Obwodnica

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 14:13

Gość pisze:

> Czyli nie będzie też na obwodnicy pieszego patrolu dyżurnego-forumowego.


Ooooooooo!!!!!!!!!
I tutaj też wsadził SWÓJ PARSZYWY RYJ francowaty-PiSdowaty. Ot, taka zakała tego forum i kundel na łańcuchu który pilnuje, czy ktoś coś nie napluje cokolwiek na PiS, albo w czymkolwiek ma odmienne niż on zdanie. Ten, który ma IQ kowadła, ale na każdy temat ma coś co powiedzenia i który obecnie używa najczęściej nicka COV_FAKE. To taki spsiały i spisiały do cna oszołom, który tu siedzi 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Jak nabłaźni się i dostatecznie wyraźnie narobi z siebie idiotę pod jakimś nickiem - to "przeskakuje" na inny. Wcześniej sygnował się on też jako: FRANZ, Rammi, SND, Jeremiah, czasem VICTOR i czort wie jak jeszcze. Tu skrywa się za Gościa
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 14:14

Ooooooooo!!!!!!!!!
I tutaj jest nasz prdlnięty forumowy
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 14:32

Gość pisze:
> Ooooooooo!!!!!!!!!
> I tutaj jest nasz prdlnięty forumowy

KIEDY FRANCOWATA PISDOWATA PARSZYWA KREATURO I KANALIO PRZESTANIESZ CHOCIAŻ INNYCH MAŁPOWAĆ?????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy musisz OGŁUPIONY PiSośmieciu demonstrować co rusz, że wymyślić coś swojego to dla wielbiciela pisobolszewickiej bandy OSZUSTÓW I MANIPULANTÓW ZA TRUDNE???!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 14:38

> KIEDY FRANCOWATA PISDOWATA PARSZYWA KREATURO I KANALIO PRZESTANIESZ CHOCIAŻ INNYCH
> MAŁPOWAĆ?????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!
> Czy musisz OGŁUPIONY PiSośmieciu demonstrować co rusz, że wymyślić coś swojego to dla
> wielbiciela pisobolszewickiej bandy OSZUSTÓW I MANIPULANTÓW ZA TRUDNE???!!!!


A ty Piotrek, kiedy przestaniesz dyskutować sam ze sobą?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 15:00

> A ty Piotrek, kiedy przestaniesz dyskutować sam ze sobą?

Jak można dyskutować SAMEMU ZE SOBĄ , odpowiadając na CZYJŚ, cytowany w dodatku, wpis?
Czemu niuchanie butaprenu wciąż przepijasz jabolem francowaty-PiSdowaty i wciąż jesteś na AŻ TAKIM HAJU ??????????
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 15:04

Gość pisze:
> > A ty Piotrek, kiedy przestaniesz dyskutować sam ze sobą?
>
> Jak można dyskutować SAMEMU ZE SOBĄ , odpowiadając na CZYJŚ, cytowany w dodatku,
> wpis?
> Czemu niuchanie butaprenu wciąż przepijasz jabolem francowaty-PiSdowaty i wciąż
> jesteś na AŻ TAKIM HAJU ??????????

Jedziesz z mantrą forumowy!

Hare Kryszna Hare Kryszna
Kryszna Kryszna Hare Hare
Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 15:06

> Jak można dyskutować SAMEMU ZE SOBĄ , odpowiadając na CZYJŚ, cytowany w dodatku,
> wpis?
> Czemu niuchanie butaprenu wciąż przepijasz jabolem francowaty-PiSdowaty i wciąż
> jesteś na AŻ TAKIM HAJU ??????????

Jestem Piotrek tranzystor, niucham co popadnie i piszę tutaj od świtu do nocy, to jest moja rozrywka,
jestem na rencie socjalnej.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 15:16

Gość pisze:

> Jestem Piotrek tranzystor, niucham co popadnie i piszę tutaj od świtu do nocy, to
> jest moja rozrywka,
> jestem na rencie socjalnej.

