Czy dojdzie do debaty Donald-Jarosław?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 lip 2021, o 12:32

Kaczyński jest dobry w przemówieniach tylko do swoich klakierów. Tam jest uwielbiany i podziwiany. W debatach z kimkolwiek nie miałby szans, dlatego nie uczestniczy. On się nawet boi Polaków i po ulicach chodzi w obstawie większej niż jakikolwiek inny przywódca kraju. Ciekawe czego lub kogo aż tak się obawia??
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2021, o 14:21

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Dlaczego ja mam prdlnąć się w łeb, przecież to Tusk wzywa do debaty.
> > Francowaty to chodzący deficyt intelektu.
>
> Skoro uważasz forumowy, że Tusk powinien się prdlnąć w łeb zamiast ciebie, nic mi do
> tego.

Hehe. Dobre.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2021, o 14:38

Gość pisze:
> Kaczyński jest dobry w przemówieniach tylko do swoich klakierów. Tam jest
> uwielbiany i podziwiany. W debatach z kimkolwiek nie miałby szans, dlatego
> nie uczestniczy. On się nawet boi Polaków i po ulicach chodzi w obstawie
> większej niż jakikolwiek inny przywódca kraju. Ciekawe czego lub kogo aż
> tak się obawia??

Może ciebie. Żebyś nie wylał na niego przypadkiem tego wiadra na fekalia co stoi przy twoim kompie. Masz naprawdę jakieś odchyły na punkcie prezesa. A ten jego Rozporek dalej cię fascynuje? :) :) :)
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2021, o 14:49

Wątpię, Tuska Kaczyński postrzega tak.
https://ipla.pluscdn.pl/dituel/cp/44/44rtfqjx27m968ahpdbfiwqk3q74zszy.jpg
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2021, o 19:19

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Dlaczego ja mam prdlnąć się w łeb, przecież to Tusk wzywa do debaty.
> > > Francowaty to chodzący deficyt intelektu.
> >
> > Skoro uważasz forumowy, że Tusk powinien się prdlnąć w łeb zamiast ciebie, nic
> mi do
> > tego.
>
> Hehe. Dobre.

Forumowy to napisz do Tuska żeby się prdlnął. Do jakiej debaty on wzywa? Nie ma kampanii wyborczej, nie jest posłem. Prywatna osoba. Osiem lat rządzili. Co chce nam powiedzieć> Że trzeba podnieść wiek emerytalny? Czy o tym, że PIS chce zajumać kasę z OFE skoro Tusk sam zajumał.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2021, o 19:48

Gość pisze:

> To tak jak ty forumowy 😂Widzisz, jak ktoś ci dobrze radzi, żebyś najpierw poddał się
> leczeniu psychiatrycznemu, a potem dopiero pisał na forum, to nie słuchasz. A teraz
> sam piszesz, że taka powinna być kolejność😂

On orzeczenie o nierówności pod deklem od dziecka ma. Ale wmówili mu , że to tylko pod rentę socjalną. Uważa się za normalnego.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2021, o 23:15

>Do jakiej debaty on wzywa? Nie ma kampanii wyborczej, nie jest posłem.
Tusk jest szefem partii, tak jak Jarosław. Przed nami wielkie wyzwania słuzby zdrowia, pandemii, ekologiczne, społeczne. Dlaczego szefowie największych partii nie mogą w obecności narodu przedstawić swoich wizji. Kaczyński dostał pietra i tyle
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2021, o 23:41

Jarosław Kaczyński jest posłem i wicepremierem rządu RP. Ile razy przez 8 lat rządów PO_PSL zaproszono opozycyjny wówczas PIS do jakiś rozmów?
Rozumiem debatę w kampanii wyborczej ale teraz? Jak było już wyżej. Po co? Kaczyński "przegrywa" debatę i PIS oddaje władzę?

