Odśnieżanie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 19:12

goosc pisze:
> Kto może polecić jakieś firmy lub osoby odśnieżające dachy budynków
> jednorodzinnych lub gospodarczych?

francowaty przeleci ci dach szuflą. Trochę się przewietrzy.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 19:13

A ten dalej swoje:):):) Już w każdym temacie:):):)Tak pajacu. Jesteś inny. Prdlnięty:):)
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 19:14

A co powicie o odśnieżaniu jezdni, bo wydaje mi się, że dużo spóźnione. Sypanie solą tylko co kilkadziesiąt metrów powoduje wyłącznie dziury, że jadąc tylko 30 km/h ząb na ząb nie zachodzi. Wiem, ktoś napisze, że to warunki zimowe i duży jednorazowy opad śniegu ale jak już to szybkie odśnieżania a następnie sypanie solą.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 19:24

Gość pisze:
> A co powicie o odśnieżaniu jezdni, bo wydaje mi się, że dużo spóźnione.
> Sypanie solą tylko co kilkadziesiąt metrów powoduje wyłącznie dziury, że
> jadąc tylko 30 km/h ząb na ząb nie zachodzi. Wiem, ktoś napisze, że to
> warunki zimowe i duży jednorazowy opad śniegu ale jak już to szybkie
> odśnieżania a następnie sypanie solą.

Francowaty ma znajomości u Sasina to wszystko załatwi, a nawet sam solą równo posypie.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 19:25

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > A co powicie o odśnieżaniu jezdni, bo wydaje mi się, że dużo spóźnione.
> > Sypanie solą tylko co kilkadziesiąt metrów powoduje wyłącznie dziury, że
> > jadąc tylko 30 km/h ząb na ząb nie zachodzi. Wiem, ktoś napisze, że to
> > warunki zimowe i duży jednorazowy opad śniegu ale jak już to szybkie
> > odśnieżania a następnie sypanie solą.
>
> Francowaty ma znajomości u Sasina to wszystko załatwi, a nawet sam solą równo
> posypie.

Znowu Sasin przyjechał Big Busem pajacu?
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 19:29

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > A co powicie o odśnieżaniu jezdni, bo wydaje mi się, że dużo spóźnione.
> > > Sypanie solą tylko co kilkadziesiąt metrów powoduje wyłącznie dziury, że
> > > jadąc tylko 30 km/h ząb na ząb nie zachodzi. Wiem, ktoś napisze, że to
> > > warunki zimowe i duży jednorazowy opad śniegu ale jak już to szybkie
> > > odśnieżania a następnie sypanie solą.
> >
> > Francowaty ma znajomości u Sasina to wszystko załatwi, a nawet sam solą równo
> > posypie.
>
> Znowu Sasin przyjechał Big Busem pajacu?

Ty z nim jechałeś i z dziekanem z kościoła Józefa. Widziałem was właśnie w Big Busie na własne oczy i na przystanku. Ukrywaliście się pod maseczkami.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 19:57

Gość pisze:

> >
> > Znowu Sasin przyjechał Big Busem pajacu?
>
> Ty z nim jechałeś i z dziekanem z kościoła Józefa. Widziałem was właśnie w Big Busie
> na własne oczy i na przystanku. Ukrywaliście się pod maseczkami.


Gwno prawda. Nie mogłeś nas widzieć bo mieliśmy czapki niewidki
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 20:43

Gość pisze:
> Gość pisze:
>
> > >
> > > Znowu Sasin przyjechał Big Busem pajacu?
> >
> > Ty z nim jechałeś i z dziekanem z kościoła Józefa. Widziałem was właśnie w Big
> Busie
> > na własne oczy i na przystanku. Ukrywaliście się pod maseczkami.
>
>
> Gwno prawda. Nie mogłeś nas widzieć bo mieliśmy czapki niewidki

czy to piszą normalni ludzie by myślę, że chyba nie
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 20:47

Nikt normalny nie pisałby, ze pisowcy mają czapki niewidki. A pisał:)
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 20:51

> czy to piszą normalni ludzie by myślę, że chyba nie

A ty znowu nie defekowałeś z rana PiSdowaty, gów..o cię w du.. ie gniecie i dlatego pierdzisz niczym nie popartym pustosłowiem. Wypróżnij się i nie zapomnij podetrzeć tak, jak ostatnio zapomniałeś. Ulżyj więc sobie i może wtedy coś sensownego napiszesz tępa zakuta pało, rozkochana w partii komuchów Piotrowiczów, nowych milionerów Szumowskich, notorycznych i sądownie certyfikowanych kłamców Morawieckich i kaczych oferm, które nawet przed kamerami i publicznością stają z rozpiętym rozporkiem.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 20:52

> A ty znowu nie defekowałeś z rana PiSdowaty, gów..o cię w du.. ie gniecie i dlatego
> pierdzisz niczym nie popartym pustosłowiem. Wypróżnij się i nie zapomnij podetrzeć
> tak, jak ostatnio zapomniałeś. Ulżyj więc sobie i może wtedy coś sensownego napiszesz
> tępa zakuta pało, rozkochana w partii komuchów Piotrowiczów, nowych milionerów
> Szumowskich, notorycznych i sądownie certyfikowanych kłamców Morawieckich i kaczych
> oferm, które nawet przed kamerami i publicznością stają z rozpiętym rozporkiem.

No bardzo ciekawy link, komor wiemy kim jest i kim był, a dodatkowo rozwalił po pijaku helikopter a bolek polował z Kiszczakiem.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 20:57

Tylko współczucie dl twojego rozumu itd.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 21:00

Gość pisze:
> Tylko współczucie dl twojego rozumu itd.
A ty tępa, zakuta pało znowu swoje. Nie defekowałeś z rana PiSdowaty, gów..o cię w du.. ie gniecie i dlatego pierdzisz niczym nie popartym pustosłowiem. Wypróżnij się i nie zapomnij podetrzeć tak, jak ostatnio zapomniałeś. Ulżyj więc sobie i może wtedy coś sensownego napiszesz.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 21:03

Gość pisze:
> > czy to piszą normalni ludzie by myślę, że chyba nie
>
> A ty znowu nie defekowałeś z rana PiSdowaty, gów..o cię w du.. ie gniecie i dlatego
> pierdzisz niczym nie popartym pustosłowiem. Wypróżnij się i nie zapomnij podetrzeć
> tak, jak ostatnio zapomniałeś. Ulżyj więc sobie i może wtedy coś sensownego napiszesz
> tępa zakuta pało, rozkochana w partii komuchów Piotrowiczów, nowych milionerów
> Szumowskich, notorycznych i sądownie certyfikowanych kłamców Morawieckich i kaczych
> oferm, które nawet przed kamerami i publicznością stają z rozpiętym rozporkiem.

jest nasza łajza forumowa. i znów o gwnie, pier.dzeniu i sr.aniu czyli całym jego życiu.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2021, o 22:16

> A ty tępa, zakuta pało znowu swoje. Nie defekowałeś z rana PiSdowaty, gów..o cię w
> du.. ie gniecie i dlatego pierdzisz niczym nie popartym pustosłowiem. Wypróżnij się i
> nie zapomnij podetrzeć tak, jak ostatnio zapomniałeś. Ulżyj więc sobie i może wtedy
> coś sensownego napiszesz.

No bardzo ciekawy link, komor wiemy kim jest i kim był, a dodatkowo rozwalił po pijaku helikopter a bolek polował z Kiszczakiem.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”