Brawo PiS!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 19:33

Dziękuję Panu Burmistrzowi za miniony rok, zwłaszcza za basen. Dziękuję za pracę nad obwodnicą i jej drugą nitką. Piękny park i rynek. Radni PiS - jesteście najlepsi!!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 19:52

Gość pisze:
> Dziękuję Panu Burmistrzowi za miniony rok, zwłaszcza za basen. Dziękuję za
> pracę nad obwodnicą i jej drugą nitką. Piękny park i rynek. Radni PiS -
> jesteście najlepsi!!!

Tak !! Tak!!! Dziękujemy za basen, ładnie przepłacony na ładnych parę dużych baniek. Basen, w którym się teraz dosłownie topi ładne pieniądze na utrzymanie, choć jest nieczynny.
Dziękujemy za obwodnicę, na którą miasto, ani pan burmistrz tym bardziej -nie wyłożyli choć jednej złotówki, bo to inwestycja GDDKiA, zaklepana JESZCZE ZA RZĄDÓW PO. Dziękujemy za masę kasy utopionej w rynek i park. Przecież można było za tę kasę spokojnie uzbroić tereny SSE na Kol. Łaszczówka czy pod Sabaudią.
Byliby wtedy co prawda inwestorzy, byłyby nowe miejsca pracy. Ale po co tomaszowiakom praca? Przecież fontanny w rynku i parku ważniejsze. Brawo PiS!!!!!!!
Na górę

Postautor: fILON » 2 sty 2021, o 21:19

Zaklepana za PO przed dwoma kolejnymi wyborami.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 21:23

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Dziękuję Panu Burmistrzowi za miniony rok, zwłaszcza za basen. Dziękuję za
> > pracę nad obwodnicą i jej drugą nitką. Piękny park i rynek. Radni PiS -
> > jesteście najlepsi!!!
>
> Tak !! Tak!!! Dziękujemy za basen, ładnie przepłacony na ładnych parę dużych baniek.
> Basen, w którym się teraz dosłownie topi ładne pieniądze na utrzymanie, choć jest
> nieczynny.
> Dziękujemy za obwodnicę, na którą miasto, ani pan burmistrz tym bardziej -nie
> wyłożyli choć jednej złotówki, bo to inwestycja GDDKiA, zaklepana JESZCZE ZA RZĄDÓW
> PO. Dziękujemy za masę kasy utopionej w rynek i park. Przecież można było za tę kasę
> spokojnie uzbroić tereny SSE na Kol. Łaszczówka czy pod Sabaudią.
> Byliby wtedy co prawda inwestorzy, byłyby nowe miejsca pracy. Ale po co tomaszowiakom
> praca? Przecież fontanny w rynku i parku ważniejsze. Brawo PiS!!!!!!!


Zostań burmistrzem i pokaż wszystkim mieszkańcom jak się powinno rządzić miastem.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 21:29

Oj przestań, Najpierw zakładasz temat i chcesz żeby wszyscy tylko chwalili a teraz taki tekst. Przepadło 20 mln na wysypisko, basen przepłacony o 5 mln zł

https://www.dziennikwschodni.pl/tomaszow-lubelski/pytania-o-cene-basenu-w-tomaszowie-lubelskim-musielismy-polknac-te-gorzka-pigulke,n,1000228469.html
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 21:33

Gość pisze:

> Zostań burmistrzem i pokaż wszystkim mieszkańcom jak się powinno rządzić miastem.

Za wcześnie. Na dziś to tomaszowski ciemny lud za mało jeszcze w dudę dostał od PiSu w ogóle, by obecnego pisowskiego tomaszowskiego burmistrza wymieniać na innego. Dziś jeszcze szyld PiS jest w Tomaszowie najważniejszy.
Cóż, ściana wschodnia - czemuś biedny? Boś głupi. Czemuś głupi? Boś biedny.
Ale przyjdzie pora...
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 21:33

