1 listopada

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 08:07

ty nie masz żadnej rodziny cie szatan zesłał by siać ferment a kysz diable
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 08:28

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Bóg nie nakazał czcić 1 listopada, ten dzień wymyśliło kilku opasłych
> > biskupów. Ci którzy odeszli też zrozumieją okoliczności w których przyszło
> > nam żyć. Ja rozumiem tradycja ale jeden rok inaczej nie zniszczy tej
> > tradycji i księża też powinni to zrozumieć i do tego nawoływać. Pamiętajcie
> > "jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie", nie takie
> > problemy pokonaliśmy w historii. Apel do księży: ZADBAJCIE O BEZPIECZEŃSTWO
> > LUDZI, NIE PROWOKUJCIE ZGROMADZEŃ.
>
>
> Powiedz to tym co gromadzą się w centrach miast i wykrzykują brednie i wulgaryzmy. Na
> cmentarzu ludzie chodzą w maseczkach i spokojnie a ty jak się boisz to nie idź, ja i
> moja rodzina idziemy, wizyta na cmentarzu według mnie jest bezpieczniesza niż w
> sklepie.


ty był na cmentarzu 1 listopada? samochód przy samochodzie. ludzie jeden na drugim przepychają się z chryzantemami. gdy było 12 tysięcy zarażonych w kraju zamknięto cmentarze i lasy. gdy mamy 20 tys. zarażonych dziennie zamknięto siłownie i kluby fitness. łożka szpitalne i respiratory blokują głównie ludzie starsi. trzeba ich chronić. oni nie chodzą do siłowni czy klubów fitness. słyszałeś kiedykolwiek o apelach sanepidu żeby się zglaszały osoby z siłowni? a często słychac apele o zglaszanie się o uczestniczących we mszach. zamknąc kościoly i cmentarze natychmiast.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 08:32

A co z pierdnięciami w przestrzeni publicznej? naukowcy twierdzą, że z uwalnianymi gazami przedostają się zarazki corony.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 08:34

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Bóg nie nakazał czcić 1 listopada, ten dzień wymyśliło kilku opasłych
> > > biskupów. Ci którzy odeszli też zrozumieją okoliczności w których przyszło
> > > nam żyć. Ja rozumiem tradycja ale jeden rok inaczej nie zniszczy tej
> > > tradycji i księża też powinni to zrozumieć i do tego nawoływać. Pamiętajcie
> > > "jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie", nie takie
> > > problemy pokonaliśmy w historii. Apel do księży: ZADBAJCIE O BEZPIECZEŃSTWO
> > > LUDZI, NIE PROWOKUJCIE ZGROMADZEŃ.
> >
> >
> > Powiedz to tym co gromadzą się w centrach miast i wykrzykują brednie i
> wulgaryzmy. Na
> > cmentarzu ludzie chodzą w maseczkach i spokojnie a ty jak się boisz to nie idź,
> ja i
> > moja rodzina idziemy, wizyta na cmentarzu według mnie jest bezpieczniesza niż w
> > sklepie.
>
>
> ty był na cmentarzu 1 listopada? samochód przy samochodzie. ludzie jeden na drugim
> przepychają się z chryzantemami. gdy było 12 tysięcy zarażonych w kraju zamknięto
> cmentarze i lasy. gdy mamy 20 tys. zarażonych dziennie zamknięto siłownie i kluby
> fitness. łożka szpitalne i respiratory blokują głównie ludzie starsi. trzeba ich
> chronić. oni nie chodzą do siłowni czy klubów fitness. słyszałeś kiedykolwiek o
> apelach sanepidu żeby się zglaszały osoby z siłowni? a często słychac apele o
> zglaszanie się o uczestniczących we mszach. zamknąc kościoly i cmentarze natychmiast.


Ciebie i tych z protestów zamknąć natychmiast, tam faktycznie zachowany jest dystans społeczny. Ludzie na cmentarzu też się wydzierają w tłumie?
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 30 paź 2020, o 08:45

Dystans społeczny 1 listopada?:) Nie żartuj. Byleś w ogóle na cmentarzu 1 listopada? Ty chyba piszesz o dniu codziennym.