Jak to kiedyś powiedział wicemarszałek Niesiołowski wówczas z PO:" wygracie wybory to sobie wszystko przegłosujecie "
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2021, o 07:02

Jarosław Kaczyński pamięta 2007 rok i swoją przegraną z Tuskiem. Od tego czasu nie występuje w żadnej polemice z nikim. Wie doskonale ze na argumenty Z Tuskiem nie wygra. Gdyby był "chłop z jajami" podjąłby wyzwanie i raz na zawsze skompromitował Tuska i jego formację. Pamiętam w sejmie komisję Wasermanówwny i jej zapewnienia, że będą wnioski do Prokuratury na Tuska i co się stało z jej raportem? Scisle tajny jest pewnie dziś.
To po co działacze PISu jeżdzą po wiecach po Polsce i przekonywują do nowego ruskiego ładu? A niech na ten temat podejmie naczelnik z Tuskiem przed narodem.
Jarosław Kaczyński po prostu boi się podjąć wyzwanie i jego działacze również mają tego świadomość. A od brudnej roboty jest TVP.
Cytuję paski za WP:
"1.Furiat Tusk i 500 minus. "Państwo polskie bez Tuska rozkwitło. Nie mógł na to spokojnie patrzeć z Brukseli";

2.Tusk przyjechał do Polski niczym Lenin do Piotrogrodu, by robić rewolucję, a nie pokojowo przejmować władzę;

3.A więc wszystko jasne. Strategią Tuska będzie ZUPA: zagranica, ulica i (to nowość) prowokacje - mające wyprowadzić liderów PiS z równowagi; Premier Morawiecki na terenach zagrożonych powodzią, przewodniczący Tusk na pełnym agresji wiecu (ale blisko domu);

4.Jak długo elektorat Platformy wytrzyma histeryczne przemówienia Tuska? Ordynarne kłamstwo zużywa się najszybciej;

5.Tusk wrócił, a wraz z nim jeszcze bardziej histeryczna, zakłamana i jarmarczna polityka jazgotu.

Wszystkich pasków "Wiadomości" na temat Tuska przytoczyć nie sposób. Pewne jest jedno: to prorządowe media, inspirowane przez PiS, będą w starciu z Tuskiem odpowiedzialne za najbrudniejszą robotę."
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2021, o 08:59

Gość pisze:

> Może ciebie. Żebyś nie wylał na niego przypadkiem tego wiadra na fekalia co stoi przy
> twoim kompie. Masz naprawdę jakieś odchyły na punkcie prezesa. A ten jego Rozporek
> dalej cię fascynuje? :) :) :)
Fekalia to ty masz chyba w głowie bo ciągle tylko o nich wspominasz. Męskie rozporki to nie mój klimat, ale widzę że ty bez nich żyć nie potrafisz bo ciagle o nich piszesz! Jesteś kobietą czy może ukrytym pisowskim gejem? A na punkcie prezesa to nie ja mam odchyły, bo to nie ja go uwielbiam ;)
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2021, o 09:15

jak się nie ma nic do zaprezentowania w temacie, to się wali tak na piszącego, jak powyżej. W dowód uznania twórczości trollowskiej, już uznana nagroda na tym forum.
f💩💩💩r💩💩💩💩a💩💩💩💩n💩💩💩💩💩c💩💩💩💩💩o💩💩💩💩💩w💩💩💩💩💩a💩💩💩💩t💩💩💩💩💩💩y
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2021, o 09:21

Jestem za. Niech podyskutują o cenach w sklepach i opłatach za media.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2021, o 09:32

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Dlaczego ja mam prdlnąć się w łeb, przecież to Tusk wzywa do debaty.
> > Francowaty to chodzący deficyt intelektu.
>
> Skoro uważasz forumowy, że Tusk powinien się prdlnąć w łeb zamiast ciebie, nic mi do
> tego.

Niech obaj naraz się pi....ą.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2021, o 09:54

Zaliczył debatę we własnym gabinecie na Nowogrodzkiej. Innych się boi.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2021, o 10:01

Gość pisze:
> Zaliczył debatę we własnym gabinecie na Nowogrodzkiej. Innych się boi.

Panie Jarosławie wodzu ukochany mój.
Nie ma się czego obawiać ! Najpierw nich pan zadba o wygląd zewnętrzny : doprowadzi ten cmentarz w gębie do porządku, pozbędzie się włosów z nosa i uszu, założy buty do pary, zamknie rozporek w spodniach, wymyje porządnie włosy, aby łupież nie sypał się na marynarkę , da się pobłogosławić Rydzykowi i do przodu !!Alleluja !!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”