Obwodnica

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 12:28

Gość pisze:
> > Słuchaj jeden z drugim! Tu nie chodzi o narzekanie, bo bardzo sie ciesze, że w
> końcu
> > powstaje ta obwodnica!! Ale kutwa jak już coś robić to porządnie a nie na
> odpierdziel
> > bo za 2 lata bedziesz miał tam generalny remont! ZA NASZE PIENIADZE!! NIE
> ZAPOMINAJ
> > JEDEN Z DRUGIM
>
> A ty jesteś technologiom budownictwa dróg i mostów? Jest takie przysłowie, że
> głupiemu roboty przed końcem się nie pokazuje.

Jak ty taki mądry jesteś to powiedz mi czy planują lać jeszcze jedną warstwe asfaltu żeby wyrównać te wszystkie nierówności poprzeczne i wzdłużne?! Patrząc na to, że już są barierki i jakies krawężniki to wątpię, na moje oko jest to ostatnia warstwa.
Nie jestem technologiem budownictwa dróg i mostów ale mam oczy i potrafię logicznie myśleć, dlatego uważam, że odwalili chałturkę.
Ale rozumiem, że ty jesteś więc słucham! WYJASNIJ MI ,WYTLUMACZ FACHOWCU!!
A jak nie to zamknij mordę.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 12:34

Nie denerwuj sie. Jakiś technolog napisał, że po namalowaniu pasów wszystkie fałdki i górki znikną. Chyba to technolog żywieniowy ale co tam.
Na górę

Postautor: Janon » 5 maja 2021, o 12:49

Gość pisze:
> > Słuchaj jeden z drugim! Tu nie chodzi o narzekanie, bo bardzo sie ciesze, że w
> końcu
> > powstaje ta obwodnica!! Ale kutwa jak już coś robić to porządnie a nie na
> odpierdziel
> > bo za 2 lata bedziesz miał tam generalny remont! ZA NASZE PIENIADZE!! NIE
> ZAPOMINAJ
> > JEDEN Z DRUGIM
>
> A ty jesteś technologiom budownictwa dróg i mostów? Jest takie przysłowie, że
> głupiemu roboty przed końcem się nie pokazuje.

BOŻE!! BROŃ NAS OD ZŁEGO!! A PRZEDE WSZYSTKIM ŻEBY AUTOR TEGO POSTA NIE OKAZAŁ SIĘ TĄ "technologiom budownictwa dróg i mostów"o której tak namietnie pisze! Jak chce już być jakąś "technologiom" to błagam niech będzie "technologiom usuwania odpadów" i się zajmie sobą.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 12:50

Ile trzeba dac asfaltu żeby ta górka znikła?
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 13:57

otwarcie obwodnicy może ulec wydłużeniu, jednak prace budowlane zmierzają ku zakończeniu

https://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/15651,prace-przy-budowie-tomaszowskiej-obwodnicy-zmierzaja-ku-zakonczeniu

i tego sie trzymajcie
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 14:15

> Jak ty taki mądry jesteś to powiedz mi czy planują lać jeszcze jedną warstwe asfaltu
> żeby wyrównać te wszystkie nierówności poprzeczne i wzdłużne?! Patrząc na to, że już
> są barierki i jakies krawężniki to wątpię, na moje oko jest to ostatnia warstwa.
> Nie jestem technologiem budownictwa dróg i mostów ale mam oczy i potrafię logicznie
> myśleć, dlatego uważam, że odwalili chałturkę.
> Ale rozumiem, że ty jesteś więc słucham! WYJASNIJ MI ,WYTLUMACZ FACHOWCU!!
> A jak nie to zamknij mordę.

