Ile przyszło wam za gaz w prezencie od Sasina ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Pegaz » 16 sty 2022, o 21:30

mi w domu o 900zł w lokalu usługowym z 2900zł wzrosło do 7800zł

a ile wam ?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2022, o 21:34

Mi niewiele i wiele zarazem bo o 330zł. Wyłączyłem piec i palę węglem z zeszłego roku.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2022, o 21:40

Pegaz pisze:
> mi w domu o 900zł w lokalu usługowym z 2900zł wzrosło do 7800zł
>
> a ile wam ?

A to przedałeś Sasinowi jakiś gaz w zamian za prezent czy Sasin jest u ciebie forumowy palaczem w kotłowni?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2022, o 21:55

Gość pisze:
> Pegaz pisze:
> > mi w domu o 900zł w lokalu usługowym z 2900zł wzrosło do 7800zł
> >
> > a ile wam ?
>
> A to przedałeś Sasinowi jakiś gaz w zamian za prezent czy Sasin jest u ciebie
> forumowy palaczem w kotłowni?
Pewnie robi za palacza, trafil do dobrobytu u inteligencji!
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2022, o 08:20

Gość pisze:
> Pegaz pisze:
> > mi w domu o 900zł w lokalu usługowym z 2900zł wzrosło do 7800zł
> >
> > a ile wam ?
>
> A to przedałeś Sasinowi jakiś gaz w zamian za prezent czy Sasin jest u ciebie
> forumowy palaczem w kotłowni?

A ten "forumowy" to który ma już u ciebie numer tępa, zakuta, totalnie ogłupiona i do cna zmanipulowana, odmóżdżona i zakuta pało, rozkochana w partii sądownie certyfikowanych notorycznych łgarzy Morawieckich, komuchów Piotrowiczów, szulerów od respiratorów i maseczek Szumowskich, świrów Macierewiczów najobrzydliwszych naciągaczy Mejzów i innych kaczych oferm i flejtuchów, nawet przed kamerą i publicznością stawających z rozpiętym rozporkiem ?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2022, o 14:37

Gość pisze:

> Forumowy sam ze sobą rozmawia. Raz jest forumowym, a raz francowatym. Głowa mała.

Pudło Franc. To była odpowiedź na TWÓJ wpis. Dziecko z przedszkola by to zauważyło.
Ale ty, wzorem twojego guru, obracasz jak zwykle kota ogonem tępa, totalnie ogłupiona i do cna zmanipulowana, odmóżdżona i zakuta pało, rozkochana w partii sądownie certyfikowanych notorycznych łgarzy Morawieckich, komuchów Piotrowiczów, szulerów od respiratorów i maseczek Szumowskich, świrów Macierewiczów najobrzydliwszych naciągaczy Mejzów i innych kaczych oferm i flejtuchów, nawet przed kamerą i publicznością stawających z rozpiętym rozporkiem
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2022, o 18:27

Gość pisze:
> Mi niewiele i wiele zarazem bo o 330zł. Wyłączyłem piec i palę węglem z
> zeszłego roku.

Wiec jak to sie bedzie miało do likwidacji kopciuchow, ktore maja byc zastapione ogrzewaniem gazowym dla wszystkich juz w 2024roku,kto da rade placic miesiecznie tysiecy zlotych w regionie placowym najnizszej krajowej ?.Juz teraz jak słychac ci co pozakladali gaz wygaszaja i pala drewnem, weglem ,kostka ,itd. Uwazam, ze nikt nie da rady na zwyklych poborach(nie mowiac o seniorach na emeryturze) bo jeszcze bedzie do nich dokładal z innego dochodu--jesli go ma !! aby ogrzewac gazem ,a gdzie inne oplaty nie mowiac o codziennym zyciu? Bardzo duzo domow jest nieocieplonych bo sa to domy z dawnych lat a rozmawiajac z fachowcami przy dawnych domach nawet ocieplenie go da tylko oszczednosc ciepla 20-30% .Z tego co sie czyta, Społdzielnie Mieszkaniowe w Polsce tez maja dawac potezne podwyzki ,tak wiec kazdy ledwo bedzie ,,dyszal"z nowym ładem
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2022, o 18:56

Pegaz pisze:
> mi w domu o 900zł w lokalu usługowym z 2900zł wzrosło do 7800zł
>
> a ile wam ?
czy wieś tez bedzie objęta aby za 2 lata opalac gazem? bo ponoc to dotyczy całej lubelszczyzny
Na górę

Postautor: Fleto » 17 sty 2022, o 21:09

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Mi niewiele i wiele zarazem bo o 330zł. Wyłączyłem piec i palę węglem z
> > zeszłego roku.
>
> Wiec jak to sie bedzie miało do likwidacji kopciuchow, ktore maja byc zastapione
> ogrzewaniem gazowym dla wszystkich juz w 2024roku,kto da rade placic miesiecznie
> tysiecy zlotych w regionie placowym najnizszej krajowej ?.Juz teraz jak słychac ci co
> pozakladali gaz wygaszaja i pala drewnem, weglem ,kostka ,itd. Uwazam, ze nikt nie da
> rady na zwyklych poborach(nie mowiac o seniorach na emeryturze) bo jeszcze bedzie do
> nich dokładal z innego dochodu--jesli go ma !! aby ogrzewac gazem ,a gdzie inne
> oplaty nie mowiac o codziennym zyciu? Bardzo duzo domow jest nieocieplonych bo sa to
> domy z dawnych lat a rozmawiajac z fachowcami przy dawnych domach nawet ocieplenie
> go da tylko oszczednosc ciepla 20-30% .Z tego co sie czyta, Społdzielnie Mieszkaniowe
> w Polsce tez maja dawac potezne podwyzki ,tak wiec kazdy ledwo bedzie
> ,,dyszal"z nowym ładem