Masz foto z 2018 roku

Cmentarz Północny to jedna z największych stołecznych nekropoli. 1 listopada na groby bliskich przyjeżdżają tu prawdziwe tłumy ludzi. Na Wólkę Węglową możecie najszybciej dojechać miejską komunikacją. Jednak w autobusach jest spory tłok. Tak dziś wygląda cmentarz Północny. Kliknij w zdjęcie i przejdź do galerii.

https://warszawa.naszemiasto.pl/tag/tlumy-na-cmentarzach-warszawa
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 30 paź 2020, o 08:45

Dystans społeczny 1 listopada?:) Nie żartuj. Byleś w ogóle na cmentarzu 1 listopada? Ty chyba piszesz o dniu codziennym.

Masz foto z 2018 roku

Cmentarz Północny to jedna z największych stołecznych nekropoli. 1 listopada na groby bliskich przyjeżdżają tu prawdziwe tłumy ludzi. Na Wólkę Węglową możecie najszybciej dojechać miejską komunikacją. Jednak w autobusach jest spory tłok. Tak dziś wygląda cmentarz Północny. Kliknij w zdjęcie i przejdź do galerii.

https://warszawa.naszemiasto.pl/tag/tlumy-na-cmentarzach-warszawa
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 08:55

W piątek (30 października) odbędzie się konferencja premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie ewentualnych nowych obostrzeń wprowadzanych w związku z epidemią koronawirusa. Jednym z tematów wystąpienia szefa rządu ma być działalność cmentarzy w Dniu Wszystkich Świętych 1 listopada.

Nie ma co sie kłócić. Może premier i tak zamknie
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 11:59

COV_FAKE pisze:
> Dystans społeczny 1 listopada?:) Nie żartuj. Byleś w ogóle na cmentarzu 1
> listopada? Ty chyba piszesz o dniu codziennym.
>
> Masz foto z 2018 roku
>
> Cmentarz Północny to jedna z największych stołecznych nekropoli. 1
> listopada na groby bliskich przyjeżdżają tu prawdziwe tłumy ludzi. Na Wólkę
> Węglową możecie najszybciej dojechać miejską komunikacją. Jednak w
> autobusach jest spory tłok. Tak dziś wygląda cmentarz Północny. Kliknij w
> zdjęcie i przejdź do galerii.
>
> https://warszawa.naszemiasto.pl/tag/tlumy-na-cmentarzach-warszawa


Ty, mądry inaczej a co Nas interesuje Waszawa.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 12:40

Gość pisze:
> COV_FAKE pisze:
> > Dystans społeczny 1 listopada?:) Nie żartuj. Byleś w ogóle na cmentarzu 1
> > listopada? Ty chyba piszesz o dniu codziennym.
> >
> > Masz foto z 2018 roku
> >
> > Cmentarz Północny to jedna z największych stołecznych nekropoli. 1
> > listopada na groby bliskich przyjeżdżają tu prawdziwe tłumy ludzi. Na Wólkę
> > Węglową możecie najszybciej dojechać miejską komunikacją. Jednak w
> > autobusach jest spory tłok. Tak dziś wygląda cmentarz Północny. Kliknij w
> > zdjęcie i przejdź do galerii.
> >
> > https://warszawa.naszemiasto.pl/tag/tlumy-na-cmentarzach-warszawa
>
>
> Ty, mądry inaczej a co Nas interesuje Waszawa.


A to inaczej na naszych cmentarzach było 1 listopada inteligentny inaczej?:) nie było gdzie postawić samochodu i trzeba było się przeciskać między tymi z chryzantemami. ścisku przy straganach ze zniczami nikt nie pamięta? co wam pamięć zeżarło?:)

12 tys. zakażonych w całym kraju i cmentarze były zamknięte. 20 tys. dziennie i mają być otwarte? to jakaś pisowska logika?
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 12:41

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > COV_FAKE pisze:
> > > Dystans społeczny 1 listopada?:) Nie żartuj. Byleś w ogóle na cmentarzu 1
> > > listopada? Ty chyba piszesz o dniu codziennym.
> > >
> > > Masz foto z 2018 roku
> > >
> > > Cmentarz Północny to jedna z największych stołecznych nekropoli. 1
> > > listopada na groby bliskich przyjeżdżają tu prawdziwe tłumy ludzi. Na Wólkę
> > > Węglową możecie najszybciej dojechać miejską komunikacją. Jednak w
> > > autobusach jest spory tłok. Tak dziś wygląda cmentarz Północny. Kliknij w
> > > zdjęcie i przejdź do galerii.
> > >
> > > https://warszawa.naszemiasto.pl/tag/tlumy-na-cmentarzach-warszawa
> >
> >
> > Ty, mądry inaczej a co Nas interesuje Waszawa.
>
>
> A to inaczej na naszych cmentarzach było 1 listopada inteligentny inaczej?:) nie było
> gdzie postawić samochodu i trzeba było się przeciskać między tymi z chryzantemami.
> ścisku przy straganach ze zniczami nikt nie pamięta? co wam pamięć zeżarło?:)
>
> 12 tys. zakażonych w całym kraju i cmentarze były zamknięte. 20 tys. dziennie i mają
> być otwarte? to jakaś pisowska logika?