I widzisz jaki ty jesteś tępy, rozmowa z tobą to jak rozmowa ze świnią, ona też nic nie rozumie. Żółte pasy są pasami tymczasowymi, ale co może wiedzieć ktoś, kto jeździ tylko rowerem lub chodzi na piechotę.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 14:18

A ten dalej pitoli z tymi pasami. Jak je przemalują na biało to ta górka przed światłami zniknie???
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 14:44

Gość pisze:
> > Jak ty taki mądry jesteś to powiedz mi czy planują lać jeszcze jedną warstwe
> asfaltu
> > żeby wyrównać te wszystkie nierówności poprzeczne i wzdłużne?! Patrząc na to, że
> już
> > są barierki i jakies krawężniki to wątpię, na moje oko jest to ostatnia warstwa.
> > Nie jestem technologiem budownictwa dróg i mostów ale mam oczy i potrafię
> logicznie
> > myśleć, dlatego uważam, że odwalili chałturkę.
> > Ale rozumiem, że ty jesteś więc słucham! WYJASNIJ MI ,WYTLUMACZ FACHOWCU!!
> > A jak nie to zamknij mordę.
>
> I widzisz jaki ty jesteś tępy, rozmowa z tobą to jak rozmowa ze świnią, ona też nic
> nie rozumie. Żółte pasy są pasami tymczasowymi, ale co może wiedzieć ktoś, kto jeździ
> tylko rowerem lub chodzi na piechotę.

Dobra buraku jeden, koniec dyskusji. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem bo się zafiksowałeś na tych tymczasowych pasach, gdzie ja nawet słowem o tym nie wspomniałem. To ty jesteś poprostu tępą pindą która gówno wie, ogarnałeś temat tymczasowych pasów i się trzymasz tego jak gówniak spódnicy matki.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 17:12

> Dobra buraku jeden, koniec dyskusji. Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem bo się
> zafiksowałeś na tych tymczasowych pasach, gdzie ja nawet słowem o tym nie
> wspomniałem. To ty jesteś poprostu tępą pindą która gówno wie, ogarnałeś temat
> tymczasowych pasów i się trzymasz tego jak gówniak spódnicy matki.

Ale co ciebie skłania do aż takiej samokrytyki, lubisz tak bardzo siebie wyzywać? To jest jakiegoś rodzaju choroba, ale można ją leczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 17:37

Gość pisze:
>Ale co ciebie skłania do aż takiej samokrytyki, lubisz tak bardzo siebie wyzywać? To jest jakiegoś rodzaju choroba, ale można ją leczyć.
O jest taki jeden tu co kwalifikuje do dziekanki. To jego argument. O ten cytowany.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 17:43

> O jest taki jeden tu co kwalifikuje do dziekanki. To jego argument. O ten cytowany.

Masz rację, zgadzam się z Tobą w stu procentach. Tak wyzywać może tylko chory na umyśle.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 17:52

No i jest jazda. Tylko po co? Wystarczy wytłumaczyć jakim cudem po namalowaniu już białych linii zniknie ta górka przed światłami.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 21:10

Gość pisze:
> No i jest jazda. Tylko po co? Wystarczy wytłumaczyć jakim cudem po
> namalowaniu już białych linii zniknie ta górka przed światłami.

To nie jest żadną tajemnica, żółte pasy są tymczasowe, po otwarciu obwodnicy i puszeniu przez nią ruchu samochodów będzie remont starego odcinka 17 od świateł w kierunku Tomaszowa.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 21:14

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > No i jest jazda. Tylko po co? Wystarczy wytłumaczyć jakim cudem po
> > namalowaniu już białych linii zniknie ta górka przed światłami.
>
> To nie jest żadną tajemnica, żółte pasy są tymczasowe, po otwarciu obwodnicy i
> puszeniu przez nią ruchu samochodów będzie remont starego odcinka 17 od świateł w
> kierunku Tomaszowa.

Można? No to czekamy na ten remont.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 21:16

> Można? No to czekamy na ten remont.

Można, a człowiek chory na umyśle ma tylko jeden argument, który tu stosuje, wyzywanie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”