Nowe obowiązki posiadaczy pieców CO także w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 mar 2021, o 09:55

Wykonanie uchwały powierza się Zarządowi Województwa Lubelskiego. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego
i wchodzi w życie z dniem 1 maja 2021 r.

To niby Zarząd z premedytacją nie wykona Uchwały Sejmiku? Wy jakieś dzieciaki jesteście?
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2021, o 10:02

W Sejmiku większość ma PIS, Zarząd to PIS.Na pewno na złośc sobie zrobią. Kotły bezklasowe i kl.I ,II do 31.12.2023r. Koniec. Kropka. Jak mówił Tchórzewski Polacy więcej zarabiają. Stać ich.
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2021, o 10:51

Gość pisze:
> W Sejmiku większość ma PIS, Zarząd to PIS.Na pewno na złośc sobie zrobią.
> Kotły bezklasowe i kl.I ,II do 31.12.2023r. Koniec. Kropka. Jak mówił
> Tchórzewski Polacy więcej zarabiają. Stać ich.
a skąd wiedzieć jakiej klasy kocioł je, ni ma tabloiczki znamionofej i kupiony za granicą u naszych sąsiadów.
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2021, o 11:06

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > W Sejmiku większość ma PIS, Zarząd to PIS.Na pewno na złośc sobie zrobią.
> > Kotły bezklasowe i kl.I ,II do 31.12.2023r. Koniec. Kropka. Jak mówił
> > Tchórzewski Polacy więcej zarabiają. Stać ich.
> a skąd wiedzieć jakiej klasy kocioł je, ni ma tabloiczki znamionofej i kupiony za
> granicą u naszych sąsiadów.


Masz widoczny kłopot z pisaniem w języku polskim. Jakieś braki ze szkoły podstawowej. Jak u sąsiadów to jest bezklasowy.
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2021, o 11:38

konczył folozofie na sorbonie i teraz sie wymondrza.
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2021, o 12:53

Żeby napisać "wymądrza" nie trzeba kończyć Sorbony. Nawet przez Szkołę Podstawową nie przebrnąłeś?
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2021, o 00:10

Gość pisze:
>a skąd wiedzieć jakiej klasy kocioł je, ni ma tabloiczki znamionofej i kupiony za
> granicą u naszych sąsiadów.


Jeśli kupiony przed 2017, to na złom. A jeśli po 2017, to trzeba zobaczyć w papiery, bo i po 2017 dało się kupić "kopciucha", zresztą nadal się da w necie, a szczególnie teraz. Teraz to za półdarmo będą sprzedawać, oby się pozbyć. Przy zakupie zapytaj czy ma 5 klasę, a jeszcze lepiej "ekoprojekt", bo 5 klasa też niebawem przestanie obowiązywać, jak nie już.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2021, o 05:13

5 klasa wypasiona. pozna. do 2030r.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2021, o 11:59

Kocioł bezklasowy. Służyły dziesiątki lat. A teraz kopciuchy.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2021, o 16:15

Ja mam kopciucha i mogę zapłacić karę, ale najpierw niech mi pobiorą próbki w czasie palenia. Palę w nim od góry to żeliwniak firma czeska viadrus klasa sama w sobie. Sasiad już dwa zdązył wymienić polskie te renomowane
Na górę

Postautor: tomus » 11 mar 2021, o 20:56

Widzę,że brak furtki i domofonu to było bardzo dobre posunięcie. Żaden nieproszony gość nie ma szans zawitać a tych których witam wiedzą jak się skontaktować
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2021, o 21:09

A niech mi z komina dronem pobierają i badają, piec poza klasowy, leci tylko bialy mały dymek, i po co mam zmieniać na jakaś 5 klase.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2021, o 07:48

Nikt nie będzie się bawił w drony czy próbki. Od 1 lipca rusza ogólnopolski rejestr pieców. Każdy z nas pod groźbą grzywny będzie musiał zgłosić piec i czym tam pali. Czyli będą wszystko wiedzieli.

Zgodnie z uchwałą antysmogową województwa lubelskiego od 1 stycznia 2024r. maja zniknąć kotły bezklasowe, kl.I i II. Ostatnie od 1 stycznia 2030r. kotły kl.V

A oni już będą wiedzieli co kto ma. Jak sprawdzą czy wymienione? Wyślą inspektorów środowiska. A jak ich mało to nawiedzonych ekologów. Pozostają życzliwi sąsiedzi którym...śmierdzi.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2021, o 08:27

"Wbrew rachunkowi ekonomicznemu, pod dyktando polityków - tak można podsumować realizację budowy elektrowni Ostrołęka C. Rząd PiS reaktywował projekt uznany za nierentowny blisko dekadę temu i zrobił to wbrew sygnałom świadczącym o nadchodzącym końcu węgla w energetyce."

1 miliard złotych to kosztowało.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2021, o 10:07

Gość pisze:
> Nikt nie będzie się bawił w drony czy próbki. Od 1 lipca rusza ogólnopolski
> rejestr pieców. Każdy z nas pod groźbą grzywny będzie musiał zgłosić piec i
> czym tam pali. Czyli będą wszystko wiedzieli.
>
> Zgodnie z uchwałą antysmogową województwa lubelskiego od 1 stycznia 2024r.
> maja zniknąć kotły bezklasowe, kl.I i II. Ostatnie od 1 stycznia 2030r.
> kotły kl.V
>
> A oni już będą wiedzieli co kto ma. Jak sprawdzą czy wymienione? Wyślą
> inspektorów środowiska. A jak ich mało to nawiedzonych ekologów. Pozostają
> życzliwi sąsiedzi którym...śmierdzi.
Mam ogrzewanie gazowe i wpięty piec węglowy. Przychodza mrozy -10 i w gore palę węglem. I co przyjdzie inspektor to przy nim przestawię na gaz.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”