Znowu problemy z matematyczką w eko :/

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 wrz 2021, o 18:47

Może chce się przebranżowić na zamiatacza
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2021, o 19:05

Widac ze nie tylko z matematyka masz problem, rowniez z jezykiem polskiem.OBUWIE!!!!
Na górę

Postautor: ten » 2 wrz 2021, o 19:06

Żałosny wpis żałosnej osoby, w żałosnym "polskim", pomimo, że komputer sprawdza pisownię :(
Nauczyciel zwrócił uwagę, miał słuszną rację, ale właściwie po co.
Uwagę można skutecznie zwrócić niestety tylko osobie która zrozumie treść przekazu a to niestety nie jest
takie oczywiste - jak na załączonym obrazku :(
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2021, o 19:13

Temat do likwidacji dla dobra autora i kolegów.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2021, o 20:19

Gość pisze:
> Borejczukowa ma znowu problemy z uczniami w butach którzy nie zmieniaja
> obówia.
> Problem polega na tym że nie jest szatniarką a klasyfikuje uczniów przy
> tablicy z tekstem "twoi rodzice tak mało zarabiają że nie stać ich na
> obówie dla ciebie ? "
> I tak przy całej klasie
> Odpowiedź syna z której jestem dumna: zarabiają dwa razy więcej nisz ty


Z czego być tu dumnym? Że gówniak do osoby starszej nie odnosi się z szacunkiem? Mnie wychowano tak że chociaż bym nie lubił danego nauczyciela i był przez niego nękany ciągłym czepianiem się to zawsze odnosiłem się z szacunkiem do tej osoby nawet jeżeli w myślach zwyzywałem takiego nauczyciela od najgorszych. Jeżeli są Pani obce zasady obowiązujące w szkołach może lepiej niech łepek i Pani po domu chodzi w budach, pokazując że nie szanuje Pani wysiłku włożonego w sprzątanie. Sami uczycie dzieci chamstwa i ignorancji później się dziwicie że nauczyciel się przywala bo chce by uczeń szanował czyjąś pracę. Skoro już taka jest Pani ,,bogata,, to przepisać syna do prywatnej szkoły, niech chodzi jak chce a gdy ktoś mu uwagę zwróci odpowie Pani że ,,płacę więc wymagam,, a w szkole Państwowej niech syneczek słucha wytycznych pracowników placówki i nie podskakuje. Mamusia i synalek rozumem nie grzeszą
Na górę

Postautor: Gistlik » 2 wrz 2021, o 21:31

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Borejczukowa ma znowu problemy z uczniami w butach którzy nie zmieniaja
> > obówia.
> > Problem polega na tym że nie jest szatniarką a klasyfikuje uczniów przy
> > tablicy z tekstem "twoi rodzice tak mało zarabiają że nie stać ich na
> > obówie dla ciebie ? "
> > I tak przy całej klasie
> > Odpowiedź syna z której jestem dumna: zarabiają dwa razy więcej nisz ty
>
>
> Z czego być tu dumnym? Że gówniak do osoby starszej nie odnosi się z szacunkiem? Mnie
> wychowano tak że chociaż bym nie lubił danego nauczyciela i był przez niego nękany
> ciągłym czepianiem się to zawsze odnosiłem się z szacunkiem do tej osoby nawet jeżeli
> w myślach zwyzywałem takiego nauczyciela od najgorszych. Jeżeli są Pani obce zasady
> obowiązujące w szkołach może lepiej niech łepek i Pani po domu chodzi w budach,
> pokazując że nie szanuje Pani wysiłku włożonego w sprzątanie. Sami uczycie dzieci
> chamstwa i ignorancji później się dziwicie że nauczyciel się przywala bo chce by
> uczeń szanował czyjąś pracę. Skoro już taka jest Pani ,,bogata,, to przepisać syna do
> prywatnej szkoły, niech chodzi jak chce a gdy ktoś mu uwagę zwróci odpowie Pani że
> ,,płacę więc wymagam,, a w szkole Państwowej niech syneczek słucha wytycznych
> pracowników placówki i nie podskakuje. Mamusia i synalek rozumem nie grzeszą


Dlaczego nie ma zmiennego obuwia?
Co to za komentarze?
Obuwie zmienne powinien każdy mieć.
A Mamusia powinna zwrócić uwagę.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2021, o 22:20

Gość pisze:
> Widac ze nie tylko z matematyka masz problem, rowniez z jezykiem
> polskiem.OBUWIE!!!!

Nie tylko "obuwie". Zamiast "niż" - "nisz". Dziecko jest mądre jak "dumna", a może raczej "durna" mamusia,
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2021, o 22:26

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Widac ze nie tylko z matematyka masz problem, rowniez z jezykiem
> > polskiem.OBUWIE!!!!
>
> Nie tylko "obuwie". Zamiast "niż" - "nisz". Dziecko
> jest mądre jak "dumna", a może raczej "durna" mamusia,

Widać po pisowni zapewne ucznia, jaki jest poziom nauczania w szkołach. Bardziej zwraca się uwagę na obuwie, niż na edukację dzieci i młodzieży.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2021, o 22:32

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Widac ze nie tylko z matematyka masz problem, rowniez z jezykiem
> > > polskiem.OBUWIE!!!!
> >
> > Nie tylko "obuwie". Zamiast "niż" - "nisz".
> Dziecko
> > jest mądre jak "dumna", a może raczej "durna" mamusia,
>
> Widać po pisowni zapewne ucznia, jaki jest poziom nauczania w szkołach. Bardziej
> zwraca się uwagę na obuwie, niż na edukację dzieci i młodzieży.