Bujaj się i nie idź na cmentarz jak masz pełno w portkach.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 12:46

Ten tylko o sraniu i pełno w portkach. Wszystko mu się w życiu wokół gwna obraca:):):) Pójdą ta potem zapełnią szpitale i zajmą respiratory. Wielkie krwa bohaterstwo.

Ja wiem , że ty forumowy masz swoje łóżko i respirator na oddziale w Radecznicy i niczego się nie boisz. Dlaczego to miasto zostało pokarane takim błaznem:)
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 13:07

Gość pisze:
> Ten tylko o sraniu i pełno w portkach. Wszystko mu się w życiu wokół gwna
> obraca:):):) Pójdą ta potem zapełnią szpitale i zajmą respiratory. Wielkie
> krwa bohaterstwo.
>
> Ja wiem , że ty forumowy masz swoje łóżko i respirator na oddziale w
> Radecznicy i niczego się nie boisz. Dlaczego to miasto zostało pokarane
> takim błaznem:)


Ty, a ci z protestów nie zapełnią szpitali i nie zajmą respiratorów, myśl ludzie protestujący tworzą większe zagrożenie niż ludzie spacerujący i nie krzyczący na cmentarzach.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 13:27

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Ten tylko o sraniu i pełno w portkach. Wszystko mu się w życiu wokół gwna
> > obraca:):):) Pójdą ta potem zapełnią szpitale i zajmą respiratory. Wielkie
> > krwa bohaterstwo.
> >
> > Ja wiem , że ty forumowy masz swoje łóżko i respirator na oddziale w
> > Radecznicy i niczego się nie boisz. Dlaczego to miasto zostało pokarane
> > takim błaznem:)
>
>
> Ty, a ci z protestów nie zapełnią szpitali i nie zajmą respiratorów, myśl ludzie
> protestujący tworzą większe zagrożenie niż ludzie spacerujący i nie krzyczący na
> cmentarzach.


Raczej nie. To była w większości młodzież a niektórzy nawet pisali tutaj, że uczniowie.

Ostatni raz podali dane o wieku zmarłych 9.10. - ponad 70% miało powyżej 70 lat. Tak dużo młodzieży widzisz na cmentarzach?
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 13:47

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Ten tylko o sraniu i pełno w portkach. Wszystko mu się w życiu wokół gwna
> > > obraca:):):) Pójdą ta potem zapełnią szpitale i zajmą respiratory. Wielkie
> > > krwa bohaterstwo.
> > >
> > > Ja wiem , że ty forumowy masz swoje łóżko i respirator na oddziale w
> > > Radecznicy i niczego się nie boisz. Dlaczego to miasto zostało pokarane
> > > takim błaznem:)
> >
> >
> > Ty, a ci z protestów nie zapełnią szpitali i nie zajmą respiratorów, myśl ludzie
> > protestujący tworzą większe zagrożenie niż ludzie spacerujący i nie krzyczący na
> > cmentarzach.
>
>
> Raczej nie. To była w większości młodzież a niektórzy nawet pisali tutaj, że
> uczniowie.
>
> Ostatni raz podali dane o wieku zmarłych 9.10. - ponad 70% miało powyżej 70 lat. Tak
> dużo młodzieży widzisz na cmentarzach?


Ale ci młodzi ludzie po wymieszaniu się idą do domów do rodziców i dziadków swoich, że młodzi nie chorują wcale nie znaczy, że nie są nosicielami. Czyli młodzi protestujący stwarzają w domach swych starszych schorowanych bliskich większe zagrożenie niż cmentarze bo przy nich nikt nie nosi maseczki jak na cmentarzu.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2020, o 13:51

No nie wiem. W Tomaszowie widziałem, że raczej wszyscy protestujący maseczki mieli. Weź jeszcze pod uwagę przemieszczanie się ludzi podczas 1 listopada. Jadą czasami z odległych zakątków kraju. Z rejonu bardziej dotkniętego mogą przywieźć zarazę do tego mniej zarażonego. Duże miasta. Dojazd miejskimi , pełnymi autobusami na cmentarze.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”