... naszczekał na haju-gigancie dyżurujący francowaty-PiSdowaty. Ot, taka zakała tego forum i kundel na łańcuchu który pilnuje, czy ktoś coś nie napluje cokolwiek na PiS, albo w czymkolwiek ma odmienne niż on zdanie. Ten, który ma IQ kowadła, ale na każdy temat ma coś co powiedzenia i który obecnie używa najczęściej nicka COV_FAKE. To taki spsiały i spisiały do cna oszołom, który tu siedzi 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Jak nabłaźni się i dostatecznie wyraźnie narobi z siebie idiotę pod jakimś nickiem - to "przeskakuje" na inny. Wcześniej sygnował się on też jako: FRANZ, Rammi, SND, Jeremiah, czasem VICTOR i czort wie jak jeszcze. Tu skrywa się za Gościa
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 15:22

> ... naszczekał na haju-gigancie dyżurujący francowaty-PiSdowaty. Ot, taka zakała tego
> forum i kundel na łańcuchu który pilnuje, czy ktoś coś nie napluje cokolwiek na PiS,
> albo w czymkolwiek ma odmienne niż on zdanie. Ten, który ma IQ kowadła, ale na każdy
> temat ma coś co powiedzenia i który obecnie używa najczęściej nicka COV_FAKE. To taki
> spsiały i spisiały do cna oszołom, który tu siedzi 24 godziny na dobę przez 365 dni w
> roku. Jak nabłaźni się i dostatecznie wyraźnie narobi z siebie idiotę pod jakimś
> nickiem - to "przeskakuje" na inny. Wcześniej sygnował się on też jako:
> FRANZ, Rammi, SND, Jeremiah, czasem VICTOR i czort wie jak jeszcze. Tu skrywa się
> za Gościa


Naszczekałem ja Piotrek, warujący tu cały czas i wyzywający sam siebie na tym forum.
Piotrek tranzystor
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 15:26

Gość pisze:

> Naszczekałem ja Piotrek, warujący tu cały czas i wyzywający sam siebie na tym forum.
> Piotrek tranzystor

Ty francowaty-PiSdowaty EWIDENTNIE jesteś po prostu jakiś sadomasochistyczny zbok, skoro takimi wpisami sam ciągle PROWOKUJESZ I DOMAGASZ SIE WYZWISK I OBELG. Więc masz swoją zasłużoną, uczciwie zapracowaną porcyjkę: jesteś ZBOCZENIEC! SADOMASOCHISTYCZNY ZBOCZENIEC. I za cholerę nie widać innego logicznego wytłumaczenia twoich wpisów.

Ależ wielbicieli ma ten PiS!!!!!!!!!
Zachowanie francowatego - PiSdowatego to najlepsze tłumaczenie tego, że PiS wybory w psychiatrykach wygrywa w cuglach
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 15:28

> Ty francowaty-PiSdowaty EWIDENTNIE jesteś po prostu jakiś sadomasochistyczny zbok,
> skoro takimi wpisami sam ciągle PROWOKUJESZ I DOMAGASZ SIE WYZWISK I OBELG. Więc masz
> swoją zasłużoną, uczciwie zapracowaną porcyjkę: jesteś ZBOCZENIEC! SADOMASOCHISTYCZNY
> ZBOCZENIEC. I za cholerę nie widać innego logicznego wytłumaczenia twoich wpisów.
>
> Ależ wielbicieli ma ten PiS!!!!!!!!!
> Zachowanie francowatego - PiSdowatego to najlepsze tłumaczenie tego, że PiS wybory w
> psychiatrykach wygrywa w cuglach

Tak jak tu widzicie, wyzywam siebie i sprawia mi to wielką satysfakcję.
Piotrek tranzystor.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 15:33