Wstyd, szanowne grono pedagogiczne, wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 09:28

Gość pisze:
> Borejczukowa ma znowu problemy z uczniami w butach którzy nie zmieniaja
> obówia.
> Problem polega na tym że nie jest szatniarką a klasyfikuje uczniów przy
> tablicy z tekstem "twoi rodzice tak mało zarabiają że nie stać ich na
> obówie dla ciebie ? "
> I tak przy całej klasie
> Odpowiedź syna z której jestem dumna: zarabiają dwa razy więcej nisz ty


Czego było się spodziewać? Przecież z nasiona jednego buraka zawsze wyrośnie drugi burak. Syneczek nie chwalił się innym swoimi osiągnięciami? Chętnie skomentowali byśmy i inne zachowania społeczno-patologiczne małego buraka i podejście buraczanego rodzica do zachowań pociechy. Oleju zarówno jednemu i drugiemu nie nalejemy do łbów ale zawsze pociśniemy z takich ancymonów, może złapią troszkę ogłady co do swojego zachowania. A my jako forumowicze będziemy mieli na kim się powyrzywać- zawszę to jakiś plus, burak będzie się cieszył a i my damy upust emocjom (ironia- jak by kolejny buraczysko się zapluł) Z tego wychodzi że nie warto chwalić się wszystkim w necie, a tym bardziej tym jak bardzo jest się aroganckim i głupim.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 09:59

Gość pisze:
> Borejczukowa ma znowu problemy z uczniami w butach którzy nie zmieniaja
> obówia.
> Problem polega na tym że nie jest szatniarką a klasyfikuje uczniów przy
> tablicy z tekstem "twoi rodzice tak mało zarabiają że nie stać ich na
> obówie dla ciebie ? "
> I tak przy całej klasie
> Odpowiedź syna z której jestem dumna: zarabiają dwa razy więcej nisz ty
Dałaś popis z tą pisownią :) Skoro tak dużo zarabiacie to proponuję dać syna do szkoły prywatnej a przy okazji idź sama i dokształć się z języka polskiego, bo widać, że orłem w szkole to Ty nie byłaś!
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 10:07

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Borejczukowa ma znowu problemy z uczniami w butach którzy nie zmieniaja
> > obówia.
> > Problem polega na tym że nie jest szatniarką a klasyfikuje uczniów przy
> > tablicy z tekstem "twoi rodzice tak mało zarabiają że nie stać ich na
> > obówie dla ciebie ? "
> > I tak przy całej klasie
> > Odpowiedź syna z której jestem dumna: zarabiają dwa razy więcej nisz ty
> Dałaś popis z tą pisownią :) Skoro tak dużo zarabiacie to proponuję dać syna do
> szkoły prywatnej a przy okazji idź sama i dokształć się z języka polskiego, bo widać,
> że orłem w szkole to Ty nie byłaś!
A ja proponuje zmienić zawód na sprzątaczkę z pełnym szacunkiem dla Pań sprzątających, bo nauczycielem jesteś bardzo kiepskim lub nauczycielką.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 10:28

> Czego było się spodziewać? Przecież z nasiona jednego buraka zawsze wyrośnie drugi
> burak. Syneczek nie chwalił się innym swoimi osiągnięciami? Chętnie skomentowali
> byśmy i inne zachowania społeczno-patologiczne małego buraka i podejście buraczanego
> rodzica do zachowań pociechy. Oleju zarówno jednemu i drugiemu nie nalejemy do łbów
> ale zawsze pociśniemy z takich ancymonów, może złapią troszkę ogłady co do swojego
> zachowania. A my jako forumowicze będziemy mieli na kim się powyrzywać- zawszę to
> jakiś plus, burak będzie się cieszył a i my damy upust emocjom (ironia- jak by
> kolejny buraczysko się zapluł) Z tego wychodzi że nie warto chwalić się wszystkim w
> necie, a tym bardziej tym jak bardzo jest się aroganckim i głupim.

A ty tak pisząc, sądzisz według siebie, buraku.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 11:19

Skończyła się Roczna laba nauczycielom !!! Najwięcej po d....... dostali ci nauczyciele co uczyli zdalnie WF. Trzeba wrócić do roboty i tyrać 18 godzin tygodniowo !!!
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 11:32

Gość pisze:
> > Czego było się spodziewać? Przecież z nasiona jednego buraka zawsze wyrośnie
> drugi
> > burak. Syneczek nie chwalił się innym swoimi osiągnięciami? Chętnie skomentowali
> > byśmy i inne zachowania społeczno-patologiczne małego buraka i podejście
> buraczanego
> > rodzica do zachowań pociechy. Oleju zarówno jednemu i drugiemu nie nalejemy do
> łbów
> > ale zawsze pociśniemy z takich ancymonów, może złapią troszkę ogłady co do
> swojego
> > zachowania. A my jako forumowicze będziemy mieli na kim się powyrzywać- zawszę
> to
> > jakiś plus, burak będzie się cieszył a i my damy upust emocjom (ironia- jak by
> > kolejny buraczysko się zapluł) Z tego wychodzi że nie warto chwalić się
> wszystkim w
> > necie, a tym bardziej tym jak bardzo jest się aroganckim i głupim.
>
> A ty tak pisząc, sądzisz według siebie, buraku.

Sadzę według buraczanych rodziców i gówniaków co rozumy pozjadali :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”