Seksuolog Tomaszow

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: everla » 8 gru 2020, o 08:44

Gdzie w Tomaszowie przyjmuje seksuolog? Totalnie straciłam ostatnio ochotę na seks oraz moje libido jest na zerowym poziomie. Niestety ale to źle wpływa na moje małżeństwo z mężem tak wiec chciałabym skonsultować się z lekarzem oraz zapytać się czy mógłby mi coś polecić.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2020, o 10:27

everla pisze:
> Gdzie w Tomaszowie przyjmuje seksuolog? Totalnie straciłam ostatnio ochotę
> na seks oraz moje libido jest na zerowym poziomie. Niestety ale to źle
> wpływa na moje małżeństwo z mężem tak wiec chciałabym skonsultować się z
> lekarzem oraz zapytać się czy mógłby mi coś polecić.
> Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Znajdź sobie młodszą ,a będziesz miał chęci i wigor
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2020, o 11:33

Gość pisze:
> everla pisze:
> > Gdzie w Tomaszowie przyjmuje seksuolog? Totalnie straciłam ostatnio ochotę
> > na seks oraz moje libido jest na zerowym poziomie. Niestety ale to źle
> > wpływa na moje małżeństwo z mężem tak wiec chciałabym skonsultować się z
> > lekarzem oraz zapytać się czy mógłby mi coś polecić.
> > Z góry dziękuję za odpowiedzi.
>
> Znajdź sobie młodszą ,a będziesz miał chęci i wigor

Durniu przeczytaj pierwszy tekst ze zrozumieniem, chyba że nie potrafisz?
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2020, o 11:53

Dla forumowego to wszystko jedno. On pisze posta jako kobieta i facet. A ze zrozumieniem nigdy nic nie przeczytał:):):)
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2020, o 17:11

taka rada
do seksuologa należy iść we dwoje, skąd pewność że druga strona też nie potrzebuje pomocy?
To nie jest problem jednej strony.

pozdrawiam
Na górę

Postautor: Blanka29 » 15 gru 2020, o 15:03

Z tego co wiem to w Tomaszowie nie przyjmuje ale w Lublinie jest wielu specjalistów. Możesz sobie poczytać opinie na znanym lekarzu czy na innych... Zastanawiałaś się jednak z jakiego powodu nie masz libido? Czy bierzesz może tabletki antykoncepcyjne? Bo u mnie powodowały całkowity spadek libido pomimo tego,że kilka razy próbowałam zmienić je na inne ale za każdy razem na nic. Obecnie przyjmuję tabletki osłonowe ( libido therapy, moim zdaniem mają lepsze działanie niż asequrella pomimo tego,ze nie są tak rozreklamowane).
Na górę

Postautor: Moti » 16 gru 2020, o 13:18

Za libido odpowiadają hormony , tu jest problem....zrób sobie badanie na estrogen, kortyzol i testosteron
Na górę

Postautor: nocna » 18 gru 2020, o 09:02

Można się bylo domyśleć,że takie odpowiedzi się tutaj pojawią... Sama mam ten sam problem co autorka. Zbadałam sobie hormony ale to na nic. Nie wiem czemu dzieje się tak jak sie dzieje. Nad tabletkami osłonowymi również się zastanawiałam ale czy to nie jest placebo?
Na górę

Postautor: Blanka29 » 21 gru 2020, o 10:12

Jeśli zamawiasz sobie jakieś tabletki z niesprawdzonego źródła w sieci to faktycznie może dają one kiepski efekt oraz nie będą dawały efektu lepszego niż placebo.
Te libido therapy są dopuszczone przez krajowy nadzór farmaceutyczny oraz działanie mają o niebo lepsze.
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2020, o 12:36

Na poziom stresu i odczuwane przy jego okazji wzmożone zmęczenie organizmu zazwyczaj wpływ ma praca. Spędzamy w niej większość czasu w ciągu dnia, dlatego nie powinno dziwić, że problemy z nią związane mogą mieć oddźwięk w domowej sypialni. Oprócz pogoni za karierą, przyczyną stresu przekładającego się na zanik libido może być także trudna sytuacja życiowa

Przyczyny spadku libida można szukać również w chorobach ogólnoustrojowych. Znaczne zmniejszenie potrzeb seksualnych może powodować: cukrzyca, anemia, otyłość, choroby serca i układu krążenia, nadciśnienie tętnicze, nadczynność lub niedoczynność tarczycy, a także wirusowe zapalenie wątroby.

https://www.apteka-melissa.pl/blog/artykul/6-czynnikow-wplywajacych-na-spadek-libido,246.html
Na górę

Postautor: Tetra » 21 gru 2020, o 12:58

Moze to byc wplyw tabletek antykoncepcyjnych albo innych lekow np. na depresje, nadcisnienie itp. Czasami jest to problem psychologiczny np. problemy w zwiazku, znudzenie, brak higieny osobistej partnera czy zbyt krotka gra wstepna.
Moze warto zaczac od wizyty u ginekologa, aby wykluczyc przyczyny biologiczne.
Takie problemy ma wiele par.
Na górę

Postautor: nocna » 21 gru 2020, o 14:08

Byłam u ginekologa oraz wszystko jest ok Pani ginekolog powiedziała,że jest to rutyna w małżeństwie. Zrobiłam badania hormonalne, zrezygnowałam z tabletek antykoncepcyjnych. Nie przyjmuję ich juz prawie 5 mesięcy tak wiec wszystko powinno raczej wrócić tutaj do normy ale nie . Nie wróciło
Na górę

Postautor: kobita » 21 gru 2020, o 14:35

Moze trzeba cos zmienic. Wspolny wyjazd na weekend, odpoczynek.
Preparaty ogolnowzmacniajace np. Biovital i kremy tzw. na orgazm (Jak libi gel,ktore zwiekszaja ukrwienie stref erogennych) moga rowniez pomoc.
Warto tez zastanowic sie nad dluzsza gra wstepna i na pewno nie traktowac stosunku jak zadania do wykonania. Wspolzycie nie musi konczyc sie stosunkiem. Wartotakze cwiczyc miesnie Kegla.
Oprocz tego, jezeli zycie z partnerem nie uklada sie na codzien to i w sypialni nie bedzie lepiej. Seks nie rozwiaze problemow partnerskich.
Na górę

Postautor: Blanka29 » 21 gru 2020, o 14:55

podpisuje się pod tym postem. Czasami taki wspólny wyjazd jest bardzo dużą pomocą w małżeństwie. Poza tym problem może być głębszy. Może macie jakieś problemy w życiu małżeńskim? Ja bym jednak na początku postawiła na libido therapy
Na górę

Postautor: Hojek » 29 sty 2021, o 01:42

Blanka29 pisze:
> podpisuje się pod tym postem. Czasami taki wspólny wyjazd jest bardzo dużą
> pomocą w małżeństwie. Poza tym problem może być głębszy. Może macie jakieś
> problemy w życiu małżeńskim? Ja bym jednak na początku postawiła na libido
> therapy

Co ci tam libido therapy jak chłop to jełop do potęgi entej!!
Zamiast na therapy jedź gdzieś sama najlepiej. Drzewa do lasu sir nie bierze a co się wypaliło to już nie powróci.
Szkoda życia na czyjeś tam nastroje lub dąsy.
Nie nadaje sie to [***] mu w dupe!!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”