TL Strefa Wolna od LGBT - jak PiS i radni z PiS zrobili z nas homofobów w oczach świata

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 cze 2023, o 04:28

To interia.pl pisze o jakiejś kozie i Jeremiaszu?😂Ty forumowy już całkiem zgłupiałeś? 😂
on jest prdlnięty od dziecka. dlatego ma rentę socjalną
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2023, o 09:06

Wartości odchodzą na bok jak pojawia się ...

Kasa ;)
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2023, o 10:29

Jaka to kasa z renty socjalnej. ;)
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2023, o 11:15

Jaka to kasa z renty socjalnej. ;)
Króliczku ciężko ci wyżyć z renty socjalnej. Rozumiem. Ale zamiast tu pisdziakać mogę cię zatrudnić na konserwatora powierzchni poziomych.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2023, o 12:24

Króliczku ciężko ci wyżyć z renty socjalnej. Rozumiem. Ale zamiast tu pisdziakać mogę cię zatrudnić na konserwatora powierzchni poziomych.
Ale twoja emerytura niczego sobie? :)
Na górę

Postautor: BigB » 22 cze 2023, o 12:43

Możesz 🤪
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2023, o 13:15

i ty też możesz mnie...
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2023, o 16:49

Mojżesz
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2023, o 06:15

A gdzie ty zboku masz strefę wolną od LGBT? Zabraniają tobie czytać w bibliotece boś homoś?
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2023, o 09:01

Proces księdza. W sądzie trząsł się ze strachu

Przed Sądem Okręgowym w Toruniu rozpoczął się proces księdza Jacka W., który przez cztery lata wykorzystywał seksualnie chłopca oraz znęcał się nad nim psychicznie i fizycznie. Gdy usiadł na ławie oskarżonych trząsł się jak galareta. Do sądu przyszedł w kominiarce na twarzy.

https://www.o2.pl/informacje/proces-ksiedza-w-sadzie-trzasl-sie-ze-strachu-6912699861539552a
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2023, o 21:25

A gdzie ty zboku masz strefę wolną od LGBT? Zabraniają tobie czytać w bibliotece boś homoś?
Jak bys czytal ze zrozumieniem, to wiedzialbys, ze byla takowa w powiecie, ale ze wzgledu na wartosci materialne stanowisko rady powiatu zmieniono.
Na górę

Postautor: s500 » 25 cze 2023, o 22:06

Jak będzie, jeden z drugim LBG- towiec (czy jak im tam) chciał się kiedyś wyspowiadać bo:
-mu umrze..... np. matka, bo mu umrze np. dziecko, albo żona, albo urodzi mu się syn czy córka..., wiem rozmawiamy czysto hipotetycznie, i zechce ochrzcić, to mam nadzieję że w konfesjonale nie trafi na księdza który jest grzesznikiem, mniejszym/gorszym, nie mówię o zwyrodnialcach, i zamiast księdza będzie tam siedział prawdziwy anioł! (mam nadzieję, że chociaż parę osób wie o czym piszę) który zupełnie go nie zrozumie! I gdy go zapyta: jak on mógł tak postępować!!!?????? to zamiast usłyszeć : puk, puk, puk, to mu łeb ukręci przy samej dupie!
Także kto może niech się cieszy, że siedzi tam ksiądz, który na mocy sakramentów ma ten przywilej, że zrobi (puk, puk) z resztą taki sam grzesznik jak ja, czy ty! a nie anioł który od razu urywa łeb!
A... i dla wszystkich co tam będziecie mi coś tam odpisywać, otóż już teraz wam mówię, nie ma takiej siły!, nie ma takiej partii!, nie ma takiej osoby, czy prawa! i żadnej siły, która by mnie odłączyło, od nieskończonej miłości JEZUSA CHRYSTYUSA!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2023, o 22:48

Jak bys czytal ze zrozumieniem, to wiedzialbys, ze byla takowa w powiecie, ale ze wzgledu na wartosci materialne stanowisko rady powiatu zmieniono.
Bredzisz. Nie było w całej Polsce żadnej takiej uchwały, która tworzyłaby jakiekolwiek strefy wolne od jakichkolwiek zboczeńców. A jeśli tak to przytocz treść takiej uchwały.
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2023, o 09:04

https://pl.wikipedia.org/wiki/Strefa_wolna_od_ideologii_LGBT
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2023, o 16:55

https://pl.wikipedia.org/wiki/Strefa_wolna_od_ideologii_LGBT
Ty forumowy nie informuj co lewaki piszą na Wikipedii, tylko przytocz treść uchwały, która mówi o stworzeniu takiej strefy. Podpowiem ci - takiej uchwały nie ma. 😁
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”