Od dawna wiadomo, że partie polityczne przestały pełnić rolę przypisaną im, gdy tworzyła się idea nowoczesnej demokracji. Aktualne partie polityczne są tworami mafijnymi, które wykorzystują aparat państwa do ogłupiania szarej masy. Dowodem TV publiczna, która pieprzyła durnoty za PO, okradającej lud pracujący miast i wsi w żywe oczy, a teraz robi wodę z mózgu pod przewodnictwem socjalistycznego PiS. Amoralni socjaliści rzucają ochłapy, aby wygrać wybory i kręcić własne lody, a motłoch cieszy się jak oszalały. W swoich decyzjach absolutnie nie liczą się z zasadami ekonomii gospodarczej, za to świetnie brylują pośród reguł ekonomii politycznej. Dowodem pisowski burmistrz Tomaszowa. Wyprzedał majątek miasta za marne grosze dla łatania dziur budżetowych, nie rozwiązał poważnych problemów bytowych, dopuszczając do utraty wielomilionowych dotacji przy współudziale z postkomunistami z PSL, podejmował populistyczne decyzje dla uciechy moherowych wyborców, przepłacił na kilka milionów inwestycję na OSiR. Fatalne rządy socjalistów, którzy nie liczą się z prawami ekonomii widać i w Tomaszowie i w całym kraju. Tak niestety należy postrzegać czyny i starania aparatczyków partyjnych, zmierzające do utrzymania władzy przez premiera czy burmistrza.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 21:41

W czerwcu ub. r. po raz pierwszy otworzono dokumenty przetargowe na wykonanie basenu. Chęć przeprowadzenia prac zadeklarowały wtedy trzy firmy. Najtańsza z nich opiewała na ponad 27 mln zł. Postępowanie zostało jednak unieważnione, bo suma ta „przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinalizowanie zamówienia”. Ogłoszono nowy przetarg, w którym udział wzięła już tylko jedna firma, której oferta opiewała na ponad 32 mln zł (w pierwszym przetargu proponowała ona 29 mln zł). Jej oferta została przyjęta.

https://www.dziennikwschodni.pl/tomaszow-lubelski/pytania-o-cene-basenu-w-tomaszowie-lubelskim-musielismy-polknac-te-gorzka-pigulke,n,1000228469.html

Suma 27 mln " „przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinalizowanie zamówienia” a 32 mln zł już nie przewyższało. Czego jeszcze nie rozumiecie?

Ile miasto zainwestowało w obwodnicę, że to ma być sukces miasta?
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 21:50

Czy aby nie chodziło o to, by przetarg wygrała właściwa firma? Jeśli nie, jak wyglądają kompetencje burmistrza do pełnienia swojej funkcji, gdzie byli radni? Do tego jeszcze cyniczna wypowiedź burmistrza o gorzkiej pigułce za 5 milionów.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2021, o 09:50

To najlepszy burmistrz w historii TL. nikt tyle dla miasta nie zrobił. Poprzednicy administrowali miastem, on je zmienił. Chwała mi za to.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2021, o 10:09

Gość pisze:
> To najlepszy burmistrz w historii TL. nikt tyle dla miasta nie zrobił.
> Poprzednicy administrowali miastem, on je zmienił. Chwała mi za to

Sam siebie chwalisz czy to żart taki?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2021, o 19:33

Jak widać zwolennicy tomaszowskiego PiS i liderów są odporni na rzeczywistość. Nie działają na nich oczywiste fakty o utracie milionów na wysypisko, przepłacone miliony za basen, utracone miliony ze sprzedaży nieruchomości i inne oczywiste oczywistości. Dziwne to, zwłaszcza że to oni mienią się być jedynymi uczciwymi w tym kraju.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2021, o 19:47

Gość pisze:
> Jak widać zwolennicy tomaszowskiego PiS i liderów są odporni na
> rzeczywistość. Nie działają na nich oczywiste fakty o utracie milionów na
> wysypisko, przepłacone miliony za basen, utracone miliony ze sprzedaży
> nieruchomości i inne oczywiste oczywistości. Dziwne to, zwłaszcza że to oni
> mienią się być jedynymi uczciwymi w tym kraju.

Do nich nie dociera, że Prawo i Sprawiedliwość ma tyle wspólnego z prawem i sprawiedliwością, co sandwicz z sandaczem. Albo Rolls - Royce z rolmopsem.
Do nich nie dociera, że Prawo i Sprawiedliwość jest zaprzeczeniem i prawa i sprawiedliwości tak, jak Służba Bezpieczeństwa była zaprzeczeniem bezpieczeństwa
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2021, o 20:56

Do was nie dociera, że to my rządzimy i tak już będzie. Ale szczekajcie, szczekajcie, hehe. Bo tylko o to to tu chodzi! Bo na basen finansowanie było na poziomie 90 %, bo wysypisko załatwili prawnicy rogóźniakow.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2021, o 21:18

dzieci pisogłupów będą odpowiadać za przygłupich rodziców i dziadków, kredyt wzięty ma być spłacony, miska ryżu i pałą po krzyżu
https://businessinsider.com.pl/finanse/emerytury-trzeba-obnizac-mowi-czlonek-rady-nadzorczej-zus-robert-gwiazdowski/lyd1w7w
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”