Okropna droga w Rogóźnie, a sołtys i radni nie zauważyli?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 mar 2021, o 11:34

A może soltys w domu?
Na górę

Postautor: orszak » 23 mar 2021, o 12:15

Gość pisze:
> orszak pisze:
> > Edek pisze:
> > > Po wyborach mają nas centralnie gdzieś.
> > > Proszę szanownych uroczyście przez nas wybranych i miłościwie nam
> > > panujących władz bardzo proszę zrobić sobie wycieczkę po ulicy SKORUPKI w
> > > ROGÓŹNIE.
> > > Najśmieszniejsze jest to, że ulica ta sąsiaduje bezpośrednio z miastem.
> > > Wstyd!
> > > Ps. Gdzie mają się zgłaszać mieszkańcy tej ulicy w przypadku zepsutych kół
> > > i innych uszkodzeń pojazdów?
> >
> >
> > Wy tu o jakiejś podrzędnej drodze a jeszcze nieotwarta obwodnica już się sypie i
> jest
> > taka nierówna, że szok :D :D Więc niech wam tej drogi lepiej nie robią bo po 2
> zimach
> > będzie gorzej niż jakby nie tykali tego wcale.
> > PS: HAHAHA NIE CHCIAŁO SIĘ TO MIASTA DOŁĄCZYĆ ZEBY ZAOSZCZĘDZIĆ NA PODATKACH ITD
> TO
> > TERAZ MACIE ZA SWOJE ĆWOKI!!! NAJLEPIEJ TO BY WAS ODGRODZIŁ MUREM I DO MIASTA
> NIE
> > WPUSZCZAŁ JAK TAK BARDZO CHCECIE ŻYĆ NA WSI!!
>
> Trol ma dyżur.i zadość go zżera, bo dupa go piecze w tym bloku.


Haha, nie nie jestem Pietrek. Poprostu czytając mase idiotycznych i oderwanych od rzeczywistości wypowiedzi na tym forum postanowiłem trochę się posmiać z was. Większość tu wydaje się być na poziomie jaskiniowców.
A no i nie mieszkam w bloku, da się mieć dom i działkę w tomaszowie blisko natury. Bez kombinowania jakby tu zrobić, aby mieć blisko do miasta a należeć do gimny, tylko po to żeby kilka groszy przyoszczędzić, WY JEBANE TOMASZOWSKIE JANUSZE:D
PS: CZASEM DLA KILKU GROSZY ROBICIE TAKIE AWANTURY, ŻE AŻ MAM OCHOTE WAM DAĆ Z WŁASNEJ KIESZENI TE KILKA GROSZY I KAZAĆ WAM WYPIER DALAĆ
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2021, o 12:29

Mowa w temacie o dziurach w drogach a ten naprdala o jakiś groszach i Januszach. Forumowy jak widać w formie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2021, o 12:35

Francowaty zgadzam się z Tobą ten facet jest po prostu ebnięty. Co to kogo obchodzi, że mieszka w kurniku tylko po to, by parę groszy zaoszczędzić na podatku. Pewnie to jest jakiś sympatyk tych z Konfederacji.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2021, o 12:39

Gość pisze:
> Francowaty zgadzam się z Tobą ten facet jest po prostu ebnięty. Co to kogo
> obchodzi, że mieszka w kurniku tylko po to, by parę groszy zaoszczędzić na
> podatku. Pewnie to jest jakiś sympatyk tych z Konfederacji.

Oczywiście przygłupie. W Rogóźnie mieszkają sami Konfederaci:) Tak jak 3 tys. rezydentów to Konfederaci:) Jak widać Tworki nic tobie nie pomogły. Obok łuku będziesz mógł sobie robic zdjęcia z turystami. Chętni będą na pewno. W końcu nie wszędzie można spotkac brata Kononowicza.
Na górę

Postautor: 123 » 23 mar 2021, o 13:24

Za to proszę się przejechać Rudą Wołoska. Tam nie ma problemu z drogą, chodnikiem i oświetleniem. Ciekawe dlaczego.....
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2021, o 13:33

123 pisze:
> Za to proszę się przejechać Rudą Wołoska. Tam nie ma problemu z drogą,
> chodnikiem i oświetleniem. Ciekawe dlaczego.....

