale pincet plus jest i tym podobne, panie mnie żaden rząd tyle nie dał co
> pis, ja się modlę za pis (cytat oryginalny)

Całą prawda. W takich ludzi celuje PIS. Mają taki target. Młodzi ludzie chcący dopiero mieć dzieci którzy wzięli kredyt mieszkaniowy żeby mieć te dzieci gdzie wychować to żaden target. Często na wybory w ogóle nie chodzą. Z 500+ nie korzystają więc w dowód wdzięczności nie zagłosują.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2022, o 15:54

Gość pisze:
> Banki wcale nie chcą tak chętnie udzielać w równych ratach. Oferowali przez
> 5 lat za dodatkowe 200 zł .

No i trzeba było brać, zamiast teraz płakać, że raty Wam skoczyły. Szkoda Wam było dodatkowych 2% na droższy kredyt, więc zagraliście w grę z bankiem, i wiecie co - przegraliście. Innymi słowy chcieliście wydymać Freda, ale to Fred wydymał Was. :)
Nie piszcie też, że nic nie wiedzieliście, że było drobnym druczkiem, bo nie było - ja miałem na CZERWONO wyraźnie napisane, że stopy mogą się zmienić, i jak będzie wyglądała rata aż chyba do 30%.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2022, o 16:13

prócz tego, banki mają pieniądze ludzi którzy oszczędzają a nie tych kredyciarzy którzy goli chca mieć od razu wszystko. Oszczędzający też mają jakieś niewielki % zysku które nie pokrywają inflacji na który musi zarobić na kredyciarzu bank i wypłacić pracownikom swym pensje. Jak się nie zna ekonomii to się siedzi na dupie , ciężko pracuje i gdy się odłoży kupkę wtedy kupuje. A jak wam sasin obiecał eldorado z ratami to głosujcie na niego, na pewno wam zapewni a teraz to macie chwilowe kłopoty
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2022, o 15:39

Pozwalajcie dalej na to wszystko a będziecie pracować tylko na kredyty i opłaty które rosną i nie ma końca i nie wiadomo kiedy te podwyżki się skończą. Opłaty ważniejsze niż jedzenie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2022, o 07:20

Raty kredytow jeszcze skoczą to nie koniec, szykujcie się też na prąd ma być 300 % do góry, czy jesteście w stanie wyżyć i przeżyć w tych czasach z tymi podwyżkami ?? Rząd ma nas w dupie nie przejmuje się czy starczy na chleb, nie kontroluje podwyżek nic z tym nie robi, jest robta co chceta w naszym kraju a ludzie siedza cicho i się przyglądają jak cielęta. Pracując za najniższa krajowa nie wystarczy na przeżycie nie w tych czasach, ale cóż skoro naród to toleruje to zapewne jest dobrze.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2022, o 05:04

Weźcie kredyt i ocieplajcie domy
Na górę

Postautor: okopre » 14 lip 2022, o 09:51

STYROPIAN + :D
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2022, o 16:41

Duda wakacje kredytowe dzisiaj podpisał, więc Wy wszyscy średnio zorientowani, którzy nie doczytują umów - skupcie się tym razem i terminów nie przegapcie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”