TL Strefa Wolna od LGBT - jak PiS i radni z PiS zrobili z nas homofobów w oczach świata

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 cze 2023, o 19:33

⁷Skoro nie bylo takich miejsc, to z jakiej okazji Czarnek wreczyl nagrody?

Wojewoda Przemysław Czarnek odznaczył samorządy medalami wojewody lubelskiego za ochronę instytucji rodziny przed zagrożeniami ze strony destrukcyjnych ideologii, poprzez włączenie się w akcję „Samorząd wolny od ideologii LGBT”.
Wśród odznaczonych samorządów znalazły się: Sejmik Województwa Lubelskiego, Powiat Świdnicki, Powiat Rycki, Miasto Świdnik, Miasto Ostrów Lubelski, Miasto Urzędów, Gmina Mełgiew, Gmina Zakrzówek i Gmina Wilkołaz.

Fajnie, że bronisz wartości, ktòre przyświecały naszym samorządowcom. Mamony.
Na górę

Postautor: jeden z » 2 lip 2023, o 19:29

Dzień dobry, uuuuu, a to się narobiło! Przepraszam za odgrzewanie tematu. Mimo, że nie czytam na bieżąco wiadomości samorządowych z dużym zdziwieniem przyjmuję treść uchwały SP. Nic mi nie wiadomo żeby Polska była państwem religijnym, w którym nie mówi się obowiązującej wszystkich, Konstytucji a najważniejsze wartości są chrześcijańskie. Na pewno to właściwa kolejność?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2023, o 20:08

Polska jest "państwem religijnym", tzn. każdy ma wolność wyznania i uczestniczenia w praktykach religijnych, również publicznie. Chrześcijaństwo jest źródłem Polskości i nie zmienisz tego forumowy podszywając się ciągle pod rzekomo przypadkowe osoby, zboku :).
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2023, o 21:53

Polska jest "państwem religijnym", tzn. każdy ma wolność wyznania i uczestniczenia w praktykach religijnych, również publicznie. Chrześcijaństwo jest źródłem Polskości i nie zmienisz tego forumowy podszywając się ciągle pod rzekomo przypadkowe osoby, zboku :).
jesteś przygłupem pisowskim forumowy czubie. Chrześcijaństwo jest od 966r, a wcześniej ,,twój'' przodek miał wierzenia lokalne i to są korzenie Polaka, bękarta watykanskiego jak ty, są niemieckie, bo głównie stamtąd przyszła religia obecna. Nienawidzisz Żyda który jest twoim bogiem i Niemca który dał ci religie. Tak mozę robić tylko czub i przygłup
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2023, o 23:28

jesteś przygłupem pisowskim forumowy czubie. Chrześcijaństwo jest od 966r, a wcześniej ,,twój'' przodek miał wierzenia lokalne i to są korzenie Polaka, bękarta watykanskiego jak ty, są niemieckie, bo głównie stamtąd przyszła religia obecna. Nienawidzisz Żyda który jest twoim bogiem i Niemca który dał ci religie. Tak mozę robić tylko czub i przygłup
Jezus nie był Żydem. Człowiek i wspólnota rozwija się, więc i światopogląd się zmienia. Ty, forumowy, pozostałeś jednak na etapie małpoluda i załatwiania się do wiadra, którego zawartość wylewasz od czasu do czasu na siebie. Stąd tak śmierdzisz pajacu. :)
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2023, o 16:21

Forumowy pisał przecież, że pochodzi od małpy. I nie odmawiam mu racji.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2023, o 17:30

w/g czuba jeremiaha, jezus był pisowcem i prawdziwym polakiem
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2023, o 18:11

w/g czuba jeremiaha, jezus był pisowcem i prawdziwym polakiem
Eh, radyjko! Ale ty masz zryty beret. :)
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2023, o 05:33

w/g czuba jeremiaha, jezus był pisowcem i prawdziwym polakiem
no coś ty. Jezus był Ukraincem

https://kresy.pl/wydarzenia/jezus-byl-ukraincem-a-ukraincy-wymyslili-kolo-stworzyli-pierwsza-cywilizacje-video/
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2023, o 19:20

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/burza-po-s%C5%82owach-cezarego-pazury-o-lgbt-aktor-wprawi%C5%82-wielu-w-os%C5%82upienie/ar-AA1dVme2?ocid=msedgntp&cvid=6b4dce4f68b34c45dbf43072d3887fee&ei=23
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2023, o 17:05

Po czym poznać francowatego? Jak wyskoczy w poscie z forumowym.
Zaraz francuś błyśnie intelektem i stwierdzi że jest odwrotnie.
Pietia. Przestań robic chlew z forum. I tak każdy wie, że to ty miejski głupku
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2023, o 23:28

Takie strefy nigdy nie istniały i nikt ich nie tworzył. Są wymysłem ludzi ze zboczonym popędem, żeby "usprawiedliwić" samych siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2023, o 21:02

"Chodziłem do spowiedzi i mówiłem: Jestem niewierzącym księdzem"

Lubiłeś być księdzem?

Bardzo. Uwielbiałem to. I myślę, że byłem w tym naprawdę dobry. Miałem dobre doświadczenia, świetnych proboszczów. Nikt mnie nigdy w Kościele nie skrzywdził. Decyzja o odejściu z kapłaństwa była bardzo trudna.

..............................

Jak się dzisiaj czujesz ze swoimi chrześcijańskimi tatuażami?

Bardzo mi odpowiadają. Krzyż to symbol miłości, poświęcenia. Michał Archanioł strącający diabła to symbol zwycięstwa dobra nad złem. Pokonywania własnych demonów. Dalej uważam idee chrześcijańskie za piękne, ale nie jestem w stanie już wierzyć. Przez ostatnie miesiące kapłaństwa zmagałem się z ogromną liczbą pytań i wątpliwości. Od kiedy pogodziłem się z brakiem wiary, świat wokół mnie stał się logiczny i zrozumiały. Czuję, jakby spełniły się w moim życiu słowa Biblii: "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32).

Czujesz się wyzwolony?

Tak. Czuję się wolny. I czuję w sobie ogromny pokój. Pokój, jakiego brakowało mi od bardzo dawna.

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,30034669,chodzilem-do-spowiedzi-i-mowilem-jestem-niewierzacym.html#s=BoxWeekSl-3-1
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2023, o 23:35

Forumowy pisał przecież, że pochodzi od małpy. I nie odmawiam mu racji.
Baaa, jest nawet do małpy bardzo podobny - fizycznie i umysłowo.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2023, o 07:59

Forumowy pisał przecież, że pochodzi od małpy. I nie odmawiam mu racji.
Baaa, jest nawet do małpy bardzo podobny - fizycznie i umysłowo
Najbardziej do orangutana.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”