Jakaś podpowiedź?
Na górę

Postautor: Gosc23 » 23 mar 2021, o 13:38

Gość pisze:
> Nie Wiecie co zrobić ? Zasadzić kopa ! Przy następnych wyborach do rady
> gminy nie głosować na nich ! Umówcie się że ci co byli już nie mają szans
> na głosy , niech się wykaże ktoś inny , gorszy nie będzie . A jeśli chodzi
> o drogę to zapytajcie panią Wójt czy jak by pochodziła z Rogóźna to by Wam
> drogi ponaprawiała tak jak zrobiła to w Łaszczówce ? ! Proste pytanie
> adresowane do Wójta Gminy Tomaszów Lubelski - możecie do niej napisać
> e-maila sekretariat@tomaszowlubelski.pl Powiecie jej że jak naprawi asfalt
> to będzie mogła sobie z wami mieszkańcami zdjęcia do gazety porobić, lubi
> się fotografować c widać na wszystkich imprezach gminnych ;)


Bardzo konkretna wypowiedź. Popieram mieszkańca w 100%. Najlepiej Panią Wójt zasypać mailami, z dopiskiem "chcemy mieć dojazd do domu, taki jak Pani Wójt sobie zrobila."
Na górę

Postautor: Wszystko » 23 mar 2021, o 15:43

Pani wójt nie czyta korespondencji która jest do niej adresowana nie ma na to czasu. A co do Rudy Wołowskiej to musi ktoś tam bardzo ważny mieszkać🤔🤔🤔🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2021, o 19:02

Ona nie ma czasu robić Wam drogi i jeździć po wsi walcem drogowym ! Nie zawracajcie jej d... są sprawy ważniejsze , można zastać sfotografowanym https://tomaszow.lub.pl/wojt-gminy-tomaszow-lubelski-wyrozniona/
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2021, o 20:17

orszak pisze:
> Gość pisze:
> > orszak pisze:
> > > Edek pisze:
> > > > Po wyborach mają nas centralnie gdzieś.
> > > > Proszę szanownych uroczyście przez nas wybranych i miłościwie nam
> > > > panujących władz bardzo proszę zrobić sobie wycieczkę po ulicy
> SKORUPKI w
> > > > ROGÓŹNIE.
> > > > Najśmieszniejsze jest to, że ulica ta sąsiaduje bezpośrednio z
> miastem.
> > > > Wstyd!
> > > > Ps. Gdzie mają się zgłaszać mieszkańcy tej ulicy w przypadku zepsutych
> kół
> > > > i innych uszkodzeń pojazdów?
> > >
> > >
> > > Wy tu o jakiejś podrzędnej drodze a jeszcze nieotwarta obwodnica już się
> sypie i
> > jest
> > > taka nierówna, że szok :D :D Więc niech wam tej drogi lepiej nie robią bo
> po 2
> > zimach
> > > będzie gorzej niż jakby nie tykali tego wcale.
> > > PS: HAHAHA NIE CHCIAŁO SIĘ TO MIASTA DOŁĄCZYĆ ZEBY ZAOSZCZĘDZIĆ NA
> PODATKACH ITD
> > TO
> > > TERAZ MACIE ZA SWOJE ĆWOKI!!! NAJLEPIEJ TO BY WAS ODGRODZIŁ MUREM I DO
> MIASTA
> > NIE
> > > WPUSZCZAŁ JAK TAK BARDZO CHCECIE ŻYĆ NA WSI!!
> >
> > Trol ma dyżur.i zadość go zżera, bo dupa go piecze w tym bloku.
>
>
> Haha, nie nie jestem Pietrek. Poprostu czytając mase idiotycznych i oderwanych od
> rzeczywistości wypowiedzi na tym forum postanowiłem trochę się posmiać z was.
> Większość tu wydaje się być na poziomie jaskiniowców.
> A no i nie mieszkam w bloku, da się mieć dom i działkę w tomaszowie blisko natury.
> Bez kombinowania jakby tu zrobić, aby mieć blisko do miasta a należeć do gimny, tylko
> po to żeby kilka groszy przyoszczędzić, WY JEBANE TOMASZOWSKIE JANUSZE:D
> PS: CZASEM DLA KILKU GROSZY ROBICIE TAKIE AWANTURY, ŻE AŻ MAM OCHOTE WAM DAĆ Z
> WŁASNEJ KIESZENI TE KILKA GROSZY I KAZAĆ WAM WYPIER DALAĆ

