Łuk Triumfalny w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 21:06

Gość pisze:

> Ratuj się człowieku. To mogą być objawy choroby afektywnej dwubiegunowej (a może
> jeszcze gorszej). Wiem, że chory odrzuca myśl o chorobie, wręcz uważa się za zupełnie
> zdrowego i nienawidzi otoczenia, które mu to sugeruje, ale doprowadzisz się do bardzo
> złego stanu i wtedy nie będzie szansy na podleczenie. Nie musisz słuchac głosów z
> forum, tylko poproś kogoś, komu ufasz, żeby zobaczył to, co piszesz i uczciwie ci
> odpowiedział, co powinieneś zrobić, bo zabrniesz za daleko. Tylko poproś o to kogoś,
> po kim spodziewasz się, że powie prawdę. Ty nie prowadzisz tu żadnej gry, jak może ci
> się wydaje. Naprawde dobrze ci życzę.

Uwierz mi - naprawdę nic mi nie jest!!!!!!
A swój , niezły zresztą, tekst - zaadresuj francowatemu PiSdowatemu.

Ja TYLKO ODPOWIADAM NA JEGO WPISY tego CHAMA I PROWOKATORA!!!!!!!!

Nakłoń tego parszywcam by stulił zdradziecką mordę i więcej się na forum nie odzywał.
Jak Ci się uda - daję słowo honoru: zapanuje wtedy na tym forum zgoda, kultura i poszanowanie czyjegoś odmiennego zdania
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 21:13

>
> Uwierz mi - naprawdę nic mi nie jest!!!!!!
> A swój , niezły zresztą, tekst - zaadresuj francowatemu PiSdowatemu.
>
> Ja TYLKO ODPOWIADAM NA JEGO WPISY tego CHAMA I PROWOKATORA!!!!!!!!
>
> Nakłoń tego parszywcam by stulił zdradziecką mordę i więcej się na forum nie
> odzywał.
> Jak Ci się uda - daję słowo honoru: zapanuje wtedy na tym forum zgoda, kultura i
> poszanowanie czyjegoś odmiennego zdania

A ty szanujesz czyjeś zdanie? Walisz tu o wypróżnianiu we wszystkich postach i wyzywasz wszystkich w koło to według ciebie jest pełna kultura dyskusji, lecz się na nogi bo na głowę już za późno.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 21:35

Gość pisze:

> A ty szanujesz czyjeś zdanie? Walisz tu o wypróżnianiu we wszystkich postach i
> wyzywasz wszystkich w koło to według ciebie jest pełna kultura dyskusji, lecz się na
> nogi bo na głowę już za późno.

Ależ do takiego poziomu dyskusję sprowadził właśnie francowaty-PiSdowaty!!!!!!
TO ON ZACZĄŁ!!!!!!!!!!!!!!
Czemu żądasz ode mnie bym nadstawiał drugi policzek???????????
Dla mnie sprawa jest prosta- chamowi i bydlakowi odpuszczano, więc się rozwydrzył. A na takich lekarstwo jest jedno: na jego rzucony kamień odpowiedzieć dwoma kamieniami. Przynajmniej. Inaczej rozwydrzy się jeszcze bardziej, I w realu, poza internetem komuś nieszczęście wywinie
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 21:47

Gość pisze:
> Gość pisze:
>
> > Ratuj się człowieku. To mogą być objawy choroby afektywnej dwubiegunowej (a może
> > jeszcze gorszej). Wiem, że chory odrzuca myśl o chorobie, wręcz uważa się za
> zupełnie
> > zdrowego i nienawidzi otoczenia, które mu to sugeruje, ale doprowadzisz się do
> bardzo
> > złego stanu i wtedy nie będzie szansy na podleczenie. Nie musisz słuchac głosów
> z
> > forum, tylko poproś kogoś, komu ufasz, żeby zobaczył to, co piszesz i uczciwie
> ci
> > odpowiedział, co powinieneś zrobić, bo zabrniesz za daleko. Tylko poproś o to
> kogoś,
> > po kim spodziewasz się, że powie prawdę. Ty nie prowadzisz tu żadnej gry, jak
> może ci
> > się wydaje. Naprawde dobrze ci życzę.
>
> Uwierz mi - naprawdę nic mi nie jest!!!!!!
> A swój , niezły zresztą, tekst - zaadresuj francowatemu PiSdowatemu.
>
> Ja TYLKO ODPOWIADAM NA JEGO WPISY tego CHAMA I PROWOKATORA!!!!!!!!
>
> Nakłoń tego parszywcam by stulił zdradziecką mordę i więcej się na forum nie
> odzywał.
> Jak Ci się uda - daję słowo honoru: zapanuje wtedy na tym forum zgoda, kultura i
> poszanowanie czyjegoś odmiennego zdania