Gość pisze:
> Gość pisze:
>
> > Naszczekałem ja Piotrek, warujący tu cały czas i wyzywający sam siebie na tym
> forum.
> > Piotrek tranzystor
>
> Ty francowaty-PiSdowaty EWIDENTNIE jesteś po prostu jakiś sadomasochistyczny zbok,
> skoro takimi wpisami sam ciągle PROWOKUJESZ I DOMAGASZ SIE WYZWISK I OBELG. Więc masz
> swoją zasłużoną, uczciwie zapracowaną porcyjkę: jesteś ZBOCZENIEC! SADOMASOCHISTYCZNY
> ZBOCZENIEC. I za cholerę nie widać innego logicznego wytłumaczenia twoich wpisów.
>
> Ależ wielbicieli ma ten PiS!!!!!!!!!
> Zachowanie francowatego - PiSdowatego to najlepsze tłumaczenie tego, że PiS wybory w
> psychiatrykach wygrywa w cuglach

Dodaj jesze to do mantry: 😂
Hare Kryszna Hare Kryszna
Kryszna Kryszna Hare Hare
Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 15:40

Gość pisze:

> Dodaj jesze to do mantry: 😂
> Hare Kryszna Hare Kryszna
> Kryszna Kryszna Hare Hare
> Hare Rama Hare Rama
> Rama Rama Hare Hare

... naszczekał na haju-gigancie dyżurujący francowaty-PiSdowaty. Ot, taka zakała tego forum i kundel na łańcuchu który pilnuje, czy ktoś coś nie napluje cokolwiek na PiS, albo w czymkolwiek ma odmienne niż on zdanie. Ten, który ma IQ kowadła, ale na każdy temat ma coś co powiedzenia i który obecnie używa najczęściej nicka COV_FAKE. To taki spsiały i spisiały do cna oszołom, który tu siedzi 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Jak nabłaźni się i dostatecznie wyraźnie narobi z siebie idiotę pod jakimś nickiem - to "przeskakuje" na inny. Wcześniej sygnował się on też jako: FRANZ, Rammi, SND, Jeremiah, czasem VICTOR i czort wie jak jeszcze. Tu skrywa się za Gościa
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 16:07

Gość pisze:
> Gość pisze:
>
> > Dodaj jesze to do mantry: 😂
> > Hare Kryszna Hare Kryszna
> > Kryszna Kryszna Hare Hare
> > Hare Rama Hare Rama
> > Rama Rama Hare Hare
>
> ... naszczekał na haju-gigancie dyżurujący francowaty-PiSdowaty. Ot, taka zakała tego
> forum i kundel na łańcuchu który pilnuje, czy ktoś coś nie napluje cokolwiek na PiS,
> albo w czymkolwiek ma odmienne niż on zdanie. Ten, który ma IQ kowadła, ale na każdy
> temat ma coś co powiedzenia i który obecnie używa najczęściej nicka COV_FAKE. To taki
> spsiały i spisiały do cna oszołom, który tu siedzi 24 godziny na dobę przez 365 dni w
> roku. Jak nabłaźni się i dostatecznie wyraźnie narobi z siebie idiotę pod jakimś
> nickiem - to "przeskakuje" na inny. Wcześniej sygnował się on też jako:
> FRANZ, Rammi, SND, Jeremiah, czasem VICTOR i czort wie jak jeszcze. Tu skrywa się za
> Gościa

Wincyj mantry forumowy, wincyj!! :) :) :)
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 16:14

Gość pisze:

> Wincyj mantry forumowy, wincyj!! :) :) :)

A ty znowu nie defekowałeś z rana francowaty-PiSdowaty, gów..o cię w du.. ie gniecie i dlatego szczekasz bzdetami.
Wypróżnij się i nie zapomnij podetrzeć tak, jak ostatnio zapomniałeś. Ulżyj więc sobie i może wtedy coś sensownego napiszesz tępa zakuta pało, rozkochana w partii oskarżanych o przestępstwa Morawieckich, Kamińskich, Sasinów i innych Dworczyków, kolekcjonerów nieruchomości Obajtków, zawodowych narciarek Emilewicz, komuchów Piotrowiczów,świrów Macierewiczów, nowych milionerów Szumowskich, notorycznych i sądownie certyfikowanych kłamców Morawieckich i kaczych oferm, które nawet przed kamerami i publicznością stają z rozpiętym rozporkiem .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”