Hi hi hi jakiś zazrosny cienia ma problem, że ktoś ma luksus A on kisi się w bloku, bo mu się do roboty niechce wziąć.
Ps. Sprawdź czy w MIEŚCIE nie ma dziur w jezdni!
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2021, o 16:50

A co to to tam się wydarzyło na SKORUPKI?
To ma być naprawiona droga ???
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2021, o 22:23

orszak pisze:

> Haha, nie nie jestem Pietrek. Poprostu czytając mase idiotycznych i oderwanych od
> rzeczywistości wypowiedzi na tym forum postanowiłem trochę się posmiać z was.
> Większość tu wydaje się być na poziomie jaskiniowców.
> A no i nie mieszkam w bloku, da się mieć dom i działkę w tomaszowie blisko natury.
> Bez kombinowania jakby tu zrobić, aby mieć blisko do miasta a należeć do gimny, tylko
> po to żeby kilka groszy przyoszczędzić, WY JEBANE TOMASZOWSKIE JANUSZE:D
> PS: CZASEM DLA KILKU GROSZY ROBICIE TAKIE AWANTURY, ŻE AŻ MAM OCHOTE WAM DAĆ Z
> WŁASNEJ KIESZENI TE KILKA GROSZY I KAZAĆ WAM WYPIER DALAĆ

Z czego? Z renty socjalnej?
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2021, o 07:39

orszak pisze:
> Gość pisze:
> > orszak pisze:
> > > Edek pisze:
> > > > Po wyborach mają nas centralnie gdzieś.
> > > > Proszę szanownych uroczyście przez nas wybranych i miłościwie nam
> > > > panujących władz bardzo proszę zrobić sobie wycieczkę po ulicy
> SKORUPKI w
> > > > ROGÓŹNIE.
> > > > Najśmieszniejsze jest to, że ulica ta sąsiaduje bezpośrednio z
> miastem.
> > > > Wstyd!
> > > > Ps. Gdzie mają się zgłaszać mieszkańcy tej ulicy w przypadku zepsutych
> kół
> > > > i innych uszkodzeń pojazdów?
> > >
> > >
> > > Wy tu o jakiejś podrzędnej drodze a jeszcze nieotwarta obwodnica już się
> sypie i
> > jest
> > > taka nierówna, że szok :D :D Więc niech wam tej drogi lepiej nie robią bo
> po 2
> > zimach
> > > będzie gorzej niż jakby nie tykali tego wcale.
> > > PS: HAHAHA NIE CHCIAŁO SIĘ TO MIASTA DOŁĄCZYĆ ZEBY ZAOSZCZĘDZIĆ NA
> PODATKACH ITD
> > TO
> > > TERAZ MACIE ZA SWOJE ĆWOKI!!! NAJLEPIEJ TO BY WAS ODGRODZIŁ MUREM I DO
> MIASTA
> > NIE
> > > WPUSZCZAŁ JAK TAK BARDZO CHCECIE ŻYĆ NA WSI!!
> >
> > Trol ma dyżur.i zadość go zżera, bo dupa go piecze w tym bloku.
>
>
> Haha, nie nie jestem Pietrek. Poprostu czytając mase idiotycznych i oderwanych od
> rzeczywistości wypowiedzi na tym forum postanowiłem trochę się posmiać z was.
> Większość tu wydaje się być na poziomie jaskiniowców.
> A no i nie mieszkam w bloku, da się mieć dom i działkę w tomaszowie blisko natury.
> Bez kombinowania jakby tu zrobić, aby mieć blisko do miasta a należeć do gimny, tylko
> po to żeby kilka groszy przyoszczędzić, WY JEBANE TOMASZOWSKIE JANUSZE:D
> PS: CZASEM DLA KILKU GROSZY ROBICIE TAKIE AWANTURY, ŻE AŻ MAM OCHOTE WAM DAĆ Z
> WŁASNEJ KIESZENI TE KILKA GROSZY I KAZAĆ