Widziałam setki takich osób, które twierdziły tak samo jak ty. Decyzję podejmiesz sam. Dobrze byłoby zrobić to jak najszybciej, chociaz obawiam się, że nie jesteś już zdolny do autorefleksji - chciałabym się mylić. Jest już późno i nie chodzi mi tylko o wieczorną porę.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 21:54

> Ależ do takiego poziomu dyskusję sprowadził właśnie francowaty-PiSdowaty!!!!!!
> TO ON ZACZĄŁ!!!!!!!!!!!!!!
> Czemu żądasz ode mnie bym nadstawiał drugi policzek???????????
> Dla mnie sprawa jest prosta- chamowi i bydlakowi odpuszczano, więc się rozwydrzył. A
> na takich lekarstwo jest jedno: na jego rzucony kamień odpowiedzieć dwoma kamieniami.
> Przynajmniej. Inaczej rozwydrzy się jeszcze bardziej, I w realu, poza internetem
> komuś nieszczęście wywinie

Ale na tym forum z tego co widać to tylko ty wyzywasz ludzi i nie ma znaczenia co kto napisze.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 21:55

Gość pisze:

> Widziałam setki takich osób, które twierdziły tak samo jak ty. Decyzję podejmiesz
> sam. Dobrze byłoby zrobić to jak najszybciej, chociaz obawiam się, że nie jesteś już
> zdolny do autorefleksji - chciałabym się mylić. Jest już późno i nie chodzi mi tylko
> o wieczorną porę.

Przeczytaj uważnie proszę .
To forum ma opcję "przeszukaj forum", więc łatwo możesz sprawdzić czy kłamię:
To spisiałe ponad wszelkie granice bydlę wcześniej tu, na tym forum rozpowszechniało m. in. kalumnie, że Wałęsa z Kiszczakiem polował, a Komorowski po pijaku helikopter rozwalił.
Więc przemyśl - w czyjej obronie Ty tu stajesz. I kto ty ma rację.
Ja temu oszczercy odpuszczać nie widzę powodu żadnego. I nie odpuszczę.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 21:59

> Przeczytaj uważnie proszę .
> To forum ma opcję "przeszukaj forum", więc łatwo możesz sprawdzić czy
> kłamię:
> To spisiałe ponad wszelkie granice bydlę wcześniej tu, na tym forum
> rozpowszechniało m. in. kalumnie, że Wałęsa z Kiszczakiem polował, a Komorowski po
> pijaku helikopter rozwalił.
> Więc przemyśl - w czyjej obronie Ty tu stajesz. I kto ty ma rację.
> Ja temu oszczercy odpuszczać nie widzę powodu żadnego. I nie odpuszczę.

Tu nie chodzi o prawdę polityczną, tu chodzi o to, że ty nie potrafisz prowadzić dyskusji bez wyzywania ludzi a to jest choroba i to poważna.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2021, o 22:17

Gość pisze:
> Gość pisze:
>
> > Widziałam setki takich osób, które twierdziły tak samo jak ty. Decyzję
> podejmiesz
> > sam. Dobrze byłoby zrobić to jak najszybciej, chociaz obawiam się, że nie jesteś
> już
> > zdolny do autorefleksji - chciałabym się mylić. Jest już późno i nie chodzi mi
> tylko
> > o wieczorną porę.
>
> Przeczytaj uważnie proszę .
> To forum ma opcję "przeszukaj forum", więc łatwo możesz sprawdzić czy
> kłamię:
> To spisiałe ponad wszelkie granice bydlę wcześniej tu, na tym forum
> rozpowszechniało m. in. kalumnie, że Wałęsa z Kiszczakiem polował, a Komorowski po
> pijaku helikopter rozwalił.
> Więc przemyśl - w czyjej obronie Ty tu stajesz. I kto ty ma rację.
> Ja temu oszczercy odpuszczać nie widzę powodu żadnego. I nie odpuszczę.

Mam jeszcze cichą nadzieję, że powód twojego wzburzenia, który podajesz, jest żartem z twojej strony. Żart. Prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2021, o 06:12

Gość pisze:

>
> Tu nie chodzi o prawdę polityczną, tu chodzi o to, że ty nie potrafisz prowadzić
> dyskusji bez wyzywania ludzi a to jest choroba i to poważna.


To jest człowiek chory na schizofrenię. Jednym z objawów jest koprolalia czyli patologiczna, niedająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg (wulgaryzmów) kierowanych do innych osób.