Myśmy wyłączyli piec gazowy. Palę czym mam, jak przyjda z kontrolą to im pokażę rachunek i dwójke małych dzieci - niech pisowcy wypialają ze swoim gazem
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2022, o 21:13

Fleto pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Mi niewiele i wiele zarazem bo o 330zł. Wyłączyłem piec i palę węglem z
> > > zeszłego roku.
> >
> > Wiec jak to sie bedzie miało do likwidacji kopciuchow, ktore maja byc zastapione
> > ogrzewaniem gazowym dla wszystkich juz w 2024roku,kto da rade placic miesiecznie
> > tysiecy zlotych w regionie placowym najnizszej krajowej ?.Juz teraz jak słychac
> ci co
> > pozakladali gaz wygaszaja i pala drewnem, weglem ,kostka ,itd. Uwazam, ze nikt
> nie da
> > rady na zwyklych poborach(nie mowiac o seniorach na emeryturze) bo jeszcze
> bedzie do
> > nich dokładal z innego dochodu--jesli go ma !! aby ogrzewac gazem ,a gdzie inne
> > oplaty nie mowiac o codziennym zyciu? Bardzo duzo domow jest nieocieplonych bo
> sa to
> > domy z dawnych lat a rozmawiajac z fachowcami przy dawnych domach nawet
> ocieplenie
> > go da tylko oszczednosc ciepla 20-30% .Z tego co sie czyta, Społdzielnie
> Mieszkaniowe
> > w Polsce tez maja dawac potezne podwyzki ,tak wiec kazdy ledwo bedzie
> > ,,dyszal"z nowym ładem
>
>
> Myśmy wyłączyli piec gazowy. Palę czym mam, jak przyjda z kontrolą to im pokażę
> rachunek i dwójke małych dzieci - niech pisowcy wypialają ze swoim gazem


U nas kopcą jak cholera wszyscy na ulicy - czyli powrót do starych nawyków.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2022, o 21:31

Gość pisze:
> Fleto pisze:
> > Gość pisze:
> > > Gość pisze:
> > > > Mi niewiele i wiele zarazem bo o 330zł. Wyłączyłem piec i palę węglem
> z
> > > > zeszłego roku.
> > >
> > > Wiec jak to sie bedzie miało do likwidacji kopciuchow, ktore maja byc
> zastapione
> > > ogrzewaniem gazowym dla wszystkich juz w 2024roku,kto da rade placic
> miesiecznie
> > > tysiecy zlotych w regionie placowym najnizszej krajowej ?.Juz teraz jak
> słychac
> > ci co
> > > pozakladali gaz wygaszaja i pala drewnem, weglem ,kostka ,itd. Uwazam, ze
> nikt
> > nie da
> > > rady na zwyklych poborach(nie mowiac o seniorach na emeryturze) bo jeszcze
> > bedzie do
> > > nich dokładal z innego dochodu--jesli go ma !! aby ogrzewac gazem ,a gdzie
> inne
> > > oplaty nie mowiac o codziennym zyciu? Bardzo duzo domow jest nieocieplonych
> bo
> > sa to
> > > domy z dawnych lat a rozmawiajac z fachowcami przy dawnych domach nawet
> > ocieplenie
> > > go da tylko oszczednosc ciepla 20-30% .Z tego co sie czyta, Społdzielnie
> > Mieszkaniowe
> > > w Polsce tez maja dawac potezne podwyzki ,tak wiec kazdy ledwo bedzie
> > > ,,dyszal"z nowym ładem
> >
> >
> > Myśmy wyłączyli piec gazowy. Palę czym mam, jak przyjda z kontrolą to im pokażę
> > rachunek i dwójke małych dzieci - niech pisowcy wypialają ze swoim gazem
>
>
> U nas kopcą jak cholera wszyscy na ulicy - czyli powrót do starych nawyków.

Ludzie beda wybierac:czy wykarmic rodzine czy palic jako luksus gazem
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2022, o 21:55

najedz się grochu i będziesz miał gaz :)
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2022, o 22:05

Mi "nic". Przyszedł rachunek taki jak zwykle. W normie. Zwykły dom, tylko kuchenka i ogrzewanie wody.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2022, o 14:36

Skąd my to znamy,mówię do tych troche starszych. W myśł piosenki z tamtego czasu,"Róbcie tak dalej,mocno główkujcie,stwórzcie komisje przy każdym wójcie".
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2022, o 18:56

Teraz segregacja śmieci , to te wypalane w dzień i te wypalane w nocy. Taką ekologię zawdzięczamy PISOWI
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”