Znowu problemy z matematyczką w eko :/

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 11:50

Gość pisze:
> Skończyła się Roczna laba nauczycielom !!! Najwięcej po d....... dostali ci
> nauczyciele co uczyli zdalnie WF. Trzeba wrócić do roboty i tyrać 18 godzin
> tygodniowo !!!
I tu masz rację!
BTW.. Ostatnio przeczytem wpis jednej z nauczycielek( o ile można ją tak nazwać po 1 roku tzw laby) jaki to piękny zawód i jak się kocha cudze dzieci hahaha. Hipokryzja na całego!
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 11:52

Gość pisze:
> Skończyła się Roczna laba nauczycielom !!! Najwięcej po d....... dostali ci
> nauczyciele co uczyli zdalnie WF. Trzeba wrócić do roboty i tyrać 18 godzin
> tygodniowo !!!

Szkoda Ci? Było zostać nauczycielem i użerać się z debilami których rodzicie myślą że szkoła im dzieci wychowa. To nie nauczycielka dodała temat tylko dumna buraczana mama, myślę że nauczycielka ma w głębokim poważaniu to co tu jest opisywane, bądź nawet o tym nie wie :D
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 12:01

> Sadzę według buraczanych rodziców i gówniaków co rozumy pozjadali :)

Czyli, według siebie, gówniaku.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 12:08

Gość pisze:
> > Sadzę według buraczanych rodziców i gówniaków co rozumy pozjadali :)
>
> Czyli, według siebie, gówniaku.



uuuu..... musiało zaboleć to co pisałem wcześniej:) To teraz i ja jestem dumy sam z siebie że dopiekłem takiej mamuśce, normalnie duma mnie rozpiera :D
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 12:28

> uuuu..... musiało zaboleć to co pisałem wcześniej:) To teraz i ja jestem dumy sam z
> siebie że dopiekłem takiej mamuśce, normalnie duma mnie rozpiera :D
Czyli duma i inteligencja u ciebie, na tym samym czyli zerowym poziomie. No brawo.😂😂🤣
Na górę

Postautor: Kama v » 3 wrz 2021, o 12:43

Mam 77 lat nie jestem była nauczycielka jestem zszokowana jak nauczycieli się teraz ocenia i traktuje .Znam dobrze tę panią jest miłą kobietą , Ma wytyczne żeby też sprawdzać czy buty zostały zmienione i młodzież musi się podporządkować.Miło wspominam swoje nauczycielki ,chodzę na ich groby.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 12:47

Gość pisze:
> > uuuu..... musiało zaboleć to co pisałem wcześniej:) To teraz i ja jestem dumy
> sam z
> > siebie że dopiekłem takiej mamuśce, normalnie duma mnie rozpiera :D
> Czyli duma i inteligencja u ciebie, na tym samym czyli zerowym poziomie. No
> brawo.😂😂🤣
Mój poziom wypowiedzi jest wprost proporcjonalny do zachowania buraczenej mamusi i gówniaka :) Czyli tak samo na niskim poziomie tylko po to by dowalić chamstwu w taki sam bezczelny sposób w jaki sam odnosi się do ludzi :) Oj widzę zabolało :D Super!!! Jeżeli porównujesz chamski sposób wypowiedzi do inteligencji no to szacun.... Można być burakiem chamem itp. ale też inteligentnym- chodź w sumie za takiego się nie uważam bo są mądrzejsi ode mnie:) No ale jak się nie ma co powiedzieć na swoje głupie podejście do tematu o który się tu rozchodzi to się pier..li trzy po trzy aby tylko piłeczkę odbić i nie wyjść na ,,tego głupszego,, Więcej pokory i zrozumienia, rozumy pozjadaliście i uważacie się za alfę i omegę bo gdzież nauczyciel może uwagę zwracać Twemu dziecku, i co go to k..wa obchodzi zachowanie łepka. No a może,-ciesz się że łepek na dywaniku nie wylądował i nie został zawieszony w prawach ucznia za taką pyskówę do nauczyciela a nie ogłaszasz wszem i wobec światu na Internecie jak pociecha odnosi się arogancko do starszych iże jesteś z tego dumna. To dopiero jest głupota!:)
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 13:56

> Mój poziom wypowiedzi jest wprost proporcjonalny do zachowania buraczenej mamusi i
> gówniaka :) Czyli tak samo na niskim poziomie tylko po to by dowalić chamstwu w taki
> sam bezczelny sposób w jaki sam odnosi się do ludzi :) Oj widzę zabolało :D Super!!!
> Jeżeli porównujesz chamski sposób wypowiedzi do inteligencji no to szacun.... Można
> być burakiem chamem itp. ale też inteligentnym- chodź w sumie za takiego się nie
> uważam bo są mądrzejsi ode mnie:) No ale jak się nie ma co powiedzieć na swoje głupie
> podejście do tematu o który się tu rozchodzi to się pier..li trzy po trzy aby tylko
> piłeczkę odbić i nie wyjść na ,,tego głupszego,, Więcej pokory i zrozumienia, rozumy
> pozjadaliście i uważacie się za alfę i omegę bo gdzież nauczyciel może uwagę zwracać
> Twemu dziecku, i co go to k..wa obchodzi zachowanie łepka. No a może,-ciesz się że
> łepek na dywaniku nie wylądował i nie został zawieszony w prawach ucznia za taką
> pyskówę do nauczyciela a nie ogłaszasz wszem i wobec światu na Internecie jak
> pociecha odnosi się arogancko do starszych iże jesteś z tego dumna. To dopiero jest
> głupota!:)

Czyli jesteś normalnym chamem, nie mylić z synem Noego.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 14:23