Do tego ciągłe pisanie o defekacji i pier.dzeniu.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2021, o 06:31

Gość pisze:
> Gość pisze:
>
> >
> > Tu nie chodzi o prawdę polityczną, tu chodzi o to, że ty nie potrafisz prowadzić
> > dyskusji bez wyzywania ludzi a to jest choroba i to poważna.
>
>
> To jest człowiek chory na schizofrenię. Jednym z objawów jest koprolalia czyli
> patologiczna, niedająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub
> zdań, przekleństw lub obelg (wulgaryzmów) kierowanych do innych osób.
>
> Do tego ciągłe pisanie o defekacji i pier.dzeniu.

Urojeniami, jakie mogą pojawić się w tym typie schizofrenii, są urojenia wielkościowe, jednak częściej występują prześladowcze. Wypisz, wymaluj forumowy. Prawdopodobnie nie bierze leków. Będzie coraz gorzej. Zresztą to widac na forum gdzie przez cały dzień wkleja ten sam tekst czy gwniane obrazki
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2021, o 08:10

Gość pisze:

> > To spisiałe ponad wszelkie granice bydlę wcześniej tu, na tym forum
> > rozpowszechniało m. in. kalumnie, że Wałęsa z Kiszczakiem polował, a Komorowski
> po
> > pijaku helikopter rozwalił.
> > Więc przemyśl - w czyjej obronie Ty tu stajesz. I kto ty ma rację.
> > Ja temu oszczercy odpuszczać nie widzę powodu żadnego. I nie odpuszczę.
>
> Mam jeszcze cichą nadzieję, że powód twojego wzburzenia, który podajesz, jest żartem
> z twojej strony. Żart. Prawda?

Owszem, nie jest to żaden żart. Nie widzę najmniejszego powodu by kanalię i bydlaka nie nazywać po imieniu - kanalią i bydlakiem
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2021, o 08:28

Forumowy to człowiek chory na schizofrenię. Jednym z objawów jest koprolalia czyli patologiczna, niedająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg (wulgaryzmów) kierowanych do innych osób. Do tego ciągłe pisanie o defekacji i pier.dzeniu.
W sumie to przykre, że rodzina pozostawia go na cały dzień samego i jedyne co ma to forum.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2021, o 08:57

Gość pisze:
> Forumowy to człowiek chory na schizofrenię. Jednym z objawów jest
> koprolalia czyli patologiczna, niedająca się opanować potrzeba wypowiadania
> nieprzyzwoitych słów lub zdań, przekleństw lub obelg (wulgaryzmów)
> kierowanych do innych osób. Do tego ciągłe pisanie o defekacji i
> pier.dzeniu.
> W sumie to przykre, że rodzina pozostawia go na cały dzień samego i jedyne
> co ma to forum.

... naszczekał niczym nie popartym pustosłowiem niezawodnie dyżurujący francowaty-PiSdowaty. Ot, taka zakała tego forum i kundel na łańcuchu który pilnuje, czy ktoś coś nie napluje cokolwiek na PiS, albo w czymkolwiek ma odmienne niż on zdanie.Ten, który ma IQ kowadła, ale na każdy temat ma coś co powiedzenia i który obecnie używa najczęściej nicka COV_FAKE. To taki spsiały i spisiały do cna oszołom, który tu siedzi 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Jak nabłaźni się i dostatecznie wyraźnie narobi z siebie idiotę pod jakimś nickiem - to "przeskakuje" na inny. Wcześniej sygnował się on też jako: FRANZ, Rammi, SND, Jeremiah, czasem VICTOR i czort wie jak jeszcze. Tu skrywa się za Gościa
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2021, o 08:59

No jest wklejka prdlniętego forumowego . I tak do 22.00. Dostał obłędu. Już piąty dzień jak ten poj.ebus został pozostawiony sam sobie
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2021, o 09:03

> ... naszczekał niczym nie popartym pustosłowiem niezawodnie dyżurujący
> francowaty-PiSdowaty. Ot, taka zakała tego forum i kundel na łańcuchu który pilnuje,
> czy ktoś coś nie napluje cokolwiek na PiS, albo w czymkolwiek ma odmienne niż on
> zdanie.Ten, który ma IQ kowadła, ale na każdy temat ma coś co powiedzenia i który
> obecnie używa najczęściej nicka COV_FAKE. To taki spsiały i spisiały do cna oszołom,
> który tu siedzi 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Jak nabłaźni się i
> dostatecznie wyraźnie narobi z siebie idiotę pod jakimś nickiem - to
> "przeskakuje" na inny. Wcześniej sygnował się on też jako: FRANZ, Rammi,
> SND, Jeremiah, czasem VICTOR i czort wie jak jeszcze. Tu skrywa się za Gościa

Zabolało sprzedajna mendo podniecający się męskimi rozporkami , że ktoś ci wypomiał twoje źródło dochodu z trollingu. Pytaj wśród lekarzy i specjalistów, może ktoś prywatnie zrobi ci lobotomię tylko dużo zapłać.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”