I z czego ty się cieszysz. Przecież Tomaszów to jedna większa wioska. Paczcie go jaki mieszczan !!! Odziedziczył w wielkim mieście TOMASZÓW LUBELSKI jakaś walącą się chałupinę i nie posiada się ze szczęście i radości.
Szkoda tylko, że żadnej kultury słowa w tych wypocinach mieszczana nie widać. A za takiego ma się PANA.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2021, o 08:50

Wtrącę się do tematu. Rozmawiałem w ostatni weekend z sołtysem z jednej wioski z powiatu.Tak się składa iż to dalsza rodzina mojej żony, naświetlił mi problem jakim dla sołtysów są ,,zarobki,, i powiem wam że kasy prawie z tego żadnej,a niektórzy sołtysi mniejszych miejscowości jeszcze dokładają do tego chociażby do paliwa gdy wioska jest w luźnej zabudowie a gmina jest daleko.Oczekiwania co do sołtysów są ogromne ale z tego co mówił są porostu chłopcami do bicia a to dla tego iż jako sołtys gó..o może zrobić, może prosić na radzie a i tak rada uchwali co im bardziej odpowiada. Oczywiście takie porażki odbijają się na nim po przez pretensje mieszkańców. Co do zarobków ma tylko parę procent z podatków i z uczestniczenia w sesji kilkadziesiąt złoty. Zależy ile sesji w roku to tyle zarabia(a zazwyczaj sesji sołtysów dużo nie ma), czasem żeby coś załatwić społeczności musi jeździć i upraszać za własne pieniądze(paliwo) za które nikt mu nie zwraca kasy,samo użeranie się z nierozumiejącymi pewnych spraw mieszkańcami też nie należy do miłych. Dużo osób jest teraz roszczeniowych chodź nie rozumieją mechanizmu pracy z urzędem gminy po prostu chcą i już a sołtys ma stawać na uszach podczas gdy rada i wójt mają inne zdanie. Wydaję mi się iż dobrym rozwiązaniem było by kwartalne zebranie mieszkańców z sołtysem i omawianie problemów jak i strategi działania sołtysa na sesjach w gminie, wtedy mieszkańcy w miarę na bieżąco byli by informowani dlaczego to sołtys czegoś nie załatwił bądź czego coś trwa tak długo. Trzeba postawić się samemu w roli sołtysa i pomyśleć a nie ujadać bo przecież jest od tego a jak nie wywiązuje się z pełnienia obowiązków to trzeba mu d..e obrobić. No ale to wtedy wychodzi głupota mieszkańców skoro się tak zachowują nie znając przyczyny tego stanu rzeczy tylko cisną po całości. Zamiast gadać na sołtysów obojętnie z jakiej to by miejscowości nie byli odezwijcie się do nich zaproponujcie zebranie by wam wyjaśnili pewne kwestie a zapewne wyjaśnią nieraz podpierając się dokumentami z gminy, a wtedy nie będziecie świecić głupotą w internecie nie znając tematu i przyczyny która doprowadziła do tego że sołtys nie zrobił tego czy owego.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”