Gość pisze:
> > Mój poziom wypowiedzi jest wprost proporcjonalny do zachowania buraczenej mamusi
> i
> > gówniaka :) Czyli tak samo na niskim poziomie tylko po to by dowalić chamstwu w
> taki
> > sam bezczelny sposób w jaki sam odnosi się do ludzi :) Oj widzę zabolało :D
> Super!!!
> > Jeżeli porównujesz chamski sposób wypowiedzi do inteligencji no to szacun....
> Można
> > być burakiem chamem itp. ale też inteligentnym- chodź w sumie za takiego się nie
> > uważam bo są mądrzejsi ode mnie:) No ale jak się nie ma co powiedzieć na swoje
> głupie
> > podejście do tematu o który się tu rozchodzi to się pier..li trzy po trzy aby
> tylko
> > piłeczkę odbić i nie wyjść na ,,tego głupszego,, Więcej pokory i zrozumienia,
> rozumy
> > pozjadaliście i uważacie się za alfę i omegę bo gdzież nauczyciel może uwagę
> zwracać
> > Twemu dziecku, i co go to k..wa obchodzi zachowanie łepka. No a może,-ciesz się
> że
> > łepek na dywaniku nie wylądował i nie został zawieszony w prawach ucznia za taką
> > pyskówę do nauczyciela a nie ogłaszasz wszem i wobec światu na Internecie jak
> > pociecha odnosi się arogancko do starszych iże jesteś z tego dumna. To dopiero
> jest
> > głupota!:)
>
> Czyli jesteś normalnym chamem, nie mylić z synem Noego.


Moge być i chamem :) dziękuje :D
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 14:57

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Skończyła się Roczna laba nauczycielom !!! Najwięcej po d....... dostali ci
> > nauczyciele co uczyli zdalnie WF. Trzeba wrócić do roboty i tyrać 18 godzin
> > tygodniowo !!!
> I tu masz rację!
> BTW.. Ostatnio przeczytem wpis jednej z nauczycielek( o ile można ją tak nazwać po 1
> roku tzw laby) jaki to piękny zawód i jak się kocha cudze dzieci hahaha. Hipokryzja
> na całego!

czy jeden z drugim wiesz, ze nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym i obrazanie podlega pod paragraf--zanim cos napiszesz przemysl to bo mozesz beknac za swoje wypowiedzi
Na górę

Postautor: Sara » 3 wrz 2021, o 16:13

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Skończyła się Roczna laba nauczycielom !!! Najwięcej po d....... dostali ci
> > > nauczyciele co uczyli zdalnie WF. Trzeba wrócić do roboty i tyrać 18 godzin
> > > tygodniowo !!!
> > I tu masz rację!
> > BTW.. Ostatnio przeczytem wpis jednej z nauczycielek( o ile można ją tak nazwać
> po 1
> > roku tzw laby) jaki to piękny zawód i jak się kocha cudze dzieci hahaha.
> Hipokryzja
> > na całego!
>
> czy jeden z drugim wiesz, ze nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym i obrazanie
> podlega pod paragraf--zanim cos napiszesz przemysl to bo mozesz beknac za swoje
> wypowiedzi


Tutaj się tak pisze nie tylko o nauczycielach.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 16:30

Sara pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Gość pisze:
> > > > Skończyła się Roczna laba nauczycielom !!! Najwięcej po d.......
> dostali ci
> > > > nauczyciele co uczyli zdalnie WF. Trzeba wrócić do roboty i tyrać 18
> godzin
> > > > tygodniowo !!!
> > > I tu masz rację!
> > > BTW.. Ostatnio przeczytem wpis jednej z nauczycielek( o ile można ją tak
> nazwać
> > po 1
> > > roku tzw laby) jaki to piękny zawód i jak się kocha cudze dzieci hahaha.
> > Hipokryzja
> > > na całego!
> >
> > czy jeden z drugim wiesz, ze nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym i
> obrazanie
> > podlega pod paragraf--zanim cos napiszesz przemysl to bo mozesz beknac za swoje
> > wypowiedzi
>
>
> Tutaj się tak pisze nie tylko o nauczycielach.


Tutaj tz gdzie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 20:03

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Skończyła się Roczna laba nauczycielom !!! Najwięcej po d....... dostali ci
> > > nauczyciele co uczyli zdalnie WF. Trzeba wrócić do roboty i tyrać 18 godzin
> > > tygodniowo !!!
> > I tu masz rację!
> > BTW.. Ostatnio przeczytem wpis jednej z nauczycielek( o ile można ją tak nazwać
> po 1
> > roku tzw laby) jaki to piękny zawód i jak się kocha cudze dzieci hahaha.
> Hipokryzja
> > na całego!
>
> czy jeden z drugim wiesz, ze nauczyciel jest funkcjonariuszem publicznym i obrazanie
> podlega pod paragraf--zanim cos napiszesz przemysl to bo mozesz beknac za swoje
> wypowiedzi

Gdyby tylko ta zniesławiana Pani chciała, gość, który jej ubliżał ma bardzo ciepło.
Na górę

Postautor: Kama v » 3 wrz 2021, o 20:42

To co wypisujecie to jest żenada .Pani B,,,,,,,,, bardzo współczuję ze musi uczyć taką nie wychowaną młodzież ,
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2021, o 21:07

Bo tu pisze wielu zazdrosników, co zazdroszczą albo pieniędzy, albo pracy, albo domu, albo szczęścia, albo Bóg wie jeszcze czego. Jak komuś naubliżają czują się lepiej. Jak rugają anonima gościa albo anonima z nickiem, to niech sobie używają, pół biedy, ale jak bluzgają konkretną osobę, którą każdy może rozpoznać to ich durnota jest pewna, bo sami sie podkładają pod prokuratora.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”